Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Vztah, co prý překoná všechny časy, lásky i nemoci... Zasvěcený novinář píše o jiné ženě, než je Ivana Gottová

12.12.2017
Vztah, co prý překoná všechny časy, lásky i nemoci... Zasvěcený novinář píše o jiné ženě, než je Ivana Gottová

Autor: ČRo2

Popisek: Karel Gott

Karel Gott má tajnou přítelkyni! Tato zpráva prosvištěla minulé dny bulvárem. Kdo je tato záhadná žena? A má se Mistrova manželka Ivana čeho obávat?

To, že Karel Gott ženy miluje, je všeobecně známo. Až na poslední roky nebyl ženatý a žádné ženě nesliboval lásku až za hrob. Naopak, pokud s ním některá spojila v určitém období svůj život, musela počítat s tím, že se jedná o vztah na blíže neurčenou dobu, že Karel svým způsobem patří všem a že své fanynky prostě miluje. Na druhou stranu ji po jeho boku čekal vzrušující život a velmi dobré zacházení, Gott se prý choval vždy velmi galantně. Pokud odešla, neodešla s prázdnou. Třeba taková Marika Sörösová, pořádné číslo, slečna, která s Karlem chodila v devadesátých letech, od Mistra získala vlastní dům na Karlíku. Mistr od svých žen požadoval, že se nebudou s intimnostmi svěřovat bulváru a že si na něj nebudou činit žádné nároky, jako třeba Ilona Hermová, která Blesku prozradila, že jí „tikají biologické hodiny“ a že by si dokázala představit, že by s ním měla dítě. To ale neměla dělat. Rázem bylo po vztahu.

Karel Gott a pes, co vyje

Je tedy překvapivé, že Alice Kovacsová se nyní k dlouholetému vztahu s Karlem Gottem klidně vyjádřila do médií, a dokonce poskytla překvapivé video. To zachycuje Karla u ní v kuchyni, jak z legrace zpívá (a právě zde je poznat, že má hlas jak zvon, a že to tedy umí pořádně rozbalit) a její pes přitom pěkně vyje. Poté co na něj pes skočí, se ještě z legrace chytne za rozkrok. Karel je na videu překvapivě civilní, až klukovský. S Alicí ho prý pojí dlouholetý vztah, který Kovacsová označuje za přátelský a dále ho nespecifikuje. Alice Kovacsová má také svou rodinu. S hercem a zpěvákem Ondřejem Havelkou má dvě děti, starší Rozálii, která je naprosto věrnou kopií své maminky, jsme mohli nedávno vidět v internetovém seriálu Sexy Lady. Ondřej Havelka se zatím k odhalení nijak nevyjádřil.

Ivana je semetrika

S překvapivou informací přišel na sociální síti novinář Pavel Novotný: „Karel má oficiálně Ivanku, ale neoficiálně už velmi dlouho tráví svůj čas s jinou ženou, se kterou mu je velmi dobře, cítí k ní důvěru a je rád, že je milován. Já mu to opravdu přeju, protože on si to zaslouží. Ivana je hodná, ale semetrika,“ vyjádřil se. I poslední věta je dost zvláštní. Pavel Novotný se totiž rozhodně netají tím, že Ivanu Gottovou nesnáší, a o tom, že je „hodná“, nepadlo nikdy ani slovo.

Co by za svatbu s Gottem každá dala!

Přitom právě Ivaně Gottové se povedlo to, o čem snily zástupy jiných žen, vdát se za Karla Gotta. Pravda, až po jeho sedmdesátce, ale i tak, co by za to mnohá dala. Ivana se snažila ze své pozice vytěžit co nejvíc. Rozhodně jí nestačilo být pouze ženou v domácnosti a matkou Mistrových dětí, zatoužila po své vlastní kariéře. Krátce působila coby moderátorka zpráv o slavných na Primě a zlé jazyky říkaly, že se tam dostala pouze za zprávy z Karlova soukromí a za to, že na ně bude vlídný. Objevila se také v muzikálu. Nyní se už Ivana, původně zdravotní sestra, „jen“ stará o Karla Gotta a jejich děti.

S Alicí by měl mít konec

Z okolí Karla Gotta znějí v poslední době zprávy, jak se ho Ivana snaží odstřihnout od určitých lidí, přes média se s ní takto nehezky dohadoval například Milan Drobný. A stejně se ho údajně nyní snaží odstřihnout od Alice. Dokonce mu podle Blesku měla dát ultimátum. Nechá si to Karel Gott líbit? Alice Kovacsová se pro Blesk vyjádřila velmi diplomaticky: „S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím, které překoná všechny časy, lásky, vztahy i nemoci. Přátelství naplněné spoustou šťastných, veselých, inspirujících setkání i našimi společnými přáteli a dětmi. Karel je naším rodinným přítelem. Mám ho moc ráda,“ uvedla. Ivana Gottová zatím mlčí.

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste nebo viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na ');.

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace