Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Totálně odvařená moderátorka. Aféry Kateřiny Kristelové Blažkové a Pavla Novotného

15.02.2018
Totálně odvařená moderátorka. Aféry Kateřiny Kristelové Blažkové a Pavla Novotného

Foto: TV Barrandov / Fotomontáž Ondřej Vanča

Popisek: Pavel Novotný bude moderovat pořad Aféry, který dříve uváděla Kristelová

Válka mezi Pavlem Novotným na straně jedné a Kateřinou Kristelovou – Blažkovou a Tomášem Řepkou na straně druhé trvá už nějaký ten pátek. Nyní došlo v jejich boji k naprosto neuvěřitelnému posunu a Novotný vyhrává na body. Nebo tomu tak ve skutečnosti není?

Bývaly doby, kdy byl Pavel Novotný s Tomášem Řepkou kamarádi. Tehdy si Řepka bral Vlaďku Erbovou, kterou Pavel zrovna nemusel, přesto Tomášovi zašel na svatbu. Řepka se podruhé rozvedl a dal se dohromady s poněkud zoufalou moderátorkou Kateřinou Kristelovou, což u Pavla Novotného  nezůstalo bez odezvy. Proti Kristelové začal otevřeně vystupovat a rozhořela se válka. Do té se zapojilo mnoho facebookových fanoušků Pavla Novotného, nebo prostě těch, kteří Kateřinu Kristelovou nemusí - posléze se ukázalo, že je jich skutečně mnoho. Dnes lze říci, že je Kateřina coby moderátorka zcela „odpískaná“, takovou nenávist širokého publika u nás nezažil asi nikdo a pro ni samotnou by bylo zcela jistě nejlepší, kdyby se na určitou dobu klidila veřejnosti z očí a nerozdmýchávala vášně. 

Instagram toho nejhrubšího zrna

To ale Kateřina Kristelová (toto jméno si zvolila sama, údajně se nechala úředně přejmenovat, původně se jmenuje Blažková) neumí. Jak to tak vypadá, ona sama žije jen tehdy, když se cítí být „slavná“ a píše se o ní. Speciálně její Instagram je hojně sledován, což ale není díky množství fanoušků, jako spíše těch, kteří nevěřícně zírají, co vše zde tato osoba dokáže pronést, a to včetně vulgarit a urážek toho nejhrubšího druhu… Kateřina ale bohužel kromě obrázků na Instagramu nemá dnes co pozitivního nabídnout, její práce už delší dobu stagnuje, nedaří se jí. Na televizní obrazovce se naposledy mihla v televizním pořadu Aféry, což je televizní útvar, který nemá na jiné televizní stanici naštěstí obdoby. Jde totiž o něco tak neuvěřitelně neprofesionálního a amatérského, že běžný divák nevychází z úžasu. V pořadu se totiž mají řešit mezilidské vztahy, vždy se sem dostaví několik „pozvaných“, kteří zde mají řešit různé vztahové propletence, nevěry, násilí, rozvody, děti… Moderátor je pak od toho, aby se všemi zúčastněnými vedl debatu a také ji řídil. 

Úroveň přímo úděsná

Těžko si představit, že by někdo šel do televize řešit ty největší špinavosti a třeba se přiznávat k nevěře, televize ale stále tvrdí, že se jedná o skutečné lidi. To, že televize na internetu neustále hledá vhodné typy na natáčení, omlouvá její programový šéf Honza Musil třeba tím, že skutečný protagonista příběhu neměl čas… Skutečnost je pochopitelně zcela jiná, v pořadu hrají totální neherci, kteří většinou neumí ani pronést jednu větu, aby jim ji někdo uvěřil. Právě v tomto pořadu dělala chvilku moderátorku Kateřina Kristelová. Po zveřejnění aféry s porno inzerátem, který měla Kristelová s Řepkou zřídit bývalé Řepkově partnerce Erbové (věc stále vyšetřuje policie), byla Kristelová odejita a navenek šířila pohádku o tom, že si chtěla odpočinout, protože prý neměla ani šestinedělí.

 

Nastupuje Pavel Novotný

Zvláštní bylo, že v okamžiku, kdy pořad Aféry před pár týdny opustila nová moderátorka Heidi Janků, Kristelová okamžitě do nich znovu naskočila. Bohužel pro ni, televizi se opět znelíbila a znovu padala, tentokrát již nadobro. Tentokrát se vše neobešlo bez toho, aby Kristelová televizi Barrandov na svém Instagramu nenapadala. Ten hlavní důvod byl totiž pro ni zcela zásadní, místo Kateřiny dosadila TV Barrandov do Afér coby moderátora Pavla Novotného! „Pavel Novotný své práci rozumí a nechybí mu nadšení, jež je důležité ve všem, co člověk dělá. Byl dlouholetým moderátorem na konkurenční stanici a jeho výsledky sledovanosti byly výborné. I proto jsem se rozhodl nabídnout mu pozici moderátora tohoto pořadu a jsem moc rád, že mou nabídku přijal,“ prohlásil šéf Barrandova Soukup. Že by se chtěl vézt na vlně zájmu o Pavla Novotného a zejména jeho války proti Kristelové a Řepkovi?

 

Bude se na to někdo rozumný dívat?

Pokud tomu tak je, je dost dobře možné, že se Soukup pěkně přepočítal. Mnozí Pavlovi fanoušci si totiž dobře pamatují, kdy se před pár měsíci tomuto naprosto šílenému a amatérskému pořadu zhusta vysmíval a měl pro něj jen slova pohrdání… Skalní fanoušci vyjadřují  Pavlovi podporu, ale je otázkou, zda se na tento absurdní pořad bude někdo z nich dívat. Pokud máte mozek v hlavě, Aféry totiž ke koukání opravdu nejsou. 

Vložil: Michaela Špačková