Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Focení do Playboye? Chvíli jsem váhala, říká zprávařka Primy. Mluví se o ní hlavně kvůli... poprsí

02.03.2018
Focení do Playboye? Chvíli jsem váhala, říká zprávařka Primy. Mluví se o ní hlavně kvůli... poprsí

Foto: TV Prima

Popisek: Eva Perkausová

Moderátorka, miss a modelka Gábina Lašková odchází na mateřskou a její místo v hlavním zprávách na Primě zaujala po boku Romana Šebrleho vnadná Eva Perkausová. O Evě se ví už celkem dlouho, a to je jí teprve 24 let.

Eva je rodilá Pražačka, její dětství bychom jí mohli všichni závidět. Jedním slovem – idyla: „Na dětství vzpomínám pozitivně, měla jsem ho nádherné a pestré, s rodiči, dvěma bratry a pejskem. Vyrůstala jsem ve Vysočanech, což si pamatuji už jen matně, ale když mi byly dva roky, přestěhovali jsme se na Chodov a tam jsme bydleli až do doby, než jsem nastoupila na střední školu. Dodnes se mi z dětství nejvíce vybavuje náš pejsek – bullteriérka Deisi,“ uvedla v rozhovoru pro magazín Naše Praha. Evino dětství je spojeno hlavě se sportem: „Od malinka jsem se věnovala tanci, baletu, gymnastice a později i tenisu. Všechny sporty jsou mi dodnes blízké. V tanci jsme jako tým jezdili po republice na soutěže a získali titul mistra Evropy,“ pochlubila se v rozhovoru.

Šprtka s rebelem v těle

Ve škole prý problémy neměla: „Troufám si říci, že jsem byla slušná žačka. Učitelé mě měli v oblibě a já je. Tedy, abych upřesnila věc na pravou míru, byla jsem takzvaný premiant rebelant. Co se týče školních výsledků, měla jsem je dobré, ale pokud jde o okruh kamarádek, tam jsem spíše inklinovala k rebelkám,“ prohlásila v Naší Praze. A připomněla: „Už jako dítě jsem byla cílevědomá. Vždy, když jsme na základní škole měli hodinu tělocviku, jsem dosahovala skvělých výsledků. Ale měla jsem spolužačku, která dělala vrcholově atletiku, a kdykoli byla přitomna na tělocviku a čekal nás vytrvalostní běh, tak jsem se vymluvila na to, že mi není dobře. Věděla jsem, že spolužačka Míša bude lepší než já. No, a když Míša na hodině nebyla, byla jsem ve skvělé kondici,“ prozradila.

Na střední kraloval humor

Kariéru v showbyznysu chtěla dělat Eva zřejmě už od dětství a na střední školu se hlásila podle toho: „Na střední školu vzpomínám ráda. Byli jsme skvělá parta a s některými kamarádkami jsem v kontaktu dodnes. Studovala jsem střední školu multimediální s propagační tvorbou. Měla jsem kolem sebe skvělé lidi, žádnou zášť a dny plné humoru. Tedy pokud nepočítám maturitní období, to jsem měla neskutečné nervy,“ uvedla v rozhovoru pro Naši Prahu. Kamarádky na ni prý kvůli vzhledu nežárlily: „Abych řekla pravdu, tak závist jsem na základní ani na střední škole nepocítila. Měla jsem spoustu kamarádek a vycházely jsme spolu všechny skvěle.“

Fotky pro Playboye? V pohodě

Eva se nedávno svlékla pro časopis Playboy, pochopitelně, že snímky jsou decentní, nic choulostivého není vidět, přesto prý o nabídce přemýšlela: „Tím, že se jednalo focení o titulní stránky časopisu Playboye, chvíli jsem váhala. Ale poté, co jsem se dozvěděla, že Playboy je novým přírůstkem do “Prima rodiny”, což je má domovská stanice, rozhodla jsem se nabídku přijmout. Kreativní koncept a následnou realizaci časopisu měly na starost absolutní špičky v oboru a myslím si, že výsledek stojí za to.“

Partnery si nevybírá, ale za nehtem jí zůstali hlavně movití starší páni

O Evě milostném životě se toho napsalo skutečně hodně. Ona sama se k němu, jako k čemukoliv nepříjemnému nevyjadřuje, prohlásila jen: „Nemám žádný konkrétní typ, co se týče fyzické krásy. Možná to bude znít jako klišé, ale u mužů mám ráda především smysl pro humor. K čemu je vám třeba krasavec, který nerozumí srandě a se kterým se nemůžete zasmát?“ V bulváru je však spojována s různými staršími a hlavně movitými muži. Jedním z nich byl například o čtyřicet let starší milionář Antonín Charouz, který tvrdil, že Eva byla jeho milenkou tři roky, od osmnácti do jednadvaceti. Ten se dokonce svěřil médiím s tím, že právě on pomohl Evě nastartovat kariéru.

Vysokoškolský titul počká

Eva Perkausová se od malička věnovala hlavně sportu. Ačkoliv je nevysoké postavy, měří jen 166 centimetrů, působila i jako modelka. Po maturitě začala studovat vysokou školu, přednost ale dala televizi: „Měla jsem v plánu dostudovat vysokou školu. Tím, že jsem nastoupila na Primu, jsem dala přednost televizi. Je to práce, která mě baví a naplňuje. Ale dnes vím, že bych rozhodně chtěla dostudovat,“ uvedla v Naší Praze. Eva si také už několikrát zahrála, třeba ve filmu Modelky s.r.o., v seriálu Zatmění koně, poté hlavně moderovala, naposledy magazín TopStar.

Vložil: Michaela Špačková