Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Prý je to svatba roku. A Kobliha to pořádně schytala

24.02.2018
Prý je to svatba roku. A Kobliha to pořádně schytala

Autor: Instagram

Popisek: Leoš Mareš se svou manželkou Monikou č. 2

Svatbou roku se podle bulvárních médií stala svatba známého moderátora Leoše Mareše a jeho přítelkyně Moniky Koblížkové. Obratný pár ji zaranžoval jako tajný obřad a postupně vypouštěl informace a fotografie. Ostatně tak činí již od loňského roku, kdy se oba tajně zasnoubili. O tom, že Leoš hodlá svoji partnerku požádat o ruku, prý nevěděla ani ona sama. Od té doby na sociálních sítích pravidelně demonstrují svoji lásku i život na vysoké noze. Část veřejnosti jim nadšeně fandí, část jejich chování popuzuje.

Tento pár je totiž v našich končinách jedním z těch mála, co okázale dávají najevo, jak si užívají. To, co oni, si nedovolí téměř žádná jiná a především skutečná VIP osobnost, a už vůbec ne žádný z mnohem větších boháčů. Příkladem je bezesporu nevýznamnější česká superstar Karel Gott. Ten na svém Facebooku nechává nahlédnout do svého soukromí jen výjimečně, většinou pouze když musí reagovat na nějaký bulvární útok. Jinak se naprostá většina sdělení zaměřuje na jeho uměleckou činnost a kontakt s fanoušky.

Zdatný Narcis

Za narcistickou sebepropagací Mareše a jeho přítelkyně (nyní již manželky), do té doby mimochodem téměř neznámé módní redaktorky, se ovšem skrývá velký obchodní talent. Ti dva dokáží zpeněžit prakticky cokoliv a nijak se tím netají. A inkasují za to nemalé částky. Mareš se dokonce chlubí, že z reklam na sociálních sítích generuje polovinu svých příjmů, třeba za fotku z postele klidně i šedesát tisíc!

Jistě také není náhodou, že Marešova ‘utajená‘ svatba se dostala do médií jen týden předtím, než se moderátor opět objeví v televizi Nova v další řadě postupně skromírající talentové show SuperStar. Ostatně na svém Instagramu vzápětí po svatbě zveřejnil glosu: „MojeSuperStar@ monikamaresova.

Další cirkus

Marešovy schopnosti ale zdaleka nespočívají v tom, že je nejen skvělým obchodníkem, ale umí kolem sebe vytvořit i falešnou image velké hvězdy. Ostatně nejlépe to dokazuje fakt, že jeho sňatek označují bulvární média za svatbu roku, i když je teprve jeho začátek a sňatek samozřejmě mohou uzavřít mnohem významnější páry. A je až neuvěřitelné, ale zároveň směšné, jaký cirkus se kolem této ‘tajné‘ svatby spustil. Privátní televizní stanice slídí v Litomyšli, kde se Marešovi v místním kostele vzali, a zpovídají nic netušící občany, jako by se tam právě vzala nějaká hollywoodská hvězdná dvojice. Na roztrhání je i starosta Litomyšle, který Leoše s Monikou ‘tajně‘ oddal. Ten si pochvaloval, že to bylo nesmírně citové a že při obřadu sálala láska. Jiní novomanželé zřejmě cit a lásku postrádají.

Farář jako svědek

Dalším zpovídaným je známý farář Czendlik, který se zviditelnil právě kontakty s lidmi ze showbyznysu. Na odpověď, proč v kostele nebyl oddávajícím on, odpověděl velmi zajímavě: „Pravdou je, že jsme s Leošem přátelé, já si ho nesmírně vážím a znám se i s Monikou. Byl jsem tam mezi nejbližšími. Byl jsem v roli toho, který jim na společnou cestu požehnal. A byl jsem svědkem nevěsty. Jako kněz jsem nemohl Leoše oddat, protože je rozvedený,“ řekl redaktorům Blesku. O tom, že člověk, jehož si tak váží, mnohokrát svým prostopášným životem porušil svaté desatero, ale pomlčel. Zato čtenáři si na něm pořádně zgustli. A ještě víc to schytala „Kobliha“.

Vložil: Adéla Hofmanová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace