Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

V modelingu prorazí jen vyzáblé anorektičky. Přesto... Pánové, ať vám nevypadnou oči

04.01.2018
V modelingu prorazí jen vyzáblé anorektičky. Přesto... Pánové, ať vám nevypadnou oči

Foto: Triola

Popisek: Tereza Vlčková fotí pro Triolu

FOTOGALERIE Letošní ročník České Miss se uskutečnil bez nějaké větší publicity, je jasné, že zlaté časy Miss jsou dávno pryč. Přesto byl něčím zajímavý, a to sice osobou jedné ze soutěžících, která se od ostatních dívek poněkud lišila. Tereza Vlčková totiž nevypadala jako by týden nejedla, ale chlubila se oproti ostatním dívkám zdravými ženskými křivkami.

Dívali jste se v poslední době na nějakou top módní přehlídku haute couture, tedy té nejvyšší módy? Pokud nejste módní kritička Františka Čížková, asi jste si příliš „nepošmákli“. Modelky se zásadně mračí a vypadají superdůležitě, jsou velmi hubené, až anorektické, s tenoučkými ručičkami a nožičkami, jde o velmi mladé dívky, kterým právě skončila puberta, které navíc ani jako dívky příliš nevypadají. Spíše jako vytáhlí zženštilí chlapci, na ženské křivky, ňadra rozhodně zapomeňte. Ty se v modelingu pro ty nejznámější značky skutečně nenosí. 

Fotky v prádle nic neschovají

Na podobné přehlídce by tedy Tereza Vlčková prorazila asi těžko. Ostatně účastnice Miss se na podobné přehlídky dostávají minimálně. Nejnověji získala Tereza Vlčková zakázku focení pro českou značku prádla Triola, což v našich podmínkách také není špatné. Tereza prokázala sebevědomí, jednak tím, že do soutěže vedle vyzáblých krásek klidně šla, dále pak, že se nechá fotit v prádle. I padesátikilové modelky to totiž příliš nemilují, v prádle i v plavkách neschováte absolutně nic. 

Plnoštíhlá? Ale jděte

Tereza má krásnou souměrnou postavu, v době, kdy soutěžila o Miss, uváděla míry 94-74-97, což je o pár centimetrů více, než mají její kolegyně. Na první pohled byste řekli, že jde o štíhlé děvče, jen ne tak vyzáblé jako ostatní missky. Je vtipné, že Roman Holárek, majitel modelingové agentury, která jí zajišťuje zakázky, ji označuje za plnoštíhlou: „V dnešní době už není zájem jen o hubené modelky. Tereza je plnoštíhlá modelka a právě proto si jí spodní prádlo značky Triola vybralo. Pro Vlčkovou řeším další focení a dokonce i pracovní cestu do zahraničí.“ Pokud Terezu, která vypadá výborně, označíme za plnoštíhlou a „XXL“ modelku, jak se potom mají cítit běžná děvčata s podobnou postavou, která o sobě jako o „tlustých“ nikdy nepřemýšlela? Roman Holárek tak dívce prokazuje vlastně medvědí službu. 

Není XXL jako XXL

O tzv. plus size nebo XXL modelingu se v poslední době mluví opravdu často. Říká se, že je dobré, že dává příležitosti dívkám, které neváží padesát kilo, ale přesto jsou krásné. Otázkou ale je, kdo se mezi tzv. plus size modelky ve skutečnosti zařazuje. Je to totiž na jedné straně Tereza, která je běžně štíhlá, jen ne tak moc jako ostatní účastnice Miss, ale na druhou stranu také taková Tess Holliday, která má sice krásnou tvář, ale také obrovskou nadváhu a právě na té svou kariéru postavila.

 

O křivky snad nepřijde

To, kam Terezu kdokoliv zařazuje, jí ale může být úplně jedno. Zabodovala v soutěži Miss, zakázky prý také má a jen doufejme, že nepodlehne hubnoucí mánii, která je jinak mezi modelkami a celebritami všudy přítomná. Její fanoušci by její lepé křivky určitě oplakali. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace