Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Najednou jdeš proti davu, když na to ovšem máš odvahu, říká žena slavného režiséra o své netradiční rodině... Neděje se nic nemorálního, dodává

06.10.2017
Najednou jdeš proti davu, když na to ovšem máš odvahu, říká žena slavného režiséra o své netradiční rodině... Neděje se nic nemorálního, dodává

Foto: Facebook

Popisek: Olga Menzelová je nádherná žena

FOTO Olga Menzelová Kelymanová je žena, pro kterou je její profese vším, ale také překvapivě tou, která se tak moc chtěla stát matkou, že klidně riskovala vztah se slavným režisérem. A vyhrála… V rozhovoru pro server Luxury Prague Life se rozhovořila o tom, jak nyní žije se dvěma dcerami, osmdesátiletým slavným režisérem a o tom, že by se nebránila rodit potřetí.

Když si před lety brala o 40 let staršího režiséra Jiřího Menzela, veřejnost se podivovala. Krásná Olga byla vždy velmi vitální, ráda sportovala, přitom Jiřího Menzela ještě nikdy nikdo hýbat se neviděl. Ještě větší šok ale vzbudilo zjištění, že je stále vdaná Olga těhotná a že tatínkem není Jiří Menzel, ale jeho mladší kolega Jaroslav Brabec, který je „jen“ o třiadvacet let starší. Od Jiřího Menzela odešla, ale zakrátko se ukázalo, že ji i Brabcovu dceru stejně navštěvuje. A že je doprovází všude možně… „Ono se neděje nic špatného nebo snad nemorálního. Je to sice nestandardní, ale už jen to, že jsem se dala dohromady s člověkem, co je o čtyřicet let starší, je nestandardní, a to, co na to navazovalo... Nespadáme do nějakých šablon, ale mě to nezajímá. Žijeme si svůj život,“ prohlásila o zvláštní situaci v rozhovoru Luxury Prague Life Olga Menzelová.

 

S manželem, známým režisérem Jiřím Menzelem

Je moc šťastný za naše holky

A další šok následoval vzápětí. Olga Menzelová byla těhotná podruhé, těhotenství se jí podařilo utajit až skoro do porodu. Narodila se jí druhá holčička, kdo je jejím tatínkem, se ale vlastně opět neví… Je to Jiří Menzel, nebo Jaroslav Brabec, nebo někdo jiný? To Olga Menzelová před veřejností tají, Jiří Menzel se ale o holčičku stará jako o vlastní, ostatně stejně jako o první Olžinu dceru. Přitom dřív měl na otcovství  rezolutní názor, děti nechtěl. A už vůbec je nechtěl v pozdějším věku. Svůj názor ale diametrálně změnil: „Je moc šťastný za ty naše holky. Říká, že se mu o takovém životě ani nesnilo. Představoval si, že bude žít sám bez starostí o rodinu a teď vidí, jaký byl sobec. I já vím, že žije šťastný život.“ 

Holky mají táty, co je milují

To, že je Jiří Menzel nadšený tatínek, ať už pokrevní, či ne, je jasné na první pohled. O své holky se opravdu stará a rád se s nimi ukazuje. Netradiční rodina prý žádný problém nemá: „Holky jsou šťastné, mají táty, kteří se o ně starají, milují je, nežijí v žádné tenzi. Já nemám dva partnery, mám manžela Jirku a Jarda je táta Aničky, ale stará se i o Evíka a stejně tak Jirka miluje Aničku. Ostatní nám to můžou akorát závidět, že to tak je,“ prohlásila Olga Menzelová.

 

A s dcerami... Anička je straší, Evička ta malá

Nikdy jsem nebyla na mateřské

Kdo by tedy čekal, že bude Olga Menzelová ženou, která se zajímá jen o kariéru, spletl by se. Snaží se ale skloubit práci s mateřstvím a pracující matkou je vlastně, co se její holky narodily: „Nikdy jsem nebyla na mateřské, to neříkám proto, že bych na to byla nějak hrdá, ale u Aničky jsem chodila ještě do školy, dva roky denního studia, a u Evičky - mám fungující firmu a nebylo možné ji položit ze dne na den a navíc moje práce mě baví. Jenže když chceš pracovat a nešidit rodinu, tak to nejde bez pomoci,“ uvedla Olga v rozhovoru. Nicméně není na vše sama, na hlídání má prý „rodinnou kamarádku“ a zapojuje se i Jaroslav Brabec, na kterého stále pěje ódy. 

Třetí není vyloučené

Olga by se dokonce nebránila třetímu dítěti: „Evička je taková malá maminka, obě holky mají mimina moc rády. To vůbec není vyloučené... Trošku si z toho dělám legraci. Splnilo se mi všechno, co jsem chtěla. Měla jsem ovšem výhodu. Strašně brzo jsem věděla, co chci a co nechci. Je hodně lidí, co se plácají životem a neví. Když ale víš, co od života chceš, tak ti to v té cestě životem dost pomůže. Samozřejmě se pak může stát, že jdeš proti davu, když na to ovšem máš odvahu,“ líčila Olga Menzelová v rozhovoru. 

Olga Menzelová Kelymanová pochází z Písku, původně je novinářka, která si v roce 2004  po pětileté známosti vzala režiséra Jiřího Menzela. Vystudovala sportovní gymnázium, Vyšší odbornou školu publicistiky v Praze a nedávno i katedru produkce na DAMU. Je majitelkou firmy, která pronajímá výstavní panely a také výstavy organizuje. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .     

Vložil: Michaela Špačková