Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Mizerně odbarvená, oblečená jak lehká děva značně po záruce. Krause pozdravila ´dobrý den, kozy ven´. Pazderková někde ztratila vtip, vkus i nadhled

20.06.2017
Mizerně odbarvená, oblečená jak lehká děva značně po záruce. Krause pozdravila ´dobrý den, kozy ven´. Pazderková někde ztratila vtip, vkus i nadhled

Foto: TV Prima

Popisek: Iva Pazderková u Krause

FOTO Herečka, moderátorka a zpěvačka Iva Pazderková v Show Jana Krause prozradila, že má nového chlapa. Je to prý o pět let mladší „zajíček“ a asi má trošku ujetý vkus. Pazderková totiž do pořadu přišla v pořádné maškarádě. Ty šaty se jí opravdu nepovedly. Lezla jí ven prsa a bylo vidět, že známá stand-up komička je trochu mimo mísu. Blbá blondýna už je dávno pryč, jak to tak teď vypadá…

Podivné šaty s vlaštovkami a výstřihem do pasu, ještě divnější barva vlasů, přesněji – Iva je dvoubarevná, blond i zrzavá zároveň. Opravdu se tohle nějakým chlapům líbí a chtěli by mít Ivu doma? Těžko říct. Dobře, rozebrali jsme její zevnějšek. Pojďme se teď podívat na to, co kdysi opravdu vtipná Pazderková u Krause řekla. Ono to totiž celé bylo takové podivné. Hned v úvodu moderátorovi sdělila, že je trošičku nervózní, je prý totiž dost neurotická. No, pánové, tak po téhle informaci už jí snad nechce mít doma snad opravdu nikdo. „Já jsem diagnostikovaný neurotik,“ sdělila Pazderková v Show Jana Krause na TV Prima. Prý je taková od nějakých jedenácti, dvanácti let, kdy u ní došlo ke změně produkce hormonů v těle. Kraus naopak prohlásil, že se v tomto věku uklidnil. Prý mu asi odešly hormony,“ smál se. To Iva to občas nemá jednoduché ani sama se sebou. „Výrazně prožívám sama se sebou konflikty, ale zase je výhoda, že když se se sebou hádám, vždycky vyhraju,“ vysvětluje herečka.

Tenhle ´look´Ivě opravdu nesedne, doufejme, že ho brzy opustí...

Podle Krause se občas snaží trochu umenšovat. Moderátor tak narážel na její výšku 180 centimetrů. Pazderková přiznává, že je to pravda, že kvůli tomu trpí mindrákem. „Odjakživa jsem byla zvyklá se ke všem sklánět. Protože jinak mi nerozuměli, protože, ten zvuk se nesl takhle vrchem,“ prohlásila Iva, ale moc vtipně to neznělo a diváci ani necekli. Kraus jí ale oponoval s tím, že jeho manželka, herečka Ivana Chýlková to má úplně naopak. Má prý dobrý pocit z toho, že všichni jsou menší, a že je to jejich problém.

Zemanovi fanoušci jí to dali pořádně „sežrat“

Řeč se pak stočila k tomu, že Pazderková před časem zrušila svůj facebookový účet. Reagovala tak prý na nenávistné vzkazy po jejím vystoupení v zábavném pořadu TV Nova „Tvoje tvář má známý hlas“. Převtělila se tam ve zpěvačku Pink, ale podle komentářů na sociálních sítích prý bylo její vystoupení otřesné. A diváci jí nedarovali ani to, když před časem urážela prezidenta Miloše Zemana. Nemohou jí odpustit skladbu, kterou před rokem českému prezidentovi nazpívala. Reagovala tak na Zemanův výrok, že textaře a dnes i kandidáta na úřad prezidenta Horáčka prý vůbec nezná.

Všechno jí to tedy dali na Facebooku pořádně „sežrat“. Pazderková to nevydržela a spáchala virtuální sebevraždu. „Vím, že bych měla být tzv. 'nad věcí', ale fakt, že jsem obyčejný člověk a ne mašina bez citu, mi to zrovna dnes ráno nedovoluje. Mám toho dost. Mám dost FB. A proto ho zítra zruším,“ napsala ve svém posledním facebookovém příspěvku zhruba před dvěma měsíci.

Tajemný „zajíček“

Vraťme se ale ke Krausovi. Pazderková mu totiž s docela velkým ostychem předala svoje nové hudební album. „Vy toho všeho ještě nemáte dost a ještě rozšiřujete portfolio,“ diví se Kraus. Pazderková podotkla, že zpívá ráda. A Kraus na to: „To já taky, ale to nehraje žádnou roli v tom, jak zpívám,“ prohlásil ironicky moderátor.

Jak už jsme uvedli v úvodu. Iva Krausovi práskla, že má nový vztah. „Je to taková standardka, regulérka, mám pocit, že by tam mohly být i nějaké pětiletky,“ smála se Iva. O svém partnerovi se jí ale moc mluvit nechtělo. Krausovi tak řekla jen to, že je o pět let mladší. Nato se jí dostalo od Jana Krause šokující informace, že čím mladší, tím horší, co se plodnosti týče. „Ježišmarjá, tak to jsem to měla udělat úplně opačně, jít druhým směrem, k nějakému starému, dobrému klasikovi,“ řekla ironicky Pazderková. Kraus jí ale nepřestal mladšího partnera vymlouvat. Měla prý jít na úplně opačnou stranu, kde jsou ještě „zbytkáče plodňoušů“. A šokovanému Krausovi pak Iva sdělila, že se teda zeptá Ivanky Chýlkové, jestli by si ho nemohla půjčit, že by to prý nechtěla zadarmo, prohlašovala se smíchem. Jakou další „perlu“ Iva vypustila? Přímo v show jí napadl i divoký podnikatelský záměr. „Zdá se mi, že je to díra na trhu. Přeci jenom ta sterilita spermabank je nepříjemná. Kdybyste se ale nabízel vy, tak je to takový lidštější přístup,“ popisuje Pazderková. „Já bych vám dělala manažerku. Mohli bychom mít pracovní slogan Dítě s citem. Jakože jste u toho citlivej, umíte navodit atmosféru, popovídat si. Jestliže chceme dělat kvalitní byznys, musíme lidem nabídnout něco výjimečného,“ plánuje Iva a na konci pořadu si skutečně symbolicky plácnou. 

Manžel si vzal její příjmení 

No, diváci se toho od Ivy moc nedozvěděli a vtipné to taky moc nebylo. Pojďme se raději podívat na její vztahy. Už po studiích si vzala herce Luboše Veselého. Ten byl naopak devatenáct let starší. Zajímavé také je, že si vzal její příjmení. V herecké branži totiž existoval jeden jeho jmenovec. Podle Ivy to tehdy bylo z praktických důvodů. Po rozchodu jí to ale moc příjemné nebylo. Po rozvodu se to prý mělo změnit zpátky. Ale to už je pryč, i když Iva se stále zdá být nejistá, jako by někde ztratila veškeré sebevědomí.

Minulý rok se taky v médiích objevily informace o tom, že byla provdaná za komika Lukáše Pavláska. Ale klid, český národ jen balamutili. Nikdy mezi nimi nic nebylo, byl to prostě jenom fórek. Jak to měla s dalšími vztahy? Po již zmiňovaném rozvodu s Veselým v roce 2006 chodila Pazderková s hercem Jiřím Rackem, nějak jim to ale neklaplo a proto to ukončili. No, Iva nelení. Pak si „nabrnkla“ kytaristu kapely Xindla X Josefa Štěpánka…

Uvidíte jí v Divadle Na Fidlovačce

Pazderková si popularitu získala hlavně díky stand-up pořadu Na stojáka, kde vystupovala jako „blbá blondýna“. V současné době jí můžete vidět v pražském Divadle Na Fidlovačce. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .                     

Vložil: Antonín Pořízek