Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pikantní skandál s fotkami nahé Borhyové. Prý žije spořádaně a pečuje o svůj mediální obraz. Jenže, proč se smyslná moderátorka tak odvázala?

10.06.2017
Pikantní skandál s fotkami nahé Borhyové. Prý žije spořádaně a pečuje o svůj mediální obraz. Jenže, proč se smyslná moderátorka tak odvázala?

Foto: TV Nova

Popisek: Moderátorka Lucie Borhyová

Moderátorská hvězda televize Nova Lucie Borhyová se stala obětí dalšího pikantního skandálu. Zatím neznámý pachatel totiž na internetu zveřejnil její obnažené fotografie, které jsou údajně pouhou fotomontáží. Moderátorka i televize se zlobí a hodlají celou záležitost řešit s právníky, protože je celá záležitost šokovala a ranila.

Je samozřejmě neomluvitelné, že si někdo dovolí internetovou anonymitu zneužít k šíření falešných snímků na úkor jiné osoby. Nabízí se ale otázka, proč se obětí odsouzeníhodné záležitosti stala zrovna Lucie Borhyová. Nemalou mírou k tomu jistě přispívá její vlastní vyzývavost, která by měla být pro moderátorku televizního zpravodajství tabu. Jenže Lucie je evidentně okouzlena sama sebou a ráda vystavuje na odiv své bujné vnady i umělou hřívu. Dokazuje to například její kalendář, na němž pózuje sice nikoli nahá, ale často polonahá. Třeba když se válí na písku pouze v černých kalhotkách. Za některé lascivní pózy a modely v černé kůži by se nemusela stydět ani profesionální domina.

Záběr z focení kalendáře

Záběr z focení kalendáře

Jak se Lucka odvázala

Dokonce i bulvární deník Blesk fotky komentoval slovy, že se Lucie při focení odvázala. A nejde jenom o dráždivé záběry. Borhyová často svým vystaveným poprsím a nevkusnými modely provokuje i na různých společenských akcích, na něž si neváhá obléknout průhledné šaty. Vyznívá proto poněkud pokrytecky, když tento týden na falešné snímky reagovala, že to je útok na její osobu s cílem poškodit její jméno a že bude celou záležitost řešit společně s TV Nova a právníky, a tvrdila: „Tohle je věc, která člověka samozřejmě raní a šokuje. Protože já žiju uspořádaný život a mám dvě děti. Člověk se snaží o svůj mediální obraz, nedělám nic špatného.“ V této souvislosti také zmínila, že nepřijala žádné nabídky na focení pro prestižní pánský časopis, který jí nabízel mnohamilionové částky za focení, kde by ani nemuselo být nic vidět.

Vánoční outfit

Vánoční outfit

Uspořádaný, nebo neuspořádaný?

Pak je ovšem podivné, že nafotila právě onen vyzývavý kalendář. Navíc je dosti zřejmé, že vytvořit o sobě pozitivní mediální obraz se jí nedaří. Vždyť prakticky od začátku, co se objevila na obrazovce Novy, informují bulvární média o jejím nikoliv uspořádaném, ale poměrně dosti neuspořádaném osobním životě a množství různých partnerů. Řadu pikantních informací přinášely například o jejím vztahu s řeckým podnikatelem Nico Papadakisem, otcem jejího staršího syna Lucase. Když vztah po dvakrát zrušené svatbě krachnul, začala si ostře sledovaný románek s nejžádanějším českým mládencem, Jaromírem Jágrem. Ani tentokrát to ale neskončilo happyendem. A doslova neslavný byl její poměr s kolegou, sportovním redaktorem Michalem Hrdličkou, s nímž má dceru Lindu.

Záběr à la Marilyn Monroe

Záběr à la Marilyn Monroe

Jedno velké divadlo?

Svůj mediální obraz si moderátorka, často označovaná jako sexy blondýna, průběžně také kazila tím, jak o svých vztazích různě mlžila. V rozhovoru pro časopis Glanc například předstírala, že je s Hrdličkou vše v pořádku, přitom už byl tento vztah dávno v troskách. Sám Hrdlička, který po rozchodu čelil mediální hysterii a obviněním, že Lucii zlomil srdce, už to nevydržel a nechal se slyšet, že to bylo jedno velké divadlo. Prý už měl vší té falešnosti a pokrytectví plné zuby. Pochvaloval si, že konečně může volně dýchat a nikdo mu nic nepřikazuje. „Taky si teď říkám, že žít jako Lucie se mi úplně nechce. Představ si, že jdeš a furt hraješ nějakou roli. Máš nasazený falešný úsměv, neustále se musíš kontrolovat. Je to hrozná oběť,“ stěžoval si Michal v magazínu Sedmička. A nyní bulvární média opět informují, že má Lucie další novou lásku...

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace