Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

My ženský jsme svině. Dcera herečky s nejnevymáchanější pusou v šoubizu se pomamila. A to mluvila o vaření, ne o sexu, i když i nahota přišla na přetřes

20.06.2017
My ženský jsme svině. Dcera herečky s nejnevymáchanější pusou v šoubizu se pomamila. A to mluvila o vaření, ne o sexu, i když i nahota přišla na přetřes

Foto: Stream / repro

Popisek: Anna Kameníková s Luďkem Staňkem

FOTO Jitku Asterovou zná asi každý. Úspěšná herečka dělala dlouhých devět let pořad Sexy život na Frekvenci 1 a přímo v éteru hovořila o tématech, na která se mnozí stydí i jen pomyslet. Jitka má s podnikatelem Tomášem Linhartem dvě děti, syna Adama Linharta a o šest let starší dceru Annu Linhartovou, nyní Kameníkovou, které je teprve třiadvacet, ale již toho má za sebou docela dost. A právě ta se v mnohém pomamila a o ní dnes také bude řeč. Novinář a stand up komik Luděk Staněk si totiž tuhle šmrcovní holku pozval do svého pořadu na serveru Stream.cz.

Anna Kameníková, dříve Linhartová, je jedna z nejvíc „hot“ hereček mladé generace. Velmi obsazovaná, příjemná a hodně otevřená (čímž se podobá své mámě) a především velmi ambiciózní autorka kuchařek, jak se ukázalo. Na Streamu.cz si mimochodem zahrála třeba v seriálu Semestr. Objevil ji již v šestnácti letech režisér Hřebejk, u něhož si zahrála ve filmu Nevinnost. Po boku Anny Geislerové, které je také hodně podobná, obě jsou přírodní zrzky. Hrála i u Tomáše Vorla v Cestě do lesa, objevila se i v řadě televizních seriálů, naposledy to byli Četníci z Luhačovic…

Šestnáctiletá Anna na festivalu ve Varech, kde soutěžila Hřebejkova Nevinnost

Anna zbožňuje vaření a připravuje svojí první kuchařku. Asi bychom měli také prozradit, že u Staňka se nejedná o obyčejné rozhovory. Moderátor při nich totiž řídí a svého hosta vždy nabere na palubu. Poté, co se drobná dívka ve voze usadila, se jí Staněk hned zeptal na to, proč svět potřebuje další kuchařku?

Bude to napůl dietní a napůl prasácký

Podle sympatické herečky je prý málo kuchařek pro mladé lidi. „Proto dělám kuchařku pro lidi, jako jsem já. Doufám, že pak budou vařit,“ svěřila se v pořadu Rozhovory Luďka Staňka. Staňkovi to nedalo a prohodil, že když je to pro mladý, tak tam asi bude hodně vodky. „No, vodky tam je dost,“ řekla s úsměvem Anna, s tím, že recepty nejsou tak hipsterské, jak by to asi mohlo být, protože mladá herečka miluje maso. „Nejsem vegan a neposluchám moc techno, což by se tam určitě odrazilo, v té kuchařce, kdybych ho poslouchala,“ vysvětluje Kameníková, s tím, že její jídla jsou rychlá, jednoduchá, všechno je to z levných surovin. Vyřadila prý všechno, co je finančně nad lososa. Chtěla zkrátka, aby si studenti mohli uvařit levná a kvalitní jídla. Napůl to prý podle jejích slov bude dietní a napůl prasácký. Pro rodinu a přátelé prý vaří už od třinácti let. „Já jsem ve třinácti neuměl uvařit ani kolínka,“ prohodil Staněk. „Třeba jste ale uměl jiný věci, který já neumím doteď,“ opáčila Anna.

Nejsem dobrá povaha na herečku

Pak se rozhovor stočil k její herecké kariéře. V dřívějších rozhovorech Anna často popisovala, že jí herectví nedělá dobře, že se na sebe nerada dívá… „Já si myslím, že asi nejsem úplně dobrá povaha na herečku. Vidím se přehnaně kriticky. Baví mě ta práce sama o sobě, ale nebaví mě ten svět okolo herectví,“ vysvětluje. Všechno se jí to prý začalo příčit, až když k tomu sama přičichla. „Neumím moc mluvit s lidmi, nejsem moc extrovertní,“ vysvětluje. Když je na jevišti, tak jí to nevadí. Aby také ano, když je označována za nejlepší herečku své generace… V soukromém životě si prý ale nikoho jen tak k tělu nepřipustí a neumí se bavit s lidmi. Aby se někomu otevřela, potřebuje prý důvěru.

Je i příležitostnou modelkou

Jak se vlastně k herectví dostala? Původně chtěla studovat UMPRUM, tam se ale nedostala, tak se rozhodla pro konzervatoř, kterou měla v záloze. Jejím prvním snímkem byla Hřebejkova Nevinnost, kde zjistila, že si herectvím může i vydělávat a proto už to dál nějak neřešila. Nedá ale prý ale říct, že by měla na stole pořád spousty scénářů a mohla si vybírat. Někdy jí prý za rok nikdo nic nenabídne a někdy má spoustu věcí. I díky psaní kuchařky se jí teď ale zdá, že nemá žádný volný čas. „Potřebovala bych tak 80 procent volného času,“ prohlašuje Anna s úsměvem. Kromě toho všeho ale dělá ještě modelku, i když prý na to není dost vysoká.

Anna Linhartová modelka na snímku Lucie Robinson

Na to, jestli jí víc baví divadlo nebo film, je prý těžké odpovědět. Spíš se ale přiklání k divadlu. Přiznává, že i dost rolí, jak ve filmu, tak v divadle už odmítla. „Dělám jenom věci, o kterých jsem přesvědčená a je mi jedno, jestli to je nějaká televizní věc, filmová nebo divadelní,“ říká na Stremu.cz Kameníková s tím, že by asi dělala cokoliv, kdyby se jí to líbilo. Strašně jí třeba právě na Streamu.cz bavil seriál Semestr. Přečetla si pár řádek a hned jí to chytlo.

„My jsme prostě svině“

Ve starších rozhovorech se vyjadřovala v tom smyslu, že je emocionální upír, a že své přátele strašně ničí. Podle ní už je to ale dlouho a bylo to asi těsně před nějakým těžkým rozchodem. Její nejhorší vlastností prý byla hysterie, ale tu už naštěstí odstranila. Klasickou ženskou hysterii prý nesnáší a prohlásila o sobě, že je antifeministka, i když svá slova pak rychle vzala zpět. Z jejích názorů to ale vyplývá jasně: „Kdyby ženský zmizely ze světa, tak se chlapi prostě zblázní, protože jsou strašně hodní a mají nás rádi. A kdyby zmizeli chlapi, tak se nic nezmění, protože my jsme prostě svině a nikoho nepotřebujeme,“ prohlásila bez okolků. Proč si prý ženy kupují náramky? Aby dělaly dojem na ostatní ženský, chlapy přece tohle nezajímá. „Kdybychom chtěli udělat dojem na muže, tak chodíme nahé,“ vysvětlila Anna. Z toho byl Staněk trochu vedle a prohlásil: „Já mám hroznou představivost, pozor na to,“ smál se Staněk.

Chce prý muži sloužit…

A jaký je její názor na vztahy? To vás asi dostane. Baví jí totiž dřepět v kuchyni a muži tak trochu sloužit. Žena prý má být múza, má být zticha a muže inspirovat. Kdyby prý na tomto principu založila politickou stranu, tak by tam byla jen ona a chlapi. A kde se Anna vidí za deset let? Asi vás to překvapí, ale Kameníková se chvilku po natočení pořadu vdala a představuje si, že za deset let budou mít s mužem stavení, kde budou mít krávu a ovci a u domu prý bude zaparkované obytné auto, kterým třeba na rok někam vyrazí. „Jídlo a láska je pro mě rozhodně víc než práce,“ podotkla Anna.

Anna na jevišti NoD

Utajená svatba - před pár dny

S její svatbou je to skutečně pravda. Jak informuje Blesk.cz, v naprostém utajení se totiž 1. června provdala za neznámého přítele. Zajímavé je, že na svatbu pozvala i svého exmilence, teprve osmnáctiletého herce a vítěze taneční soutěže StarDance Zdeňka Piškulu. O tom, co se chystá, prý věděla jen její maminka, sedmapadesátiletá Jitka Asterová. „Máma je výjimečná v tom, že dokáže být kamarádka, ale přitom zbytečně nešťourat. My jsme nejlepší kamarádky, ale nejsme oplzlé. Nejsme taková ta máma s dcerou z pornofilmu, což většinou takové ty kámošky bývají. Myslím, že máme fakt hrozně hezký vztah. A máme to přesně na hranici. A je to také nejhodnější člověk na světě,“ pochválila Anna maminku před pár měsíci pro Revue iDnes.cz. A dodala: „Je to rok dva zpátky, co jsem se s mámou poprvé opila. Mě to nikdy moc nechutnalo. Mám ráda večery s mámou, když si jen tak povídáme. Čím jsem starší, tím víc.“

A svatba? Už loni v květnu Anna Linhartová prozradila, že po rozchodu s vítězem StarDance Zdeňkem Piškulou si našla nového milence, jak informoval Blesk.cz. Příjmení jejího manžela je Kameník, Anna mu prý přezdívá Stouny, ale to je tak jediné, co zatím vyšlo najevo. Každopádně jim přejeme, ať jsou šťastní.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .                     

 

Vložil: Antonín Pořízek

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace