Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Jako by Nagyové z oka vypadla… Zaorálkova přítelkyně dostala výpověď z ČT. Kdo by to do toho Luboše řekl, že je takový svůdník

komentář 22.09.2017
Jako by Nagyové z oka vypadla… Zaorálkova přítelkyně dostala výpověď z ČT. Kdo by to do toho Luboše řekl, že je takový svůdník

Foto: Facebook Lubomíra Zaorálka

Popisek: Lubomír Zaorálek má dle všeho ženy rád

KOMENTÁŘ, FOTO Pouze s malou tržnou ránou na hlavě vyklouzl z vážné dopravní nehody ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Vážnější dopad na jeho kariéru bude mít ale zřejmě fakt, že se při nehodě provalilo, s kým žije. Jeho přítelkyně se totiž podílí na předvolební kampani ČSSD a pracuje pro i pro Úřad vlády.

Bývalá moderátorka České televize Šárka Bednářová je v mediálním světě považována za femme fatale s nemalými ambicemi a styky s významnými politiky.  To, že má blízký vztah s Lubomírem Zaorálkem, je již několik let je veřejným tajemstvím. 

Zaorálkova Nagyová?

Vedení ostravského studia České televize ji dokonce před časem odvolalo kvůli možnému střetu zájmu. Její  někdejší šéf totiž z výpisu telefonních hovorů zjistil nápadně častý kontakt Bednářové se Zaorálkem, a to i v nočních hodinách…Podle bývalé radní  ČT Jany Dědečkové mohl četnost jejich kontaktů vyvolat i dojem, že poslaneckou sněmovnu řídí na dálku Bednářová,  nebo naopak, že redakci zpravodajství a publicistiky řídí  Lubomír Zaorálek. V této souvislosti zmínila jejich hodinový rozhovor  v den, kdy se v ostravském studiu ČT projednávala změna na postu šéfredaktora. Za rok se ovšem  Bednářová na obrazovky vrátila a moderovala zpravodajský pořad Report. Podezření, že by jakkoliv zkreslovala zpravodajství, se prý tehdy nepotvrdilo.  Nakonec byla ale v roce 2013 z České televize propuštěna pro nadbytečnost.

 

Lubomír Zaorálek, v politických kruzích přezdívaný Zao, s Veronikou Bednářovou na jedné zastávce své předvolební tour (foto Facebook lídra ČSSD)

Svůdník Luboš

Zatímco její vztah se Zaorálkem byl dosud předmětem různých spekulací, právě v souvislosti s nedávnou autonehodou ho přiznal sám Zaorálek, který médiím popsal, že bezprostředně po páteční havárii se o něho starala jeho přítelkyně. Serveru Blesk.cz poté prozradil, že onou přítelkyní je právě Bednářová. Novináři zjistili, že je i  členkou jeho volebního týmu a že dokonce pracuje pro Úřad vlády v Sekci pro lidská práva. Bulvární média rovněž upozorňují na to, že má Zaorálek v politických kuloárech pověst svůdníka a oblíbeného společníka žen. Ostatně, již dříve ho popsaly jako „smilného šéfa parlamentu,“ který má velké srdce.

 

Typově je Veronika Bednářová (alespoň tedy vzhledem) Janě Nagyové - Nečasové hodně podobná...

Muž mnoha tváří

V minulosti se také stýkal s bývalou studentskou aktivistkou a později šéfkou strany Naděje Monikou Pajerovou.  Její dceři Emmě Smetana, bývalé moderátorce TV Nova, dokonce dělal otčíma.  Pajerová přiznala, že v té době vůbec netušila, že je Zaorálek ženatý. Podle ní je mužem mnoha tváří. Konec milostného románku nastal, když zjistila, že má její přítel nemanželské dítě, syna Michala. Zároveň prý udržoval vztah s jinými ženami. Jeho manželství skončilo v roce 2000 rozvodem, v této souvislosti bylo překvapením, když se v roce 2015 ukázal na Mezinárodním festivalu v Karlových Varech ruku v ruce se svou bývalou manželkou, rovněž blondýnkou. 

Luboš i Karel

Zaorálek ovšem není z politiků zdaleka sám, kdo se zamotal do sítí milostných pletek. Velmi zdatný je například i jeho stranický kolega, bývalý ministr Zemanovy vlády Karel Březina. Ten si pořídil v době, kdy byl manželem spisovatelky Báry Nesvadbové nemanželské dítě s pracovnicí Úřadu vlády a udržoval prý i další vztahy. To ovšem Nesvadbová odmítla tolerovat a s Březinou se rozvedla.

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .     

Vložil: Adéla Hofmanová