Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Z něžné kočičky vyrostla suverénní železná lady. Radikální rozhodnutí způsobilo proměnu populární sexy plavovlásky z Novy

01.04.2017
Z něžné kočičky vyrostla suverénní železná lady. Radikální rozhodnutí způsobilo proměnu populární sexy plavovlásky z Novy

Foto: TV Nova

Popisek: Lucie Borhyová

Populární hvězda televize Nova s blížící se čtyřicítkou zřejmě konečně pochopila, že princové na bílém koni už dávno vymřeli. Po léta zmítaná vášněmi, kritikou a veřejným pitváním svého soukromí najednou rázně práskla pěstí do stolu. Svůj život hodlá napříště řídit sama, stačí, že musí poslouchat v práci.

Když v devatenácti letech poprvé stanula před kamerou, sotva tenkrát Lucii Borhyovou napadlo, že tím vážně ovlivní celou svoji budoucnost. A nejen tu profesionální. Sexy plavovláska zapůsobila na obrazovce v tehdy trendy kontrastu ‘black&white‘ s kolegou Korantengem jako bomba a ctitelé se kolem ní začali množit jako houby po dešti. Jenže jak rozeznat zrno od plev? Tedy opravdovou lásku od touhy zviditelnit se po boku krásné a veřejně známé ženy? I když během let Lucie vyrostla za pultíkem Televizních novin ve skutečnou profesionálku, recept na třídění vhodných partnerů od těch nevhodných se jí stále ještě nepodařilo najít. Není divu, že už toho všeho má víc než dost.

Dávala srdce všanc

Bývala plná ideálů, do každého vztahu šla naplno a byla ochotná dát srdce všanc. Neztrácela totiž naději, že tentokrát to už určitě bude navždy. Netušila totiž, jak obrovsky může popularita ovlivnit její intimní vztahy. Navíc dala ve vztahu k veřejnosti přednost vstřícnosti, čímž si pořádně zavařila. Netrvalo dlouho a fanoušci mohli díky bulvárním médiím sledovat každý její krok. Přesto dlouhá léta na sny o láskyplném vztahu, plném pohody a porozumění, nezanevřela. Jenže… S profesionálním golfistou Alanem Babickým se navzdory neshodám nakonec rozcházela rok, protože co kdyby se to dalo všechno ještě napravit. Řecký dědic hotelového řetězce Nico Papadakis ji opustil ještě během těhotenství, přesto se Lucie ještě dlouho po porodu syna Lucase snažila předstírat, že mají přímo ideální vztah na dálku. A korunu všemu nasadila velká láska se sporťákem Michalem Hrdličkou, která se proměnila v reklamní kampaň jejich 'rodné' televize.

Lepší než kolega

Láska, která se zrodila přímo v budově, se managementu televize Nova evidentně hodila do krámu. Lucie s Michalem fotili společné fotografie, zamilovaný pár fungoval pro veřejnost ještě mnohem emotivněji než kdysi na počátku nezvyklá moderátorská dvojka s Korantengem. Lucie s Michalem se fotili společně v budově Novy i před ní, podíleli se na kdejaké reklamní kampani… A Luciiho soukromí, které již předtím jakoby bylo věcí veřejnou, se posunulo do další roviny – sexy moderátorka se proměnila ve firemní majetek. Jakoby nestačilo, že průběžné kontrole a schvalování podléhá sebemenší změna její image, že u každého kšeftu mimo televizi musí nejprve pokorně požádat o souhlas, že nesmí sebeméně zakopnout, aby neudělala svému zaměstnavateli ostudu… V obrovskou reklamní kampaň se nakonec proměnil i rozchod páru a přetřásání všemožných událostí kolem. A čeho je moc, toho je už opravdu příliš.

Sama sobě velitelem

Jakmile se Lucie vzpamatovala z další velké rány, evidentně se rozhodla, že už sebou nenechá vláčet v naději, že jenom vášnivý milostný vztah ji může učinit šťastnou. V posledních týdnech najednou vyrostla před užaslými zraky fanoušků nová, sebejistá, krásná… a hlavně nedobytná. A ve svých komentářích, o něž se tu a tam podělí s veřejností na sociální síti, jakoby s chlapy už neměla žádné slitování. „Když ženy táhnou za jeden provaz, dokážou neuvěřitelné věci. Víc vám prozradím už brzy…“ napsala například na Facebooku. „Už za pár dnů se na vás – holky, ženy – těším! Vezměte maminku, sestru, kamarádku, babičku, tetu, kolegyni, anebo přijďte rovnou všechny najednou,“ pokračovala Lucie, která uspořádala večer, určený výhradně pouze příslušnicím něžného pohlaví. Zhrzení chlapi ji podezřívají, že se zhlédla ve feminismu, neztrácejí ale naději, že určitě brzy zjistí, že je potřebuje. Jenže ruku na srdce – od doby, kdy se i u nás rozmohly sexshopy, řekněte, pánové, k čemu vlastně?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace