Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

FOTO Ulovila kolouška? Kéž by. Čtyřicetiletá Kubelková opět prodala poprsí nejvyšší nabídce. Ale co ten strhaný čenich, jenž nespasí ani tuna mejkapu?

13.05.2017
FOTO Ulovila kolouška? Kéž by. Čtyřicetiletá Kubelková opět prodala poprsí nejvyšší nabídce. Ale co ten strhaný čenich, jenž nespasí ani tuna mejkapu?

Foto: TV Prima

Popisek: Iva Kubelková v Přístavu

Modelka a moderátorka Iva Kubelková získala v bulváru pověst někoho, kdo na svůj věk vypadá sakra dobře… Jenže to už není pravda, alespoň tedy pokud nelžou fotografie, které zaslalo PR oddělení TV Prima. Modelku opět na Primě totiž (již poněkolikáté) pasovali na herečku, no, tedy… Píáristé mluví jen a jen o jejích ňadrech. O co jde? Kubelková nastoupila do oblíbeného seriálu Přístav, a to minulý pátek, když vysílali jubilejní stý díl. A co jsme viděli?

„Do stého jubilejního dílu Přístavu vlítla jako tornádo modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková! A rozjela žhavou show! Ve svých 39 letech totiž dostala zálusk na zajíčky a hned sbalila o čtrnáct let mladšího kolouška,“ popustili uzdu vykřičníkům i expresivním výrazům členové PR týmu Primy… A cože tedy Iva  vlastně v Přístavu hraje (a bude hrát až do konce této série, poslední díl uvidíte 16. června)? Inu, zas takové překvapení to není, scenáristé jí ušili roli na tělo, respektive na její letitý mediální obraz: „Hraju sexuchtivou majitelku nahrávacího studia, která je lačná po mladých zajíčcích,“ směje se Iva.

Žhavá scéna dle představ Primy - pohled do výstřihu

Koho tedy nakonec na obrazovce ulovila?  „Petra Lexu!“ prozradila Kubelková. Lexa je úspěšný pětadvacetiletý youtuber, který láme tisíce dívčích srdcí. Nebojí se žárlivosti jeho fanynek a nezáviděly jí hereckého kolouška její dvě dcery? „Moje dcery už mají tuhle youtuberskou fázi za sebou, takže ne tak úplně. Ale očekávám, že mě po odvysílání dílu začne bombardovat na sociálních sítích jistá náctiletá skupina jeho fanynek, takže jsem na to připravená,“ sdělila modelka. No, ale co na to všechno říká její nejnovější partner? „Ani nevím, jestli mě poslouchal, když jsem mu to říkala. Ale můj partner je úplně v pohodě, v klidu,“ řekla Iva. Kdo to je, k tomu se ještě vrátíme o kousek níže. Žádný zajíček, nutno říci na úvod, ale výrazně starší zajištěný seriózní pán.

V seriálu vidíme i dost žhavé scény, alespoň tedy podle představ PR oddělení Primy. V jedné z nich se Iva sápe na gauči na dotyčného zajíčka a k tomu, aby ho dostala, využije své ženské zbraně.  Lexa je v z jejího hlubokého výstřihu totálně hotový. Její „vnady“ používá TV Prima dost pravidelně. Iva hrála i v Cestách domů, tam si zahrála doktorku Ivu Dvořákovou. „V Cestách domů jsem vždycky měla záchvěv otevřeného výstřihu, takže tomu už se asi nevyhnu,“ tvrdí prý smířeně… No, bodejž by ne. Ivu Prima živí, a dobře živí. Dlouho byla moderátorkou TOP STARu, toto jaro získala další skvělý šolich - pořad Jak se staví sen (JSSS). Laďka Něrgešová se údajně rozhodla věnovat se ještě nějaký čas naplno mateřským povinnostem… Že by ji Iva z moderátorského postu vyšťouchla? Ví bůh, každopádně ale patří mezi hlavní tváře Primy, jejichž vizuály zdobí vysílání – mrkněte do fotogalerie, tam z této kampaně také máme fotky.

Kubelková, Jágr a Nagano

Věděli jste, že Kubelková je písecká rodačka? Ale už ve čtrnácti letech jí čekalo stěhování do Prahy. Kromě modelingu se ale úspěšně věnovala i studiu. Naše Iva je totiž magistra. Zvládla vystudovat obor Sociální a masová komunikace. Život se jí změnil v roce 1996, tehdy se stala první ViceMiss v soutěži Miss ČR. Tajemstvím také není, že chodila s hokejistou Jaromírem Jágrem. Vydrželi spolu dva roky, ale stálo to za to. Zažila s ním totiž největší úspěch českého hokeje – zlaté medaile z olympijských her v Naganu v roce 1998. V tom samém roce se ale rozešli. Jak se s ním vlastně seznámila? „Prostě jsme se potkali na nějaké akci, chvíli jsme si povídali,“ řekla Aha! a pokračovala: „On mi dal své telefonní číslo a řekl mi, ať mu zavolám. Odpověděla jsem mu, že klukům nevolám. To ho asi šokovalo,“ řekla novinářům z Aha! „Nevím, jestli to nebyl moment, který ho překvapil,“ pokračovala. Pro Jágra to byl tehdy vůbec první vážný vztah.

Slíbil mi, že před kamerou zahraje zloděje šrotu

Byť jejich vztah dopadl jako dosud všechny Jardovy lásky (Jágr je sériový monogamista, věčný kluk, který, podle nás, má holky fakt jen na to jedno a skutečný partnerský vztah nehledá, má přeci svou hokejovou šatnu), zůstali přáteli. Nebo alespoň dobrými známými, zjevně bez hořkosti ani na jedné straně. Což se ukázalo, když Iva dělala moderátorku a občasnou reportérku TOP STARu. Tam využívala své osobní kontakty, s čímž se nijak netajila: „Z mé strany to není o tom, že bych chtěla fušovat do novinářské profese – z mé strany to bylo o tom přátelském vztahu. Protože podle mne to potom na té reportáži, rozhovoru, je hodně znát. Je to patrné z určité „živosti“ toho člověka, směje se, uvolní se, je přirozený. A tak je to vlastně i s ostatními reportérkami TOP STAR magazínu – vždy znají toho člověka, se kterým budou pracovat,“ řekla před pár lety, kdy to bylo aktuální.

A ke dvěma reportážím, které natočila přímo s Jágrem, dlouhá léta po jejich rozchodu, řekla: „On to nějak nehodnotil, my jsme si spíš povídali o tom videu, které se pak objevilo všude možně. (Štáb natočil během rozhovoru muže s kárkou plnou železného šrotu a Jágr ho vtipně okřikoval – pozn. red.)  Říkali jsme si, že až se vrátí, tak že bychom natočili pokračování, že by si třeba vyměnili role a Jarda by tlačil kárku.“

Tajemný přítel Ivy, po němž novináři pátrali několik let

O soukromí Ivy se totiž dlouho moc nevědělo, jak napsal před časem Expres.cz: „Po vztahu s Jágrem si totiž našla muže mimo showbyznys a usadila se za Prahou. Rozhovory dává minimálně a když už, snaží se o svém životě příliš nemluvit. I proto se její vztah se starším podnikatelem stal jedním velkým otazníkem. Média dlouho nevěděla, jak se vlastně partner známé modelky jmenuje, natož odkud pochází nebo čím se živí. Jednou se mu říkalo Ladislav Doležal, podruhé zase Theusing a nakonec Georg Jirasek.“ Totožnost dotyčného pána nakonec odhalil Magazín DNES.

„Když jsem poznal Ivu, firmu jsem přiblížil z Frankfurtu do Drážďan a dům jsme vybírali tak, abychom to měli oba stejně daleko. Já do Drážďan, Iva do Prahy. Rozhodl jsem se ale, že založím ještě jednu firmu v Praze, ve které jsem ale nechtěl figurovat. Je v ní Iva a můj bratr, který se jmenuje Ladislav Doležal,“ vysvětlil pro DNES jednu ze svých záhadných totožností. „Nějaký novinář si tohle jméno našel v rejstříku firmy Agemy, zjistil, že partnerem je kromě Ivy Ladislav Doležal, a automaticky předpokládal, že jsem to já,“ zasmál se tomu o jednadvacet let starší George Jirasek, s nímž se Iva poznala, jak vyšlo najevo, přes svého tatínka a dosud s ním žije; tvrdí, že obdivuje jeho vyspělost a odlišnost. Mají spolu dcery Natálii a Karolínu, George má z předchozího manželství také dceru Maggie. O showbyznys a aktuální dění v něm se nezajímá a svou ženu do společnosti doprovází málokdy. Přiznává, že mu tento svět nikdy nic neříkal.

„Dostalo se to až do fáze, že jsem autorizovala články, ve kterých se psalo, že mým partnerem je Ladislav Doležal. Psala jsem, že můj partner se tak nejmenuje, ale stejně to tam nechali,“ dodala Iva k záhadě dnes již odtajněného jména svého partnera.

Komplex z velkých prsou? Vždyť jí živí

Jak se přiznala v rozhovoru pro revue.idnes.cz, měla dlouho komplex z velkých prsou. „Když jsem byla v pubertě a v době takového toho rozpuku a vývinu, tak jsem dlouho prsa neměla a strašně jsem tím trpěla. A pak mi najednou narostla, ale už zase byla moc velká, a tak jsem zase trpěla právě proto. Takže jsem paradoxně díky mým prsům neustále trpěla. Až postupem času jsem dospěla k tomu, že to ten nahoře takhle se mnou myslel a je třeba, abych to vzala s pokorou a naučila se to přijmout a třeba to občas chápat jako výhodu,“ popsala redaktorům svůj vztah k ňadrům, která jsou, málo platné, její ´firemní značkou´.

Letité spekulace, zda jsou její prsa pravá, anebo výsledek plastiky, dokonce utnula velmi rázně – poskytla nejčtenějšímu bulváru jejich rentgenový snímek a ano, jsou to pravé nefalšované čtyřky. V současné době  je také tváří jedné firmy vyrábějící spodní prádlo a přiznává, že podobná focení jí nevadí: „To je intimní práce s určitým týmem lidí, kde člověk může pracovat a může si to sám korigovat, kdežto ta módní přehlídka, to je nekompromisní záležitost,“ trochu záhadně uzavírá Kubelková. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .                     

Vložil: Antonín Pořízek