Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Anife Vyskočilová a její přednosti, s nimiž se netají… Co teď dělá přírodní úkaz českého šoubizu

16.02.2018
Anife Vyskočilová a její přednosti, s nimiž se netají… Co teď dělá přírodní úkaz českého šoubizu

Autor: TV Prima

Popisek: Anife Vyskočilová v Pevnosti Boyard

Anife Vyskočilová je v našem showbyznysu skutečný úkaz. Žena s nezaměnitelným přízvukem (pochází původně z Bulharska, má ale turecké kořeny) má opravdu zajímavý životní příběh, který ji teď naposledy dovedl až do české verze pevnosti Boyard.

Pro Anife je typická určitá, řekněme, zmatenost. Není se tedy čemu divit, že zmatená byla, i když souhlasila s účinkováním v pevnosti Boyard: „Upřímně řečeno, já na začátku vůbec nevěděla, co je to Pevnost Boyard. A když jsem podepsala smlouvu, tak jsem si myslela, že je to natáčení někde v Praze. Až potom mi můj syn říkal – podívej se na to, ať vůbec víš, co jdeš dělat, protože to není v Praze, ale je to ve Francii. Tak jsem se na to podívala a říkala jsem si – ne, ne, ne, musíš to odmítnout, to nedáš. Ale můj přítel řekl, že tam půjdu, a ať mu tam nedělám ostudu,“ přiznala Anife Vyskočilová. 

Smrt bratra, znásilnění…

Anife je dnes přes čtyřicet, v České republice se usadila někdy v roce 1996. Měla za sebou hodně drsnou životní zkušenost. V Bulharsku patřila k turecké menšině, která zde nemá na růžích ustláno. Anife pochází z muslimské rodiny. Anife zažila jak smrt bratra v přímém přenosu (zabilo ho nákladní auto), tak znásilnění v patnácti letech. Matkou se stala Anife velmi brzy, syna Hariho porodila v 17 letech, takže tehdy kojila i svou sestru, která má od ní stejný věkový rozdíl. Když Anife přišla do České republiky, syna vydávala za bratra. Sebou vzala i malou sestru, kterou vlastně adoptovala. 

Manželství s hercem

Zakrátko se Anife dala dohromady s hercem Ivanem Vyskočilem, který je o 27 let starší. Manželství to bylo velmi bouřlivé, Anife je totiž mimořádně temperamentní a určitě se s ní nikdo nenudí. Rozvedli se v roce 2006, podle Ivana Vyskočila měla Anife milence, jistého závozníka. To ale Anife vylučovala: „Za to, že jsem byla věrná, pracovitá, otevřená a rozchechtaná, ze mě udělal prolhanou potvoru. Všude prohlašoval, že mám milence. Ale pravda je, že nemám nikoho a ani jsem neměla,“ uváděla tenkrát Anife. Na to měl Ivan Vyskočil jednoduchou odpověď: „Ona lže. Strašlivě kecá. Něco řekne a za dvě hodiny vám tvrdí do očí, že to v životě neřekla,“ řekl tenkrát v Aha. Během manželství Ivan Vyskočil dokonce adoptoval jak syna Harriho, tak sestru Šari. Na Harriho měl  platit až do jeho osmnácti let, Šari měla odejít ke své matce do Bulharska. 

Horká láska s Anife

Přes to na léta strávená s horkokrevnou Turkyní nevzpomínal špatně: „Který šťastný chlap si může říct, že mezi padesátkou a šedesátkou prožil nádherných deset let s krásnou, mladou, temperamentní a exotickou holkou, se kterou se nikdy nenudil, kterou nikdy ´nebolela hlava´ a jejíž horká láska mu dala novou energii do žil. Není takové léto, aby se přes něj nepřehnala bouřka. A i kdyby se cokoliv stalo: a co má být? Díky za těch krásných deset let.“

 

Peníze si vydělává sama?

Po rozvodu Anife nebyla rozhodně sama, ale své partnery důsledně tajila. Před nedávnem jím měl být například movitý a zaměstnaný lékař, se kterým sdílela nádherný byt na pražské Malé Straně. Ten prokazoval na první pohled bohatství, těžko říci, zda si ho může dovolit Anife sama. Ta vždy tvrdila, že je zcela samostatná ve vydělávání peněz (Ivan Vyskočil však u rozvodu připomněl, že na ni nechal přepsat polovinu  společného domu), vydělávat si je měla coby břišní tanečnice ve své škole tance, nebo nyní jako majitelka kavárny na Starém městě.

 

Kavárna ji baví

Coby majitelka kavárny se Anife zřejmě našla. Kavárně vede také Facebook, kam píše svou roztomilou skoro češtinou, což je její ´trade mark´. Žádné skandály se kolem ní nekonají, nebo se alespoň neprovalily a v soukromí chodí dva roky s německým přítelem Jensenem Wulfem, který je o tři roky mladší než Anife. Potkali se, kde jinde, než v její kavárně. 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace