Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Romantik Leoš Mareš. Objel půl Evropy v bílém smokingu. Sype mu to miliony

04.11.2017
Romantik Leoš Mareš. Objel půl Evropy v bílém smokingu. Sype mu to miliony

Foto: Facebook

Popisek: Leoš Mareš se na sociálních sítích pohybuje bravurně

Moderátor Leoš Mareš a módní redaktorka Monika Koblížková patří k nejsledovanějším párům českého showbyznysu. Pozornost obratně přiživují sami, především na sociálních sítích. Zatímco celebrity, které si chtějí do sytosti užít své soukromí, jej v maximální míře tají, tento pár veřejnost podrobně informuje o každém kroku. I o svém zasnoubení. A umí to pořádně zpeněžit. Především Marešovi sypou jeho fotky a videa miliony.

Dokonce sám Mareš se na svém Twittteru chlubí tím, že jako první Čech vydělává na sociálních sítích miliony. A to v podstatě velmi snadným způsobem, jak prozradil v rozhovoru pro časopis Forbes. Spolupracuje totiž s několika firmami, jejichž výrobky skrytě nebo přímo propaguje.

Ona to ještě neví

A je velmi pravděpodobné, že tak tomu bude i v případě, jeho zásnub. Na svém oficiálním webu  minulý týden oznámil, že svoji přítelkyni Moniku pozval na víkendový výlet s tím, že nebude vědět, kam. Sám odjel do Dvora Králové za jejími rodiči a s kyticí v ruce je požádal o ruku jejich dcery. Když se ho, celí  překvapení, zeptali, co na to říká odpověděl: „Ona to ještě neví.“ A Monika to prý nevěděla až do okamžiku, kdy spolu dojeli do Mariánských Lázní. V hotelu si dali si večeři a pak pozval „Avíka“ na terasu. Zde  na ni čekalo  hned několik překvapení najednou. Za zvuku písně skupiny Coldplay se spustil ohňostroj, připravený pouze pro ni. „A když přišla TA chvíle, vyndal jsem krabičku. Monika mně pak řekla,  že jí to vůbec nedošlo. Viděla krabičku, ale myslela si, že je to nějaký dárek. No a pak už jsem klečel. A řekla ANO,“ popisuje Mareš romantický okamžik. Vzápětí ale věcně dodal: „Jo, a není těhotná.“

 

Šťastný vystajlovaný pár na Instagramu

Půl Evropy v bílém smokingu

Samozřejmě nechybí ani video, na němž vše nechal natočit. Leoš s Monikou stojí na hotelové terase, ona je zabalená v dece a společně sledují ohňostroj. Pak následuje žádost o ruku... Jenom tyto záběry  vidělo  během několika dnů přes  dvě stě tisíc Marešových fanoušků. Jeho Twitter, Facebook i  Instagram denně dokumentují, na jak vysoké noze si s Monikou žijí.  Informuje ovšem především o svých byznysových aktivitách, například které další firmy se stal tváří. A také o mnoha VIP akcích, jichž se zúčastňuje. Jedním z nich je například opening video z udílení výročních cen Fotbalista roku. „Objel jsem půl Evropy v bílém smokingu, abych hráčům dovezl oblečení na slavnostní večer,“ chlubí se. 

Moje dítko mě uhání

A činí se také samotná  Monika. Tato hubená černovláska zásobuje svůj Instagram fotkami, na nichž  pózuje v různých atraktivních modelech a s luxusními doplňky, a tak se nelze divit, že se její obdivovatelky například ptají: Dobrý den, odkud máte tento úžasný svetr? Samozřejmě, že Monika to prozradí. A jistě ne jen tak. Na další fotce zase  propaguje zmrzlinu jisté známé značky a následuje reakce: Jaká je ta zmrzka, Moni? Moje dítko mě uhání, ať ji koupím.“ Odpověď nejspíše nikoho nepřekvapí: „Je vynikající.“ 

Ať nás z toho picne

Ovšem ne každý na tuto až příliš průhlednou reklamu  reaguje s naivním nadšením. Lenka například glosuje: „Plán dnešního večera. Předvést reklamu  na kelímek,  plný uhlohydrátů, a pak vystavovat štíhlou postavičku. Ať nás z toho picne. Děkuji, raději knihu.“ A když Monika dokonce zveřejní záběr od volební urny, dočká se velmi jízlivé reakce: „Sem slyšel, že jste volila Bureše.“ Jenže to kritici vzápětí schytají, když se jich jedna obhájkyně Moniky zeptá: „Proč sledujete lidi, kteří vám nejsou po chuti?“  Ale na snímek, na němž se Monika chlubí zásnubním prstýnkem od Leoše,  nechybí nadšené reakce: „Krásné.“ „Moc gratuluji.“ „Obrovská gratulace.“ „Hodně štěstí do společného života.“  „Jste úžasný pár.“ A pak že jsou Češi závistiví a nepřející.

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .     

Vložil: Adéla Hofmanová