Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

K smrti nerada se hádám. Nejsem pohotová, neumím argumentovat. Partnerské rošády Lucie Zedníčkové

30.10.2017
K smrti nerada se hádám. Nejsem pohotová, neumím argumentovat. Partnerské rošády Lucie Zedníčkové

Foto: TV Prima

Popisek: Lucie Zedníčková u Krause

Přeorientovala se herečka Lucie Zedníčková pár let před padesátkou na mladší partnery? To se z ní snažil vytáhnout Jan Kraus ve své show. A jak se dalo čekat, na tyhle otázky se jí příliš odpovídat nechtělo…

Lucie Zedníčková před pár lety zakotvila u mladšího partnera, dokonce již druhého v řadě, což zavdalo Janu Krausovi důvod k mnoha otázkám: „Většinově mám starší partnery, ale ti poslední dva byli mladší než já. Nyní jsme o deset let,“ líčila Janu Krausovi. Na pochvalu, že ji to ctí, jen krčila rameny: „Mně je to jedno!“ 

Našel si mladší...

Jan Kraus narážel na její vztahy nejprve s Petrem Štěpánem a nyní s Jaroslavem Matějkou, což jsou oba herci. Za Petrem Štěpánem odešla od svého manžela Víta Pokorného a dokonce se přestěhovala z Prahy do Brna. O svém manželství nyní ale tvrdí, že nešlo zachránit: „S mým mužem jsme měli problémy, které neměly řešení, takže to byla jediná možnost,“ prohlásila v Show Jana Krause. Vztah s hercem Petrem Štěpánem ale nevyšel, odešel k mladší ženě, což v Show Lucie  komentovala pouze: „Bývalý se rozešel se mnou,“ když se jí Jan Kraus ptal, proč se rozešla se svými předchozími partnery. V Blesku byla ale před pár lety přece jenom sdílnější: „Našel se mladší kolegyni z divadla, tak nás opustil. Já jsem se kvůli dětem přestěhovala zpět do Prahy a do Brna a teď zase dojíždím na představení.“ 

Chtěla jsem to mít napořád

Lucie prý nikdy neholdovala krátkým vztahům, či dokonce sexu na jednu noc. O každém svém vztahu se domnívala, že jde o vztah navždy: „Já jsem to měla vždycky napořád, ale pak se to někde pokazilo,“ komentovala trochu smutně své vztahové peripetie. 

K smrti nerada se hádám

V současné době žije s Jaroslavem Matějkou, se kterým hraje například v Městském divadle v Brně v představení Noc na Karlštejně. Ten je hlavně divadelním hercem, ale objevil se například i v seriálu Labyrinth České televize. S Jaroslavem Matějkou žije už tři roky a vypadá to, že je jejich vztah stabilní. Ostatně Lucie Zedníčková o sobě sama tvrdí, že není konfliktní: „K smrti nerada se hádám. Nejsem pohotová. Neumím argumentovat, nemám ráda, když se lidí trumfují argumenty. Když mě někdo naštve, tak se stáhnu a řeknu si, ať si myslí, co chtějí. Nemám ráda, když člověk neumí ustoupit a nejde do kompromisu,“ prohlásila v Show Jana Krause. 

Děti, které rodičům vypadly z oka

S Vítem Pokorným, který v divokých devadesátých letech dokonce vydal desku a který se nyní živí jako producent v televizi, má Lucie dvě děti. Syna Mikuláše, kterému je dvacet let, a dcery Amélii, které je teprve dvanáct. Děti jsou to velmi půvabné a svým rodičům jako by vypadly z oka. Lucie přiznává, že je hodně pečující matkou, možná až příliš. Staršího syna už ale pustila z vodítka: „Se synem už nejezdím do kroužků, ten si jezdí sám. Synovi bude dvacet, studuje klavír, pořád si půjčuje moje auto a vláčí všude ty klávesy. Začal s kytarou v pěti letech,“ pochlubila se Janu Krausovu svým potomkem Lucie Zedníčková. Určitě si prý přeje, aby šli její potomci vlastní cestou: „V Itálii synové zůstávají hodně dlouho. Myslím ale, že to není zdravé. V určitém věku by se měli osamostatnit,“ prohlašovala v Show Jana Krause.

 

Lucie Zedníčková je osmačtyřicetiletá herečka, jejímž otcem není herec Pavel Zedníček. Její pravý otec emigroval do Kanady, Pavel Zedníček ji vychovával jako vlastní, herečka se původně jmenuje Bártová. Zedníček s ní žil od jejích osmi let. Jako dítě vystupovala v pořadech Štěpánky Haničincové, po gymnáziu šla na DAMU, poté hrála v Realistickém divadle, v Činoherním klubu. Účinkovala ve filmu Helimadoe, Saturnin, Kanárská spojka, v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Přístav, Expozitura a mnohých dalších. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .     

Vložil: Michaela Špačková