Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Tahle herečka musela být týden v úplné tmě. Kraus by do ní zase rád zavřel Ivanku a ve své show si četl časopis a rubriku Rytmus ko…ta

04.05.2017
Tahle herečka musela být týden v úplné tmě. Kraus by do ní zase rád zavřel Ivanku a ve své show si četl časopis a rubriku Rytmus ko…ta

Foto: FTV Prima

Popisek: Kristýna Frejová v Show Jana Krause

Do Show Jana Krause na TV Prima tentokrát přišla dcera slavných rodičů – herečka Kristýna Frejová. Ano, je to ta, co hraje v oblíbeném seriálu a Ohnivý kuře. S Krausem si povídala o tom, jak se nechala na týden zavřít do úplné tmy. Řeč přišla i na hodně ‘divoký‘ časopis, ve kterém dělá šéfredaktorku. Jedna z jeho rubrik se totiž jmenuje Rytmus ko….ta.

Není žádným tajemstvím, že má slavné rodiče – Věru Galatíkovou a Ladislava Freje. Mnoho lidí si podle Kristýny myslí, že herečtí rodiče chtějí, aby se i jejich dítě postavilo na prkna, která znamenají svět. Opak je ale pravdou. „Děti si to chtějí vyzkoušet. Chtějí zkusit, zda ten masochismus, co vidí doma, skutečně funguje,“ popisuje Frejová a připouští, že to skýtá určitý druh svobody. Divadlo ji prý okouzlilo už době, kdy tu ještě byl bolševik, a pro herečku, jejíž domovskou scénou je nyní Švandovo divadlo, to byl únik od šedivé reality.

O tmě věděla prd

Kristýna pak Krausovi básnila, jak se nechala na týden zavřít do úplné tmy. „Je to bezvadný! Myslela jsem si, že vím, jak vypadá tma, ale věděla jsem prd. Protože tohle je tma, která se ani po týdnu nerozkouká. A bylo to účinné, protože jsem přišla o spoustu zbytečných kamarádů, takových těch, kteří pak nezvládli ten můj vnitřní posun, což se projevovalo tím, že přestanete definitivně ztrácet čas s takovými těmi diplomatickými tanečky, kecy a různými zbytečnostmi. Člověku se tedy zjednoduší a zpříjemní život,“ vysvětlila.

Zavřel by tam Ivanku

A Kraus na to: „Já bych tam mohl zavřít Ivanku. Řekl bych jí, ať si hezky uspořádá věci,“ narážel moderátor na svou životní partnerku. „Do týdenní tmy se dokonce pořádají svatební cesty,“ prozradila Kristýna a Kraus dodal, že pokud se berou dva oškliví lidé, tak je to lepší. „Já myslela, že byste si to dali s Ivankou k diamantové svatbě,“ neodpustila si rýpnutí Frejová.

Kraus se pak rozpovídal o tom, že se strašně bojí tmy, prý to má v sobě již od dětství, a Kristýna si vzápětí neodpustila další rýpavou otázku, jestli je válečné dítě. „Nechcete se napít? Já vždycky, když se někdo sprostě zeptá, tak mu naliju. Nevím, jestli víte, kdy skončila válka, ale podle mě jste byla v té tmě moc dlouho,“ odpálil její meč populární moderátor a dodal: „Kdybych chytil konec války. To by mi bylo sedmdesát dva a to bych vypadal výborně.“

Žena a pivo

Kristýna pak zavzpomínala i na porevoluční časy: „To období po revoluci bylo úžasný, začaly ty drogy, a tak a nikdo nevěděl a policajti nevěděli, co to je. Nebyly na nic zákony, já jsem v tenhle porevoluční rok šla na vysokou školu.“ Na závěr rozhovoru předala Krausovi dárek – časopis Žena a pivo. „Myslím, že máte jeden z asi sto dvaceti výtisků, takže byste si toho měl vážit. Tohle číslo vyšlo před čtyřmi lety a další se chystá. Nechceme to uspěchat, jde nám o kvalitu.“ Jedná se o vodácký časopis, který vydávají jednou za pár let a neštítí se v něm používat sprostá slova. Tak například jedna z rubrik se jmenuje Rytmus ko…ta. Prostě jako vždy byla u Krause sranda.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Antonín Pořízek

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace