Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2022

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Sranda se nekoná. Zorka Hejdová je hodná holka a už jí to zůstane, i když se snaží přinutit Marka Ztraceného, aby jí daroval sperma

25.07.2017
Sranda se nekoná. Zorka Hejdová je hodná holka a už jí to zůstane, i když se snaží přinutit Marka Ztraceného, aby jí daroval sperma

Foto: Evropa 2

Popisek: Moderátorka Zorka Hejdová

Moderátorka Zorka Hejdová je sladké šestadvacetileté děvče, vysoká štíhlá blondýna se silikonovými trojkami, která se v našem éteru a v televizi celkem uchytila. Nyní se nás snaží vedení rádia Evropa 2 přesvědčit, že Zorka prý není nějaký „blonďatý andílek“. Povede se jim to?

Zorka Hejdová se vypracovala díky rádiu. Původně dělala v plzeňském rádiu Kiss Proton hostesku a zřejmě to bylo zvídavé děvče, neboť jí nestačilo se nakrucovat v minisukni a zatoužila stanout před mikrofonem. Což se jí i podařilo: „V devatenácti jsem přišla na brigádu do rádia, kde jsem s kamarádkou chtěla dělat přes léto hostesku. Pak se tam uvolnilo místo moderátora. Hledali nějakou novou tvář, tak mě napadlo, že by nebylo špatné to zkusit. No, a ono to nakonec vyšlo, takže jsem to začala trénovat. Opravdu se to celé stalo tak nějak náhodou, po rádiu přišel casting na MTV, kterého jsem se také zúčastnila, a vlastně odtud mě rovnou vzali na kamerovky do Snídaně s Novou,“ svěřila se ambiciózní dívka Deníku Šíp. Od roku 2009 jsme ji mohli vídat po boku tehdy ještě „Mormona“ Tomáše Krejčíře, kterého pak po několika partnerech vyměnila za Mirka Hejdu, který ji ještě před tím požádal velmi „nečekaně“ v přímém přenosu o ruku. 

Jediný nepřítel? Pavel Novotný

Za ta léta se její kariéra pěkně odvíjela a Zorka vlastně ničím nepřekvapovala. Se svým partnerem Mírou Hejdou, kterého si vzala ji před čtyřmi roky v pouhých dvaadvaceti, působí tak trochu jako Ken a Barbie, oba dávají okatě najevo, jak žijí pohodově. Právě do nich dvou se určitou dobou s oblibou strefoval věčný provokatér, bývalý bulvární novinář Pavel Novotný: „Nemoderátorka Zorka Hejdová, manželka supernemoderátora Míry Hejdy na svém FB hodnotí výkon nemoderátora Pavla Novotného v Prásku, který si přitom jako jediný z naší trojice velmi dobře a soudně uvědomuje, že je super nemoderátor a na obrazovku nepatří,“ uvedl třeba na svém hojně sledovaném Facebooku, než se přesunul k vrtání do rádoby manažera Marka Víta a odpůrců imigrantů. 

Zorce útoky nevadily

Zorka tvrdila, že jí to absolutně nevadí: „S Pavlem já tedy naštěstí vůbec nic nemám. Vysvětluju si to tak, že je to jeho práce, kterou dělá velmi dobře. On přesně ví, jak to napsat, aby se to lidem líbilo a vzbudilo to u nich patřičný rozruch. Já ho neřeším, on si dělá své, samozřejmě vím, s jakým záměrem…,“ uvedla Šípu. Možná si jako chytré děvče řekla, že špatná propagace je taky propagace.

 

Nachytávání se dříve nosilo

Nyní se snaží být Zorka za drsňačku, která má nachytávat celebrity po telefonu. Což byl dříve v českém éteru dost oblíbený formát, připomeňme třeba Test věrnosti, ve kterém si člověk mohl objednat, aby mu moderátorka otestovala věrnost partnera, nebo například Mrázek ústředna, pořad Leoše Mareše a Patrika Hezuckého, který byl dlouhá léta na vrcholu poslechovosti. „Do vysílání nepustíme nic, co by mělo někomu zásadně ublížit, takže věřím, že se to nikoho nedotkne. Cílem je pobavit jak posluchače, tak samotné vipky a alespoň uvidíme, kdo má a nemá v českém šoubyznyse smysl pro humor,“ slibuje Zorka Hejdová. 

Žádost o sperma z nevinných úst

V prvním díle pořadu Výpeky vipek (nad tímhle názvem tedy museli copywriteři, či editoři Evropy 2 trávit dlouhé hodiny) se snažila Zorka nachytat zpěváka Marka Ztraceného, kterému volá coby jeho fanynka a prosí ho, aby jí daroval své sperma, neboť je jí už šestatřicet a ráda by měla miminko. Když pomineme to, že Marek Ztracený a Zora Hejdová jsou zřejmě kamarádi, takže je zvláštní, že ji zpěvák nepozná po hlase, pak milá Zorka zní po celou dobu natolik nevinně a hraně, že jí výstup prostě věřit nemůžeme. 

Rebelka ze Zorky nebude

Dívka, jejíž největším průšvihem bylo doposud to, že ze světle blond šla na špinavě blond a tím prý mohla porušit smlouvu s Novou ohledně vzhledu, se prostě do role nějaké rebelky či drsňačky napasovat nedá. Výpeky v jejím podání asi moc skandální nebudou, což by se ale mělo přesně od podobných pořadů očekávat. Sranda se tedy toto léto v éteru moc nekoná.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na 

Vložil: Michaela Špačková