Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Moderátorka má růžové brýle, nebo spíš pásku přes oči. Co vše udělá ženská pro chlapa: Sebevražednou naivitou nyní trpí partnerka vzteklého fotbalisty

06.08.2017
Moderátorka má růžové brýle, nebo spíš pásku přes oči. Co vše udělá ženská pro chlapa: Sebevražednou naivitou nyní trpí partnerka vzteklého fotbalisty

Foto: Facebook Kateřiny Kristelové

Popisek: Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka

Co všechno dokáže udělat žena pro muže a pro to, aby nebyla sama? Hodně, vážení, někdy až sebevražedně hodně. To člověka nemůže nenapadnout, sleduje-li třeba mediálně velmi atraktivní ´lovestory´ Kristelová Řepka. Jako by se české celebrity nedokázaly poučit z minulosti křišťálově jasné (a ve všech novinách pečlivě popsané) a myslí si, že to ausgerechnet zrovna u nich to bude probíhat zcela jinak.

Kateřina Kristelová randí s problematickým fotbalistou Tomášem Řepkou, jehož ´blikance´ na hříšti bývali legendární a který má potíže s placením výživného na své děti, ostatně stejně jako její exmanžel. Proč jí to zrovna v tomto případě nevadí? 

S dětmi se vídá na střídačku

Fotbalista Tomáš Řepka má dohromady tři děti ze dvou vztahů a na střídačku je nemůže vídat. Ještě během vztahu s modelkou Vlaďkou Řepkovou to byl jeho syn Tomasso a dcera Veronika, s jejichž matkou Renátou nepěkně bojoval a hlavně, neplatil. Na alimentech pro jeho děti vznikl tehdy dloužek zvící milionu, pro který se dokonce vypravili exekutoři. Nad tím, že Tomáš neplatí na děti a nevídá se s nimi, Vlaďka Erbová tehdy přivírala oči. Nyní se jí vše vrátilo. Tomáš totiž podle její právničky dluží pro změnu na jejich pětiletého syna Marcuse. 

Opět neplatí?

Podle současné Řepkovy partnerky, moderátorky Kateřiny Kristelové, je vše truc Vlaďky Erbové, vždyť na bývalou partnerku se vše svádí tak snadno. Tomáš Řepka přispěchal s vyjádřením, že prý zažil, jaké to je, když Erbová půjčovala svému prvnímu manželovi dcerku Viktorku (jaké kolem toho prý dělala scény) a že nechce syna takovému stresu vystavit. Což zní trochu jako výmluva a odehnání nepříjemného pocitu z toho, že jsem něco jaksi pokazil… 

Právnička Vlaďky Řepkové však tvrdí, že Tomáš dlouhou dobu o to, aby Marcuse viděl, nijak neusiloval. I Kateřina Kristelová má dceru z prvního manželství a údajně ví dobře, jaké to je, když chlap neplatí. Ona sama se proti takovému jednání rozhodně nijak nevymezila, s Tomášem Řepkou drží basu, a to, že její milý alimenty opět nehradí, jak se vyjádřila Erbová, jí najednou proti srsti není. 

Hrdličky jako z Elle

Kateřina Kristelová se vdávala popravé za hokejistu Martina Tůmu. Šlo o svatbu, na které se vypouštěly hrdličky do vzduchu, vše bylo jako z Elle a Kateřina pak tvrdila, jaká bude pravá hokejová manželka. U Kateřiny je ale zřejmě obrovský rozpor mezi tím, jaká je situace ve skutečnosti a jak ji líčí. Už tehdy ji cosi zřejmě varovalo, aby se manželství nedávala tak docela všanc, neboť s Tůmou uzavřela předmanželskou smlouvu. Pro někoho zcela neromantický dodatek sňatku ji ale ochránil před obřími dluhy jejího manžela, které by patrně dodnes nesplatila. Martin Tůma prý, jak se svého času hodně psalo, holdoval stejné vášni jako svého času Řepka, tedy automatům… 

kristelova_repka2

Vzal mě na ryby. Místo, aby chytal, chce pusu, píše Kateřina na svém Facebooku

Kariéra v čudu

Tůmu dnes prý nahánějí exekutoři, dluží ale i na alimentech, o kontaktu s dcerkou prý také nelze mluvit… Jde tedy o navlas stejnou situaci jako u Tomáše Řepky, který měl svého času pořádný balík, ale dnes je vše jinak a Tomáš působí tak, že budoucnost mu poněkud protéká mezi prsty. Trenérem se nestal a s jeho hráčskou kariérou je konec, černošická vila mu rozhodně pane neříká a na to, že se z jeho knihy stane bestseller, nemůže sázet. Martin Tůma se zase toulal po různých evropských hokejových soutěžích, a to v zemích poněkud nehokejových - typu Velké Británie, nebo Balkánu, kde je dnes, těžko říci. 

Nabije si zase nos?

Holka si prostě podruhé nabije úplně stejně nos, dalo by se v případu Kateřiny Kristelové prorokovat. Přesto z toho Kateřina tak nějak nevychází jako ta, se kterou bychom mohli mít soucit. Na to je mediální obraz, který o sobě šíří hlavně na svém vyumělkovaném Facebooku, příliš kašírovaný, příliš upoceně chtěný, příliš skutečný stav věci přikrášlující. Lze pochopit, že je Kateřina samoživitelka a že se musí v branži ohánět a snažit se, aby se na ni nezapomnělo. Proč ale tolik tlačí na pilu? Mnohé ženy chodily s mužem, který nedělal správné věci. Pokud si ale bude právě na něm inzerovat své osobní štěstí, ničemu dobrému neposlouží, a nejméně sama sobě.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .

Vložil: Michaela Špačková