Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Povedené „celebrity“. Řepkovy blikance se přesunuly na internet. A Kristelová přeochotně spolupracuje

07.11.2017
Povedené „celebrity“. Řepkovy blikance se přesunuly na internet. A Kristelová přeochotně spolupracuje

Foto: Cinema City

Popisek: VIP pár: Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová

Kam ještě dokáže zajít Tomáš Řepka a jeho partnerka Kateřina Kristelová v boji… o co vlastně? Podle bývalé Tomášovy manželky Vlaďky Erbové se nezdráhali udělat takovou špinavost, jakou je založení fiktivního erotického inzerátu s fotkami Vlaďky Erbové a jejím telefonním číslem. To, že Tomáš Řepka zcela veřejně lhal o tom, že byl na plastice, je vlastně prkotina…

Kolem fotbalisty Tomáše Řepky bylo vždy pěkně rušno. Co se ale dal dohromady s  moderátorkou Kateřinou Kristelovou Blažkovou, děje se toho možná až příliš a události hraničí až s trestným činem. Před časem bývalá manželka Tomáše Řepky Vlaďka Erbová odhalila nepěknou věc. Kdosi dal na internetové stránky pro dospělé inzerát s jejími fotkami a se skutečným telefonním číslem s tím, že poskytuje sexuální služby, což pochopitelně nebyla pravda. Vlaďka se okamžitě obrátila na policii, která začala urážející inzerát vyšetřovat. Nedávno sdělila Vlaďce výsledek vyšetřování, které stále ještě probíhá, a ta prý nestačila zírat… 

Existují prý fotografie pachatelů

Internetové prostředí skutečně není anonymní. Dohledat lze mnoho informací. Policii se například podařilo zjistit, kde se za pochybný inzerát zaplatilo. Mělo to být v jisté bance, kde mají pochopitelně kamery a kamerový záznam. Nebylo tedy nic lehčího než si tento kamerový záznam vyžádat. Dále pak policie mohla určit místo, odkud se kdosi připojil, když coby fiktivní Vlaďka Erbová vedl konverzaci se sexuchtivými zákazníky. A světe, div, se, tato konverzace se vedla z Légère Hotel Luxembourg, kde v danou dobu bylo ubytované mužstvo Amfory a rovněž Řepka s Kristelovou. „Ano, to mohu potvrdit,“ potvrdila tyto informace Blesku Erbová.  

Stopa vede do Amfory...

Podle Vlaďky Erbové policejní vyšetřování a několik důkazů zcela jasně ukazují na jejího bývalého manžela Tomáše Řepku (v Lucembursku byl, jak už jsme psali, s fotbalovým týmem Amfory a také se svou partnerkou Kateřinou Kristelovou). Oba jsou velmi naivní, když si mysleli, že se celá věc nemůže provalit: „Je mi na zvracení z toho, že se můj bývalý manžel, nepříliš technicky a počítačově zdatný, s nímž jsem roky žila a mám s ním syna, účastní společně se svou partnerkou, která je sama matkou, systematických útoků na mou osobu a společně se snaží o dlouhodobé poškozování mé osoby a mého mediálního obrazu, který za normálních okolností živí mě i mé děti,“ uvedla Vlaďka Erbová pro Blesk.

 

Toto je zmíněný inzerát na erotické služby prý Vlaďky Erbové; ta to předala Policii ČR

Tomáš Řepka se k celé věci vyjádřil už ve chvíli, kdy bylo spojení pornoútoků s jeho osobou poprvé naznačeno. „To je nějaký nesmysl. Vůbec nevím, o co jde. Kauzu jsem jen zaregistroval, ale to, že bych s tím měl něco společné, tak to je kravina. Jestli mě někdo obviňuje, budu to muset předat svým právníkům,“ sdělil bývalý fotbalista. 

Čekáme, že udělá z Tomáše pedofila

Těžko si představit, že by Erbová o takto závažné věci lhala a to, že jsou k dispozici důkazy, si prostě vycucala z prstu. Řepka s Kristelovou si zřejmě řekli, že nejlepší obrana je útok, a tak se do Erbové velmi tvrdě opřeli: „Vlaďka Erbová mě nezajímá, je pro mě nikdo. Neustále se přiživuje na naší známosti. Vlaďka je pro mě profesionální plačka. Vlaďka nás může obviňovat z čehokoliv, my čekáme, kdy z Tomáše bude pedofil. Vlaďka nedávno v noci Tomášovi psala zprávy, že by se k němu v podstatě ráda vrátila a že vzpomíná na starý časy… Ze strany Vlaďky zažíváme neustálé tlaky a stresy,“ vyjádřila se pro změnu Kateřina Kristelová. 

´Vypíchaná´ Erbová?

Tomáš Řepka ještě přitvrdil a o matce svého dítěte řekl toto: „Měla by ses stydět, Vladěno. Za to, kolik věcí jsi odcizila z mého domu a jak manipuluješ Markusem proti mně. Připravila jsi mě málem o děti, o můj současný vztah mě ale nepřipravíš. A vy všichni, kteří vypíchané Erbové věříte, vzpamatujte se,“ uvedl o ženě, kterou si vzal. Pravda je, že ke konkrétním důkazům (tedy k fotografiím z banky a k tomu, že se k sexuálním stránkám někdo připojil z hotelu v Lucembursku, kde právě Řepka pobýval), se ani jeden doposud nevyjádřili. 

Viktorka se zastala mámy

Tomáši Řepkovi vyjádřil podporu na Facebooku další bývalý Vladčin manžel, bývalý hokejista Tomáš Baheňský, se kterým má Vlaďka dceru Viktorku. Ta se své maminky dokonce na Řepkově profilu zastala: „Není mi příjemné, že takhle mluvíte oba dva o mé mamce! Tomáš mi nezvedal rok mně ani Markuskovi telefon a ani nás nechtěl vidět,“ zní velmi smutné svědectví. 

Fanoušci, co by unesli i vraždu?

Podle bývalého bulvárního novináře Pavla Novotného a vlastně i podle Vlaďky Erbové si příspěvky na sociální sítě nepíše Řepka, ale vše řídí právě Kristelová. Je fakt, že v každém jeho příspěvku je příliš mnoho smajlíků a hlavně příliš mnoho vyzdvihování osoby Kateřiny Kristelové: „Kačka byla, je a bude moji osobou číslo jedna. Člověkem, kterej mi nikdy neublížil, naopak mě zvednul ze dna a vždy za mnou stál i když jsme se seznámili v době kdy mě bylo nejhůř a byl sem dole!!! Takový ženský si budu vážit,“ zaznělo třeba v jeho posledním příspěvku, kde líčí Erbovou jako nejhoršího člověka na zemi.

V sáhodlouhém příspěvku se nijak nevyjadřuje k tomu, zda je právě on autorem sexuálního inzerátu. Těžko pochopit, pokud má Erbová pravdu a jasné důkazy, proč kolem sebe Řepka s Kristelovou tolik kopou. Pokud Erbová důkazy zveřejní, bude se jednat o takovou ostudu, že si jen těžko představit, že si bude Kristelová dále hrát na moderátorku. Nebo si říkají, že české prostředí a Tomášovi fanoušci unesou opravdu všechno? Mezi Tomášovými fanoušky se totiž najdou i tací, kteří by mu odpustili třeba i vraždu: „Co vy víte, co mu dělala Erbová. Ten inzerát jí patří!“ Rozuzlení celého příběhu nás čeká již zanedlouho. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .     

Vložil: Michaela Špačková