Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Když jsme spolu začali být, lidé ji nenáviděli… Tamara a Tomáš Klusovi, hlavní ´ezo-pár´ šoubyznysu, radí: Otevřete své srdce žihadlům

23.07.2017
Když jsme spolu začali být, lidé ji nenáviděli… Tamara a Tomáš Klusovi, hlavní ´ezo-pár´ šoubyznysu, radí: Otevřete své srdce žihadlům

Foto: Facebook

Popisek: Zpěvák Tomáš Klus

Dnes čeká populární zpěvák Tomáš Klus, který Gottovi „uzmul“ Slavíka, se svou ženou Tamarou již třetí dítě a přerod v duchovního člověka, který započal před pár lety, se tím bude zcela jistě ještě prohlubovat. Tamara nedávno spolu s Tomášem poskytla rozhovor jisté Štěpánce Hojdové, která o sobě tvrdí, že je ženská koučka (což je nyní mimochodem mimořádně oblíbené povolání) a Tamara se v internetovém pořadu Womans Talk rozpovídala o tom, co je pro ni ženství a mateřství, což je pro ni mimochodem nyní ústřední a jediné téma, o kterém se baví.

Tamara Klusová se úplně původně proslavila jako neúspěšná účastnice televizní soutěže Hlas Česko Slovenska. Tehdy sice vypadla poměrně brzo, ale nemohla tušit, že ta největší odměna ji teprve čeká, a to stát se manželkou nastupujícího pěveckého idola Tomáše Kluse. Ten sice nejprve chodil s její kamarádkou, dnes cellistkou Vladivojny La Chia, Terezií Kovalovou, ta byla ale brzo ze hry a Tamara po jednom měsíci chození s Tomášem těhotná. Jeho fanynky se mohly rázem rozloučit s volným Tomášem (svatba následovala vzápětí), ale také s dříve celkem normálním, zábavným a vtipným klukem. Po určité době se totiž Tomáš Klus přerodil v Tomáše 2.0, který začal svému zkoprnělému publiku předkládat duchovní pravdy o kráse všehomíra. Není se čemu divit, že Tamaru na začátku jeho fanoušci nemohli ani cítit: „Když jsme spolu začali být, Tamara začala být nenáviděná a pak po Josefíně se to začalo lámat, protože to lidi začali chápat, že to myslíme vážně,“ prohlásil Tomáš Klus v interview. 

Věděla jsem, že přichází

Dceři Josefíně jsou dnes čtyři roky a Tamara tvrdí, že těhotenství si předpověděla dopředu. „S Josefínkou jsem věděla, že přichází, ještě než jsme ji počali. Odjela jsem do Francie, kde jsem psala u majáku intuitivně dopis. Myslela jsem si, že je to dopis mně jako dítěti. Ten večer mě Tomáš požádal o ruku a druhý den jsem se vzbudila a řekla jsem Tomášovi, že vím, že jsem těhotná a že vím, že je to holka. S Alfrédem to bylo úplně stejné, už jsem věděla, že chce k nám vstoupit a že to bude kluk. Před tím jsem jen čekala na signál svého těla, že jsem připravená fyzicky a že může dítě přijít mezi nás,“ vyprávěla Tamara v pořadu Womans Talk. 

Tamara_Klusova_dcera

Tamara Klusová s dcerou Josefínou. Tomáš píše: „obleŽen krásou“

Proti porodníkovi se Klusovi vzbouřili

První dítě Tamara přenášela a kvůli médiím, která vydala zprávu o narození dcery s nesprávným jménem Justýna, ji začali lidé přát dříve, než porodila. Porod chtěli Tamaře vyvolávat, což se jí prý nezamlouvalo, dokonce byl ve hře i císařský řez. Nakonec Tamara porodila sama: „Vše dopadlo dobře, protože jsme se s Tomášem proti tomu doktorovi vzbouřili,“ líčí Tamara pro Womans Talk. V porodnici si s ní zřejmě užili své... Tomáš k tomu dodal: „Muž by měl mít ochrannou funkci a měl by u porodu umět říct, nechte moji ženu, ona to ví nejlíp.“ Další porod už prý proběhl bez problémů: „S Alfrédem jsem si řekla, že si do toho nenechám zasáhnout a že si může přijít, až bude chtít.“

Včely prý nemá nikdo rád

Tamara se dnes zajímá jen a pouze o svého manžela a o své děti, jejichž rozjásaných tvářiček spolu s duchovními promluvami s morálním poselstvím je její Instagram plný. Nedávno nás třeba poctila výkladem o tom, proč jsou včely užitečné s přesahem k tomu, že bychom měli tolerovat jinakost. Prvorozená dcera Josefína se domnívala, že včely nemá nikdo rád a dotazovala se, proč tedy existují (což je u dítěte, které nechodí do běžných školek, ale pouze do Montessori školky, která je těžce „bio“, s podivem). 

Otevřeme srdce žihadlům!

Zatímco jiná matka by ji odkázala na všemi oblíbenou včelku Máju, ne tak Tamara, která si uprostřed náročné péče o dvě malé děti najde čas na promluvu tohoto typu: „Jsou nepostradatelné stejně tak, jako my všichni na téhle planetě. Opyluji květy, čímž pomáhají všem květinám, snášejí pyl do svých úlů a vytváří z něj spoustu důležitých věcí, jako třeba med, mateří kašičku, propolis… A měli bychom je mít rádi nejen pro to, že nám přinášejí tyto dary ale prostě jen proto, že jsou součástí celé téhle krásy,“ děla prý Tamara. Také vám připadá přitažené za vlasy, že se matka takto baví s čtyřletým špuntem? 

Tomas_Klus

Tohle Tomáš prodavá na svém e-shopu

Nicméně Josefína bude zřejmě dítě, které značně přeskočilo vývoj, neb odvětila: „Zítra se jich už nebudu tolik bát, budu je víc pozorovat, a poděkuju za medík, protože ten já miluju.“ A Tamara dodává: „Kéž bychom se my všichni přestali bát fiktivních obrazů o lidech kolem nás a třeba jen na moment otevřeli svoji mysl i srdce a přes všechna žihadla připustili, že nárok na život máme všichni stejný.“ Pokud se tedy chcete ocitnout v pohádkovém světě, kde se děti a vůbec celý svět vychovávají bajkami s morálním ponaučením, kde není třeba nikdy zvednout hlas a vše je sluníčkové, nezapomeňte sledovat Tamařin Instagram.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace