Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Žilková je vážně úplně mimo. Neuvěříte, co považuje za kulturu a ideální příležitost ke vzdělávání. A navíc to podporuje u nejmladší dcery

22.05.2017
Žilková je vážně úplně mimo. Neuvěříte, co považuje za kulturu a ideální příležitost ke vzdělávání. A navíc to podporuje u nejmladší dcery

Foto: FTV Prima

Popisek: Veronika Žilková

Dříve své dceři Agátě pomáhala podle svých slov fotit nahého spolužáka a jiné ptákoviny. S nejmladší dcerou Kordulkou chodí na akce youtuberů. V rozhovoru pro revue.idnes.cz se rozpovídala, jak se snaží držet krok s dobou a svými dětmi.

Na akci youtuberů zastihli redaktoři idnes.cz Veroniku Žilkovou a rozhodli se nadšenou herečku vyzpovídat. „Když jsem dostala pozvánku na toto odpoledne, řekla jsem si: Konečně se mnou má nejmladší dcera promluví. Je to svět, který já samozřejmě tolik neznám, ale vím, že je to svět náctiletých. Když přijdu domů, už tam všichni fotí, točí nebo vaří a já jsem odstrčená, protože se točí challenge,“ popisuje v rozhovoru.

Agáta už je na to stará…

Její jedenáctiletá dcera Kordula totiž youtubering miluje a stále točí. Žilková je ráda a rozhodně si nemyslí, že by měla dcera doma sedět u svíčky a číst. Podotýká, že veškeré informace má právě od nejmladší dcery, Agáta už je na to podle jejích slov stará. Někdy Kordulku dokonce může i točit. „Ona si to natočí a někam si to dává a jen tak někoho do tohoto svého světa nepustí. Často se jí zeptám: Učíš se? A ona odpoví: Ne, počítám lajky. Pak přijde na večeři a říká: Já mám sto. Já se jí zeptám, co to znamená, a ona, že to vidělo sto lidí. A když se jí zeptám z kolika, tak mi řekne: No já jsem jich tam víc než sto nepustila,“ vysvětluje Žilková.

Kordulka prý byla nadšená, když jí Veronika vzala na narozeniny její oblíbené youtuberky. „Já jsem se jen doma zmínila, že mám pozvání na narozeniny Veroniky Spurné, a Kordulka málem omdlela se slovy: No to je, mami, úplně nejlepší youtuberka, co znám. Když jsme pro ni pak vybíraly dárek, Kordulka o Veronice věděla úplně všechno. Co má ráda za barvy, co poslouchá, jak je hubená, kolik měří, čím se ráda voní. Myslím, že o mně neví, ani kdy mám narozeniny,“ popisuje Žilková, podle níž je svět youtuberů velmi důležitý, protože vytváří nové vzory pro děti. „V podstatě kdybych já řekla Kordulce, jak se malují řasy, tak to vůbec nebude vnímat. Ale když to řekne nějaká youtuberka, tak je to to, co je dobré následovat,“ podotýká.

Nahý na stromě aneb Jak je důležité krýt dětem záda

Vzpomíná, že podobné ptákoviny dělávala i s Agátou. „Když mé dceři Agátě bylo patnáct, tak studovala fotografii a já si pamatuji, jak jsem se vláčela po Praze se stativem a se světly, aby mohla fotit. Z mého pohledu třeba fotila nesmysly, ale dnes, když se na ty fotky dívám, tak tam výpověď toho patnáctiletého člověka byla,“ podotýká v rozhovoru a pokračuje: „Točila noční Prahu a nahého spolužáka na stromě a já držela stativ a hlídala, aby nepřišli policajti a nevyfotili, jak tam Žilková kryje dceři záda. Je strašně důležité, aby ten dospělý kryl dětem záda a ony mohly v klidu vyrůst.“

Rozhovor se stočil i k současným problémům páru David Prachař a Agáta Hanychová. Dcera Veroniky Žilkové je podruhé těhotná, a jak už jsme vás informovali, vztah s jejím manželem je hodně divoký. „Agáta to má hrozně těžké, protože pokud jsou oba dva veřejně známí, tak jsou dobrými postavami do příběhu novinářů. Když to není o Péťovi a Věře, ale je to o Agátě a Kubovi, tak je ta novinářská fantazie velká. Oni mají krásné manželství a myslím, že budou brzo dobrými rodiči,“ vysvětluje Žilková.

Ministr obrany a krásná blondýna

Agátino manželství ale není jediná věc, která se v poslední době v médiích ohledně Žilkové řešila. Když Veronika nedávno zjistila, že si její manžel Martin Stropnický vozí v autě cizí ženu, chtěla si tuhle informaci ověřit dokonce u ministrovy ochranky. Všechno to začalo tím, když herečka otevřela policejní obsílku ohledně překročení rychlosti. Na fotografii z policejního radaru seděla v autě vedle manžela pěkná blondýnka, malující si řasy. Žilkové se dostalo dost trapného vysvětlení. V daný den byla prý po celou dobu se svým mužem a na pořízeném snímku se bohužel jen nepoznala.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Antonín Pořízek

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace