Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Chtěli propagovat knihu a trička... Dvojka největších exotů šoubizu u Krause: To bylo něco

27.12.2017
Chtěli propagovat knihu a trička... Dvojka největších exotů šoubizu u Krause: To bylo něco

Foto: TV Prima

Popisek: Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová u Krause

Docházejí dramaturgovi Show Jana Krause nápady na zajímavé hosty? Nebo si snad chtějí zvýšit sledovanost tím, že předvedou národu v současné době největší exoty českého showbyznysu? Těžko říci. Na poslední díl Show s Kateřinou Kristelovou a fotbalistou Tomášem Řepkou se asi většina dívala hlavně ze škodolibosti.

Takové diváky tahle dvojka nezklamala. Kateřina přišla s prodlouženými ďábelsky nakulmovanými  kadeřemi a z Jana Krause byl cítit velký despekt vůči ní. Ostatně Kateřina už před lety v Show byla (mimochodem, spolu s Tomášem Řepkou) a tehdy ji Jan Kraus docela drsně setřel. Bylo jasné, že moc přátelské tohle povídání asi nebude… Co vlastně oba v současné době dělají? Tomáš Řepka vydal další knihu, ve které si stěžuje na vše možné kolem sebe a nabízí také trička se svou fotkou. Toť vše, o žádných dalších aktivitách a zaměstnáních, které by tito dva snad měli provozovat, se neví. Do Show Jana Krause se tak vydali propagovat hlavně knihu a trička. To se ale moc nepodařilo. Podle Kateřiny, která na svém Instagramu zveřejňuje denně ohromné množství příspěvků a také fotky všech pochvalných článků, které o ní a o Řepkovi vyšly, prý dvojici o sebepropagaci ale vůbec nejde: „My jsme se dohodli, že se nebudeme dívat na žádné články, my to nečteme,“ prohlásila Kateřina v Show opravdu hodně nepřesvědčivě. 

Ani s první ženou nevychází

Pravdivější a zajímavější přiznání dostal Jan Kraus spíš z Tomáše Řepky. Ten bojuje se svou druhou manželkou Vlaďkou Erbovou. S první ženou Renatou Řepkovou to vypadalo, že zavládl klid zbraní, ale šlo zřejmě jen o klamný dojem: „Zdálo se, že ano, ale není to. S dětma jsem ale v pohodě,“ uvedl. Jan Kraus se také zastavil u problematiky nevěry. Je dost dobře možné, že narážel na to, že Tomáš Řepka nevěrný byl, od první manželky odešel ke Vlaďce Erbové. Tomáš Řepka mluvil v obecné rovině: „Je to pochybení v tom vztahu, je to něco špatného a nezdravého,“ ale zároveň dodal: „Když se to stane, musí k tomu být důvod,“ čímž pro sebe zřejmě hledal něco na způsob omluvy. Kateřina Kristelová nevěru ale odmítá: „Já rozlišuju mezi sexem a paralelním vztahem. Měla bych radši sexuální půst, než abych podvedla Tomáše. Jsem věřící,“ uvedla překvapivě. Zmínila také to, proč se ona rozvedla: „Když je taková patologie, tak se z toho vztahu odejít musí, protože člověk zachraňuje sebe i dítě.“ Její manžel byl totiž gambler.

 

Vlaďka prý nevařila

Tomáš také nevynechal příležitost k tomu, aby si nerýpnul do své bývalé ženy: „Ženy mi vařily strašně málo. První žena, ta se snažila a druhá to nedělala.“ Kateřina to ale zřejmě také s péčí o něj příliš nepřehání: „Tomáš už nemá aktivní kariéru, tam už není třeba to celodenní opečovávání. Tomáš je naopak pilíř, ke kterému se můžu vracet,“ prohlásila. Vzhledem k tomu, že je Tomáš Řepka bez řidičského průkazu, musí ho Kateřina vozit. To je ale pro Tomáše prý utrpení: „Když já řídím, tak jsem ten tip řidiče, co jezdí velmi pomalu a jezdím v nejrychlejším pruhu,“ řekla Kateřina. Není se čemu divit, že se Řepka už nemůže řidičáku dočkat: „Teď jsem dlouho neřídil, ale snad už zase řídit budu.“ 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .     

Vložil: Michaela Špačková