Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Ten Dejdar tepláky nesundá, jak je rok dlouhý. Zato přivedl celou rodinu, manželku i děti... A víte, jak vypadá žena Michala Davida, Žbirky, nebo Vaška Kopty?

12.06.2017
Ten Dejdar tepláky nesundá, jak je rok dlouhý. Zato přivedl celou rodinu, manželku i děti... A víte, jak vypadá žena Michala Davida, Žbirky, nebo Vaška Kopty?

Foto: presscode.cz

Popisek: Martin Dejdar

FOTOGALERIE Fakt, že je sportovec tělem i duší, dokazuje populární představitel Ozzáka na každém kroku. S přibývajícími lety ale stále častěji nahrazuje fyzické výkony rádoby sportovním ležérním outfitem. Tentokrát to ale moc nevychytal.

V březnu oslavil herec Martin Dejdar již dvaapadesáté narozeniny, jenže se zdá, že se za každou cenu snaží chytat prchající mládí za šos. Přinejmenším to napovídají rádoby sportovní ležérní outfity, v nichž vyráží i na společenské akce. Čeho bychom se asi dočkali, kdyby ho pozvali nedej bože třeba na premiéru do Národního divadla?

Bere všechno, co sype

V posledních letech Dejdar zabodoval u fanoušků především postavou Ozzáka v originálním sitcomu televize Nova Comeback, tahle skutečnost mu ale samotnému nedělala příliš dobře na pleť. Po celou dobu herecké kariéry se totiž toužil etablovat coby představitel velkých, pokud možno dramatických hrdinů. Trošku k nim sice ‘přičichl‘ díky dramatu režiséra Hynka Bočana Zdivočelá země, jinak ale nic moc. V poslední době se zdá, že už se definitivně se svým snem rozžehnal, a naopak se snaží dokázat světu, že je stále mlád. Kvůli synově hokejové kariéře totiž přesunul již před časem rodinu na Floridu, což stojí pořádný balík, a tak bere každý kšeft, který se namane. Jenom letos by se měl objevit na stříbrném plátně přinejmenším ve čtyřech projektech. Nakolik budou finančně výhodně těžko říct, prozatím to nevypadá, že bychom se mohli těšit na filmy, které strhají rekordy v tržbách. Navíc hlavní role zbyla na Dejdara jenom v jednom – v pohádce Jána Nováka Dukátová skála.

Těžko říct, zda byl tentokrát 'unavenější' Martin Dejdar, nebo jeho outfit

Těžko říct, zda byl tentokrát 'unavenější' Martin Dejdar, nebo jeho outfit

Ozzák mu dal zabrat

Přesto zřejmě Ozzák uvízl Dejdarovi pod kůží, přinejmenším svým poněkud ‘výjimečným‘ vzhledem. Neupravenost, kterou lze s notnou dávkou tolerance označit za ležérnost, předvedl i na české premiéře nejnovějšího příběhu slavného piráta Jacka Sparrowa Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. Tentokrát dorazil v doprovodu manželky Daniely a dětí Matěje a Sáry, kteří momentálně pobývají v České republice. A upachtěný otec prozradil, že si konečně dopřál alespoň trošku odpočinku, protože ho po účasti v náročné show Tvoje tvář má známý hlas potřebuje jako sůl.

Hvězdy venčily rodiny

Dejdar ale nebyl jediný, kdo se rozhodl dopřát kulturní zážitek zdarma celé rodině. V doprovodu manželky Kateřiny ani nemohl na premiéře chybět zpěvák Miro Žbirka, v české jazykové verzi totiž propůjčil svůj hlas strýci Jackovi. Václav Kopta dorazil s manželkou Simonou Vrbickou a mladší dcerou Janou, která jakoby své mamince z oka vypadla. To moderátor Petr Vágner se předvedl jako hodný taťka i strejda v jedné osobě. Na film totiž vzal nejen své ratolesti, ale i dceřinu kamarádku. Hudebník Pavel Šporcl dorazil opět stylově, se svým šátkem na hlavě, a tentokrát se jeho ‘šátkovou módou‘ nechala strhnout i jeho manželka, herečka Bára Kodetová. „Když na premiéru Pirátů – tak stylově,“dodal Pavel.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Galerie

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace