Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Těhotenství, nebo intriky? Prima holka do nepohody to na Primě zabalila už v pátém měsíci

20.08.2017
Těhotenství, nebo intriky? Prima holka do nepohody to na Primě zabalila už v pátém měsíci

Foto: repro/Evropa 2

Popisek: Lucie Šilhánová

Na Primě dovysílala moderátorka Lucie Šilhánová, která je těhotná, ale kvůli těhotenství prý nekončí, prý přenechá místo mladším. Že by o víc než pětiletku starší kolegové Kraus a Kavalčík s přibývajícími lety mládli?

Lucie Šilhánová platí v branži za obrovskou sympaťačku, tahle holka snad nemá nepřítele, milují ji naprosto všichni. Přesto před lety čelila drsnému vyhazovu z rádia Evropa 2, kde uváděla ještě s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem ranní show. Šlo o nejúspěšnější ranní show v zemi, tím překvapivější byla zpráva, že z ní byla Lucie doslova vyhozena nadřízenými. Tehdy se za ni postavili parťáci Leoš a Patrik, kteří dokonce uspořádali cosi na způsob demonstrace a chtěli s ní být solidární, což se bohužel tenkrát nepodařilo. Nicméně Lucie dostala ‘lano‘ z Primy, kde měla uvádět Divácké zprávy (to jsou ty, kam lidé posílají domácí videa a na které se moc lidí zrovna nedívá) a kam také přešla.

Do rádia se vrátila

Tehdy se také spekulovalo, že za vyhazovem z Evropy 2 měla stát Jitka Fürst, která působila ve vedení rádia. Ostatně s Leošem a Patrikem řešila hned několik sporů, a poté co Fürst z Evropy 2 odešla, Lucie opět nastoupila na stejnou pozici, do ranní show. Práci na Primě si však ponechala a celkem v pohodě stíhala jak brzké ranní vysílání, tak večerní Divácké zprávy. „Už když jsem vysílal na Frekvenci 1 (je to už skoro deset let), měl jsem ji moc rád pro její upřímnost, pozitivní povahu a vtip. Od té doby nám to vydrželo, i když jsem si z rádia odskočil do telky. Tím spíš jsem uvítal, když se vedle mě v Diváckých zprávách znovu objevila – kruh se uzavřel,“ svěřil se nedávno na Facebooku její moderátorský kolega z Diváckých zpráv Tomáš Kraus.

S badmintonistou jí to neklapalo

Ačkoliv je Lucie už napohled holka do nepohody a na nějakou hysterku opravdu nevypadá, v lásce neměla doposud velké štěstí. Před šesti lety se dala dohromady s o pár let mladším bývalým hráčem badmintonu Petrem Koukalem a šlo o vztah celkem bouřlivý, několikrát se měli rozejít a zase sejít. Důvod byl poměrně banální – nevěra… A asi tušíte, z které strany. Ostatně třeba bulvární novinář Pavel Novotný označil Petra Koukala, který překonal rakovinu varlete, za zlatokopa a přísavku. Pár se definitivně rozešel před třemi lety a o tom, že by Lucie s někým chodila, se příliš nemluvilo.

Osudová reality show

Až před rokem se na Lucii usmálo štěstí a seznámila se s Jaroslavem Černým, kondičním trenérem, na pohled sympatickým vousáčem s divokým tetováním. S Primou spolupracoval na reality show Super chlapi, kdy se snažil připravit osm mužů na triatlonový závod. S Lucií se měl poznat právě díky společnému zaměstnavateli. Pro oba šlo zřejmě o zásah do černého, což práskl Lucčin kolega Tomáš Kraus: „Ona štěstí našla, a to v podobě pašáka, kterého jsem poznal na natáčení pevnosti Boyard a od první chvíle jsem si měl s ním co říct – věděl jsem, že je to pro ni to pravé.“

Miminko bylo hned

Právě Lucčin příklad ukazuje, že i když randíte s nepravým chlapem, nikdy není třeba zoufat: „V partnerství neměla stejně jako já zrovna štěstí a přiznám se, nečekal jsem, že mě s miminkem předběhne,“ svěřil se Kraus. Nyní šestatřicetiletá moderátorka se dala s přítelem Jardou dohromady teprve před rokem, zakrátko už plánovali potomka, což se prý podařilo hned napoprvé, až je oba ta rychlost překvapila. Že je těhotná, prozradila Lucie až v pátém měsíci. To je trochu později, než obvykle celebrity svěřují tohle sladké tajemství veřejnosti, ale je možné, že chtěla zkrátka a dobře absolvovat všechna vyšetření, která potvrdí, zda je miminko v pořádku.

Konec kvůli věku?

Současně s oznámením, že je těhotná, přišla také zpráva, že Lucie na Primě prakticky okamžitě končí, což také není obvyklé. Ve většině případů se totiž moderátorky drží místa jako klíště a pořady uvádějí až do devátého měsíce. „Primě moc děkuji za příležitost i možnost naučit se nové věci, a že jich bylo! Nicméně divočit jako kluci ve vysílání už se v pátém měsíci snad ani nehodí, tak to nechám na nich. Končím na vlastní žádost a jsem velmi ráda, že mi Prima vyšla ve všem maximálně vstříc,“ sdělila Blesku. Dodala také, že příliš přibírá na váze a že se před kamerou prostě už necítí. Nejnověji se ale vyjádřila, že je na Divácké zprávy příliš stará. „Už delší dobu jsem cítila, že si tenhle typ pořadu zaslouží někoho mladšího, možná lépe řečeno, přišla jsem si na něj jako ženská už stará,“ dodala. Vtipné je, že jak Tomáš Kraus, tak Michal Kavalčík, kteří v Diváckých zprávách zůstali, jsou o pár let starší.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Michaela Špačková