Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Natálie Kocábová je potřetí těhotná. S kým, to chtělo trochu pátrání, ale… Máme ho, podívejte

18.12.2017
Natálie Kocábová je potřetí těhotná. S kým, to chtělo trochu pátrání, ale… Máme ho, podívejte

Foto: Facebook

Popisek: Natálie Kocábová; při focení pro časopis Glanc

FOTOGALERIE Natálii Kocábové se podařilo šokovat hned několikrát. Třeba když v osmnácti letech prvně otěhotněla, nebo, když přišla do jiného stavu naposledy, což oznámila až v sedmém měsíci. Své třetí dítě čeká Natálie s přítelem. S manželem, se kterým se znala od dvanácti let, se totiž rozvedla. A nyní čeká své třetí dítě s dalším partnerem, o němž se toho veřejně moc neví, ale něco přeci.

Natálie, dcera umělce a politika Michaela Kocába, o sobě dala prvně vědět už v patnácti letech. Tehdy totiž vydala první desku, to bylo v roce 2000. K albu Apple Pie napsala texty její maminka Marsha, hudbu pak tatínek Michael Kocáb. Za dva roky účinkovala v muzikálu Starci na chmelu v hlavní roli Hanky. Rozjetou kariéru jí ale přerušilo první, neplánované těhotenství. Stát se matkou v osmnácti už přece jenom není obvyklé a mezi zpěvačkami tuplem. Dítě Natálie čekala se Štěpánem Vránou, se kterým se znala už od dvanácti let a od šestnácti s ním chodila. 

Oddal je potápěč

Syn Vincent se narodil v roce 2005, o sedm let později se Natálii narodila ještě dcera Mia, která už byla plánovaná. Ještě před tím Natálie a její partner odjeli do Thajska, aby zde proběhla jejich svatba: „Chtěli jsme být úplně sami. Jen my tři s Vincentem. A to se nám taky povedlo. Byla to vtipná situace - Američanka si brala Čecha v Thajsku a oddával je potápěč. Na církevní obřady tam mají asi letní brigádníky. Ale byla to nakonec bomba. Ten instruktor potápění byl skvělej,“ pochlubila se tenkrát MF Dnes. 

Brečím všude

Jejich vztah ale nevydržel, rozpadl se v roce 2015, a Natálie tak kromě svatby poznala i rozvod. Pozdější období pro ni bylo velmi těžké. Trpěla depresemi, se kterými se svěřila na stránkách časopisu Elle: „Dávám se dohromady. Vracím se do stability. Pracuju na sobě. Realita? Brečím, řvu, posílám všechny do..., zmítám se v depresi, brečím, dělám si psychotesty, snažím se jíst chilli kvůli trávení, jím tedy hlavně guttalax, piju víno, říkám, že už nekouřím, přitom tajně za domem kouřím a u toho strašně brečím. Taky na záchodě, u mytí nádobí, v Tescu u pečiva, v autě, ve školce, v kině, u manikúry, v knihkupectví, v Bille u kuřecího masa, v posteli, na gauči, u televize,“ psala vloni na jaře Natálie. 

Třetí dítě čeká v únoru…

Otázkou ale je, nakolik šlo o obraz jejího duševního rozpoložení a nakolik o fabulaci. Natálie je totiž také spisovatelkou a scenáristkou. Ale je pravda, že s křehkou duší v minulosti vyhledala odborníka několikrát, což je pochopitelně dobře. O pár měsíců totiž bylo vše zcela jinak. Natálie už v červnu přišla do jiného stavu: „Není to poprvé, co se mi to stalo. Tak začal můj život, když mi v únoru osmnáctého roku života doktor řekl, že nejsem nemocná, ale těhotná. A tak pokračuje, až se mi v únoru třiatřicátého roku života narodí náhle třetí dítě, další syn,“ napsala na svůj Facebook. 

Miloš Hoffman je původem Slovák, i když žije v Praze; snímek z jeho Facebooku

… a je to Pan překvápko

Své třetí dítě čeká Natálie s Milošem Hoffmanem, o kterém se toho moc neví, ale z fotek je jasné, že je to fešák a z pátrání na sítích, že je zatraceně ´cool´. Jisté je, že je spojuje láska k hudbě. Miloš působí ve dvojici DJ Wind & Hoffman, která hraje z analogových mašin opravdu neotřelou muziku. Miluje také cestování a pracuje jako manažer firmy vyrábějící potřeby pro horolezce. Což, zdá se, často spojuje.  DJ Wind & Hoffman hrají na akcích typu Urban Boulder Race (Lezete po budovách a zdech? Pojďte závodit!)

 

Natálie o svém třetím těhotenství mluvila již do Blesku: „Pan Překvápko...,“ pochlubila se dcera hudebníka Michaela Kocába,“ napsali tam s tím, že prý přišla do jiného stavu po měsíční známosti. Mno, dejme tomu, Natálie byla a je kovbojka. A vybrala si, alespoň na první pohled, dobře, podívejte do fotogalerie. Také je ovšem Natálie vtipná dáma… „V třetím trimestru se člověk nemůže brát vážně. Že nedisponuje ohromujícím intelektuálním výkonem ... je známá věc. Nepřestane mě ovšem překvapovat motorika. A chovám se jak neobrabaný dítě. Dneska jsem se tvářila, jako že jim mrkev a přitom celá mikina pokryta drobky z croissantu, co jsem si tajně koupila. Pak mi jedna slečna na party vypráví strasti s “bipolárkou” (rozuměj - bipolární poruchou) a já přemýšlím jaký polárkový dort má (než mi to dojde) a u toho přímo střílím jídlo z talíře do všech směrů, protože mi nejde rovně jíst. Vždy jsem obdivovala ty elegantní cool těhotný, já jsem teď Homer Simpson,“ okomentovala svůj ´jiný stav´ na Facebooku.

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .     

Vložil: Michaela Špačková