Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Takovej krásnej, sexy kluk, celý táta. Navíc single. Byl mladý a neobjevený, teď je mladý a objevující se všude. Mladý Peroutka sice ´Tvář´ nevyhrál, zato…

03.08.2017
Takovej krásnej, sexy kluk, celý táta. Navíc single. Byl mladý a neobjevený, teď je mladý a objevující se všude. Mladý Peroutka sice ´Tvář´ nevyhrál, zato…

Autor: Facebook

Popisek: Zpěvák Milan Peroutka

Na Nově se už připravuje podzimní řada pořadu Tvoje tvář má známý hlas a kariéra nejmladšího účastníka té minulé, Milana Peroutky, se rozjela naplno. Koncerty s kapelou Perutě, zkoušení muzikálů, moderování v hudební televizi - tenhle kluk má skutečně našlápnuto a jenom tatínkova sláva za tím nebude. V rozhovoru pro Novinky.cz Milan Peroutka prozradil, jaký vliv na něj měli známí rodiče a také to, jak se objevil před lety v seriálu Ordinace.

Zatímco ostatní účastníci Tváře byli většinou ostřílení umělci se zkušenostmi z muzikálů, Milan Peroutka je teprve získával. Přesto u diváků zabodoval a třeba jeho Amy Winehouse byla určitě nezapomenutelná. Milanovým tatínkem byl Milan Peroutka (zemřel před třemi lety), který od roku 1986 bubnoval v Olympicu. Bylo tedy jasné, že Milan bude mít určité vazby na Martu Jandovou, která byla v Tváři nejenom coby účastník, ale také v porotě: „Potkali jsme se, když vystupovala ve druhé řadě jako účinkující, říkal jsem jí, jak jim fandím. Ona na to: A proč tam nejsi ty? Před každou sérií si vždycky lámou hlavu s obsazením kategorie mladí neobjevení, takže jsem byl zařazen do širokého výběru,“ potvrdil mladý, nyní již objevený Milan Peroutka na Novinkách.

Maminka ho postrčila ke zpívání

K muzice ho kupodivu nevedl slavný tatínek, ale maminka, která je známou spisovatelkou knih pro děti a dospívající dívky. Milan chodil do klavíru a do sboru, studiu zpěvu se poté intenzivně věnoval, což dokládají jeho dechberoucí výkony ve Tváři, kde si střihl třeba i tak fenomenálního zpěváka, jakým je Mika a jeho píseň o mnoha oktávách Grace Kelly - díky které tento díl také po právu vyhrál: „Jsem nevýslovně vděčný tvůrcům za důvěru, kterou do mě vložili, když mi dali příležitost ukázat tolika lidem, a nakonec i sobě samotnému, co všechno se dá na pódiu předvést a prožít. Jako by to bylo včera, co jsem pochyboval o tom, jestli obstojím, ale zároveň se cítil odhodlaně přijmout takovou výzvu,“ svěřil se svým fanouškům zároveň s pochybnostmi. 

Váží si Karla Gotta, dělá práci pro lidi

Milan Peroutka není rozhodně nějakým rebelem, je mu vlastní úcta k legendám, a to nejenom k těm z Olympicu, ale třeba i ke Karlu Gottovi, jak sdělil v děkovací řeči ke Tváři. „Několikaměsíční ježdění zázračným výtahem sice končí, ale čekají na mě nové pracovní šance, ve kterých se pokusím opět obstát. A v neposlední řadě jsem taky vděčný za množství zajímavých setkání - a tohle pro mě bylo zvlášť výjimečné. I když se to moc nemělo, koukal jsem se na všechny zkoušky pana Gotta a při focení z něj cítil to, co je i pro mě hlavním motorem práce, a sice že ji dělá opravdu pro lidi.“ 

V Ordinaci už kdysi hrál, pacienta Ondřeje Sokola

Díky Tváři mu nabídl hraní v muzikálu třeba porotce Janek Ledecký, a to v muzikálu Iago, kde bude hrát Milan Cassia, dále pak se objeví v Krysaři Dana Landy. A ukáže se také v nových dílech nekonečné Ordinace, kam se vlastní vrátí po letech, prvně zde hrál už v roce 2006, a to dětského pacienta. K nové roli, kdy bude hrát medika, nepřišel prý přes protekci: „Pro roli v Ordinaci podstoupil casting, ze kterého vyšel jednoznačně nejlépe," pochválila ho producentka Ordinace Simona Matásková. Na obrazovce Novy vystoupí jako mladík, který dojíždí za maminkou, sestřičkou v nemocnici a studuje medicínu. A bude to prý stejný klaďas, jako je v reálu i tenhle kluk. 

Smrt otce pro něj byla rána, ale musí se chovat dospěle

Milan přišel o tatínka před třemi lety -  bubeník Olympicu odehrál koncert, poté si nesl domů bubny a upadl na schodech, kde ho rodina našla již mrtvého. Bylo mu teprve 49 let.  Jeho syn přiznává, že na tak velkou ránu připraven nebyl: „Na začátku jsem byl hodně smutný, ale pak jsem si uvědomil, že smutných je daleko víc lidí kolem mě a že se musím chovat dospěle,“ prohlásil statečně pro Novinky.cz. Největšími fanynkami tohoto sympatického Mirka Dušína českého šoubyznysu jsou jeho maminka a babička, o zástupy těch mladších se Milan bát určitě nemusí. Pohledný a milý mladík navíc tvrdí, že teď dívku nemá a že moderní seznamování třeba přes Tinder ho tedy neláká… No, řekněte, existuje snad ještě lepší inzerát na získávání omdlévajících fanynek?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace