Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Děti jí varovaly, že na to nemá. Dáda se ale rozhodla, že nic horšího jí v životě už potkat nemůže a…

08.02.2018
Děti jí varovaly, že na to nemá. Dáda se ale rozhodla, že nic horšího jí v životě už potkat nemůže a…

Autor: TV Prima

Popisek: Dáda Patrasová v soutěži Pevnost Boyard

FOTOGALERIE Dagmar Patrasové se stalo přesně to, čeho se ženy po padesátce bojí jako čert kříže. Její manžel si našel mladici, se kterou tráví veškerý volný čas. Zatímco na začátku se Dáda o Felixe ještě snažila a padaly z ní takové perly, jako že spolu mají s Felixem ještě sex a kdy, nyní to vypadá, že přestala bojovat nevybojovatelné a že pracuje na své kariéře a hlavně na novém vztahu.

Dagmar se dokonce objevila v české verzi Pevnosti Boyard a nutno poznamenat, že jí obtažené elastické kalhoty až tolik neuškodily; ostatně, posuďte sami. K natáčení ji prý přemluvily její děti: Já jsem váhala, pak jsem se radila – moje děti řekly ´na to nemáš, tam nechoď´, moje kamarádky řekly ´to dáš´, pak jsem se rozhodla, že už mě v životě nemůže potkat nic horšího, než co mě potkalo za poslední tři roky, takže jsem řekla ano.“ Dagmar pochopitelně narážela na nevěru svého muže, Felixe Slováčka, který se stýká s o mnoho let mladší ženou Lucií Gelemovou. 

Život jde dál

Dagmar Patrasovou a Felixe Slováčka stále pojí manželství a také velký dům, který obývají oba. Felix pochopitelně nasadil oblíbenou masku „nic se neděje“ a oba spolu musí nějak vycházet. Dagmar dělalo problémy si na tuto situaci zvyknout: „Asi ta naše situace zvenčí vypadá zvláštně, ale já už si tak nějak zvykla. Prostě se stalo, co se stalo, na začátku mě to dost semlelo, ale oklepala jsem se, život jde dál. Vlastně si občas říkám, že se to mělo stát dřív, že bych si ten život mnohem víc užila," přiznala v rozhovoru pro Blesk Dáda Patrasová. 

Vždyť bychom se zbláznili

Ta tvrdí, že v současné chvíli už situaci zvládá, a to dokonce s nadhledem: „Já už se nad to povznesla a spíš si z celé té situace dělám legraci, různě si Felixe dobírám. Co jiného se dá dělat? Vždyť on je skoro pořád doma, tak spolu musíme vyjít, jinak bychom se oba zbláznili,“ sdělila Dáda v Blesku. 

Jsem zase šťastná

Do staršího hudebníka byla vždy zamilovaná, dokonce prý kvůli němu zazdila mnohé jiné nápadníky, a to nápadníky opravdu majetné: „Já kvůli Felixovi kdysi odmítla spoustu nápadníků a samé dobré partie, například jednoho velmi úspěšného Američana… Zpětně nevím, proč jsem to udělala, asi je pravda, když se říká, že láska je slepá.“ V současné době Dáda randí s italským hoteliérem Vitem, který ji navštěvuje v Čechách, nebo ona sama cestuje až do Kalábrie: „Teď jsem ale šťastná, že se v mém životě objevil Vito a že zažívám to, co jsem myslela, že už se mi nepoštěstí. Jsem spokojená a snad je to na mně i vidět,“ říká Dáda. 

Už i vaří

S Felixem prý udržuje klid zbraní: „Takže mu vždycky nahlásím, kde praskla žárovka, co je potřeba opravit a tak, on to zařídí, já zase uvařím večeři,“ uvádí Dáda v Blesku. Ta se dokonce vrátila i k vaření: „Po tom, co celá ta kauza kolem nás vypukla, jsem na dlouho vařit přestala, ačkoliv jsem, myslím si, dobrá kuchařka. Ale neměla jsem důvod ani energii, neměla jsem chuť na nic. Teď už zase vařím a celá rodina to kvituje. To je taky známka toho, že už jsem v pohodě!“

 

Dagmar Patrasová byla bez přehánění český socialistický sex symbol číslo jedna. Kdo by si nepamatoval scénu, jak se ve filmu Vrchní prchni sprchuje a její šaty se stávají zcela průhlednými? Nahé tělo ve filmu Smrt stopařek ale není její, zastupovala ji dublérka. Své krásné dlouhé vlasy a sexy tělo vystavovala ještě v seriálu Návštěvníci. Brzo se vrhla na tvorbu pro děti. Pro děti hraje dodnes, spolu s žížalou Julií objíždí republiku a její děti ji milují. V reálu má dvě děti, Aničku a Felixe, herečku a zpěvačku a muzikanta. 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace