Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Byl to těžký boj o muže, z kterého vyšly jen ty nejsilnější, přiznala bývalá žena frontmana Kabátů. A vyprávěla…

03.06.2017
Byl to těžký boj o muže, z kterého vyšly jen ty nejsilnější, přiznala bývalá žena frontmana Kabátů. A vyprávěla…

Foto: TV Prima

Popisek: Sabina Laurinová u Krause

Show Jana Krause na TV Prima tentokrát navštívila stále půvabná herečka Sabina Laurinová. V pořadu prozradila, že jí v současné době nejvíc zaměstnává role vrchní sestry Mery v seriálu Modrý kód. Přiznala se také, že v partnerském životě jí sedí snad jen jedno znamení. Chcete vědět, jaké?

Dříve byla Laurinová známá i jako moderátorka. Dlouho uváděla pořad s amatérskými zpěváky s názvem Do-re-mi. Ona sama už ale zpívá odmala. V současné době jí nejvíce zaměstnává právě seriál TV Prima Modrý kód. Díky natáčení má teď Laurinová náročné dni. „Celý den točíte, potom jdete do divadla, odehrajete ještě nějaké představení. Přijdete domů a začnete se učit texty na další den. Protože bez toho to nejde, tam už není prostor, abyste tam přišel bez znalosti těch textů,“ přiznává herečka s tím, že na své dvě dcery (15 a 19 let) si ale čas vždy najde.

Doma zatím hvízdají jen ptáci

Kraus hned prohlásil, že patnáct let je takový ten blbý věk. A zeptal se Laurinové, jestli už se tam neobjevil nějaký frajer a jestli večer neslyší, že by tam někdo hvízdal. A Laurinová na to: „Občas tam někdo hvízdá, ale to jsou zatím ptáci,“ směje se. A Kraus na to: „Ne, to oni vám vysvětlí, že to byla kukačka, maminko.“ Laurinová se těší, až její starší dcera půjde do tanečních. Kraus se neubránil a prohlásil: „No, než vám řekne, teď už nechoďte.“  Kraus dále podotknul, že když Laurinová chodila do tanečních, tak to muselo být něco, musela se kolem ní prý točit spousta chlapů. Herečka ale tvrdí, že tehdy tam prý byly jen samé holky. „My jsme měly smůlu, že u nás v tanečních byly především houfy dívek, protože chlapců bylo vždycky málo. A vždy, když byla dámská volenka, byl to těžký boj o muže, z kterého vyšly jen ty nejsilnější,“ řekla herečka Krausovi. Laurinová Krausovi také řekla, že když se jí někdo líbil, tak většinou dělala nezájem. A Kraus na to: „Takhle já jsem si mylně vysvětloval, že ty holky o mě stojí, ale nebylo to tak. Řekly mi vždy, že si to opravdu tak myslí, že nic nehrají.“

S moderováním začala v Sušici

Laurinová dále Krausovi popsala, jak se vlastně dostala k moderování. „K moderování jsem se dostala úplně náhodou a nikdy by mě nenapadlo, že bych to mohla dělat. První věc, kterou jsem moderovala, byl nějaký ples v Sušici, který tehdy vypadal úplně přesně jako z filmu Hoří, má panenko. A po této zkušenosti jsem se zařekla, že tohle už ne,“ vypráví, „navíc jsem ani neměla tu odvahu předstoupit sama za sebe před tolik lidí. Je to něco jiného než herecká role, kde je člověk schovaný za kostým a za svou postavu. Ale v momentě, kdy něco uvádíte či moderujete, jste tam za sebe.“ Pak ale jednoho dne zazvonil telefon a spolu s ním přišla i nabídka na moderování televizního pořadu. „Musela jsem se rozhodnout během dvou hodin. Protože jsem ve znamení Berana, kteří mají sice ve svém životě rádi klid, ale adrenalin si vybíjejí v práci, rozhodla jsem se, že to vezmu, i když jsem vůbec nevěděla, jak se to dělá. Když se dnes ohlídnu zpátky a vidím ty první díly, musím se smát, protože jsem stála s mikrofonem, totálně svázaná,“ popsala herečka v Show Jana Krause na TV Prima.

Tvrdohlavá herečka

Laurinová v show přiznala, že je i hodně tvrdohlavá, ale paradoxně největší štěstí měla v partnerském životě s blíženci, i když to pak bohužel nedopadlo. „Strašně odkládám věci na poslední chvíli, protože Beran rád pracuje ve stresu. Všechno dělám na poslední chvíli, učím se na poslední chvíli, chodím na poslední chvíli, ale tak, abych tam byla včas. Vytvářím si takové strašně stresující prostředí,“ vysvětlila Krausovi. Znamení svého současného partnera ale bývalá dlouholetá partnerka Pepy Vojtka moderátorovi prásknout nechtěla. Nechce prý nic zakřiknout. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Antonín Pořízek