Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Stala se Miss České republiky, stejně ale trpěla mindráky. Dnes tvrdí, že je anorexie pryč, a lítá s prcky na táboře

10.08.2017
Stala se Miss České republiky, stejně ale trpěla mindráky. Dnes tvrdí, že je anorexie pryč, a lítá s prcky na táboře

Foto: Facebook

Popisek: Někdejší Miss Eliška Bučková

Eliška Bučková se stala Miss České republiky v roce 2008, a jak sama přiznala, nebyla z titulu právě šťastná. Vplula totiž do světa, kterému holka z moravské katolické rodiny nerozuměla. Výsledek? Anorexie, váha 49 kilo na 180 centimetrů, a hlavně zcela rozhozená psychika, jak se svěřila třeba v 13. komnatě České televize. Dnes lítá s dětmi po lese na táboře, nemaluje se, jí, co chce, a tvrdí, že je konečně šťastná.

Eliška pochází z nábožensky založené rodiny, takže se není čemu divit, že je z pěti dětí. Oba její rodiče jsou nápadně hezcí, ostatně i celé jejich potomstvo, což jsou čtyři holky a jeden kluk, by se klidně mohlo účastnit nějaké té soutěže krásy. Eliška je druhorozená, a jak sama přiznává, na nejstarší sestru přece jenom žárlila, i když se k ní chovala hezky. Pro obrýlenou Elišku byla nedostižným vzorem, kterému se chtěla podobat. „Pocahontas. Byla tmavá, krásná! I když se ke mně vždycky chovala nádherně, já byla ten ocásek,“ vzpomíná. I z Elišky ale vyrostla krásná slečna, která brýle vyměnila za čočky, začala se moderně oblékat a přitahovat pohledy.

Vrátili ji šupem domů. Kvůli tloušťce

Do modelingu poprvé šlápla v pubertě, kolem sedmnáctého roku její rodiče prokázali nemalou odvahu, když totálně nezkušené dívce povolili dvouměsíční pracovní pobyt v Malajsii. Zde se prý Eliška nijak neomezovala v jídle a nechodila cvičit: „Měla jsem jiné starosti,“ přiznala. A výsledkem byl nepatrný přírůstek váhy, kterého si sama ani nevšimla. Jenže když ji poté agentura poslala do Řecka, přišel průšvih: „Přeměřili si mě, a poté odeslali na vlastní náklady zpět do Čech,“ svěřila se v 13. komnatě. Jak moc muselo být něco takového pro dospívající dívku potupné, si asi můžeme jen představovat.

S mladší sestrou Rozálií

S mladší sestrou Rozálií

Do Miss šla kvůli svému chlapci

Hned poté se ucházela o korunku Miss České republiky, do Prahy se těšila, ne však kvůli soutěži samotné. „Měla jsem zde chlapce, se kterým jsem chodila. Proplouvala jsem jednotlivými koly a myslela jsem, že už skončím, abych mohla jít na rande,“ přiznává dnes se smíchem. Nakonec došla až do finále, ve kterém jí nasadil korunku sám Alain Delon, což ji prý do extáze nepřivádělo. Pořád chtěla být hlavně se svým chlapcem, slovenským nediem Lacem, a s novými povinnostmi na něj jaksi neměla čas. A zakrátko se navíc rozešli docela: „Pokud jsme někam přišli, všichni se soustředili na mě,“ zavzpomínala s tím, že právě to vadilo hlavně jejímu partnerovi.

Hlavní role mindráky ještě zhoršila

Poté začala chodit se zpěvákem Václavem Noidem Bártou, se kterým si dokonce zahrála v muzikálu Hamlet, v němž ztvárnila hlavní roli Ofélie. „V bulváru se začalo okamžitě psát, že jsem dostala roli kvůli Vaškovi a že na ni nestačím. Místo toho, aby mi sebevědomí narostlo, protože jsem získala hlavní roli, tak jsem o ně přišla,“ povzdychla si. S Vaškem si prý rádi vařili a Eliška přibrala šest kilo. Vzhledem k tomu, že byla předtím velmi štíhlá, to určitě žádné neštěstí nebylo, ale opět zaúřadovaly jedovaté bulvární titulky: „Shazovalo mě to i před mým novým přítelem,“ říká Eliška v 13. komnatě.

Se svým psím mazlíčkem

Se svým psím mazlíčkem a v kroji, Eliška je hrdá Moravačka

Před Vánoci přestala jíst úplně

A tak se rozhodla pro radikální řešení, prostě nejíst! „Určila jsem si, že budu denně jíst maximálně 300 kalorií, ty má třeba jedna kola. A během měsíce a půl jsem zhubla dvanáct kilo, jen tím, že jsem nejedla.“ Už předtím extrémně štíhlá dívka se proměnila v chodícího kostlivce, trčely jí klíční kosti, ručičky jako hůlčičky… A novináři si opět začali všímat a vše komentovat: „Na přehlídky si mě zvali už jen jako toho kostlivce, který přitáhne novináře,“ konstatovala smutně.

Milionářský synek pomohl proti anorexii

Vztah s Vaškem Bártou vzal kvůli četným hádkám za své, Eliška poté začala chodit s milionářským synkem a příslušníkem zlaté mládeže Jakubem Malinou. Je s podivem, že právě on jí prý v boji s anorexií pomohl. „Celá jeho rodina tvrdila, jak jsem hrozně hubená, a to zabralo,“ říká dnes Eliška, která začala chodit do posilovny s trenérem a najela na sestavený vyvážený jídelníček: „Nabrala jsem jedenáct kilo, ale udržela si velikost 36. Cítila jsem se pevná a pěkná,“ hodnotí někdejší Miss, která prý chodila cvičit dokonce devětkrát týdně!

Na táboře s dětmi - bosá, bez make-upu a... šťastná

Na táboře s dětmi - bosá, bez make-upu a... šťastná

S rybářem a bez make-upu

I vztah s Jakubem Malinou před dvěma lety skončil, dlouho ale nesmutněla. Brzy se totiž seznámila se známým rybářem Jakubem Vágnerem, který ji místo na drahé dovolené bere na expedice, kam se jezdí se spacákem a bez make-upu. Ačkoliv jsou její zážitky někdy až extrémní, zatím za svým partnerem trpělivě stojí a ani během toho nejvypjatějšího dobrodružství neremcá. Tohle léto se už třetím turnusem účastní tábora pro děti Katlováček, kde působí jako instruktorka a bez bot na podpatku a s rozpuštěnými vlasy lítá po lese. A modeling? Ten se pro ni proměnil už jen v oblíbený koníček.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace