Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

S podezříváním z nevěry se u Žilkové roztrhl pytel. Herečka nepoznala sama sebe, dcera neumí počítat do devíti… A co přísná tchyně?

25.03.2017
S podezříváním z nevěry se u Žilkové roztrhl pytel. Herečka nepoznala sama sebe, dcera neumí počítat do devíti… A co přísná tchyně?

Foto: archiv TV Nova

Popisek: Veronika Žilková má už zase starostí nad hlavu

Agátino rizikové těhotenství je jen špičkou ledovce, který drtí nervy Veronice Žilkové. Přispěla k tomu i žárlivost a nevraživost vůči přísné tchyni Daně Batulkové. A pak že nastal mezi nimi klid zbraní…

Žít v hledáčku médií a veřejnosti je pořádná fuška. Donekonečna by o tom mohla vyprávět manželka ministra obrany Martina Stropnického, která si ale za zaručené zprávy, které se na stránkách objeví, leckdy opravdu může sama. Někteří ji podezřívají z naivity a přílišné vstřícnosti, leckdo je ale naopak přesvědčen, že informace vypouští do světa účelově, aby si pozornost udržela. Vždyť již první velké hollywoodské hvězdy říkaly, že na obsahu zveřejněné zprávy zase až tak moc nezáleží. Kladná, nebo záporná? Hlavně že nějaká vyšla, protože o kom se nemluví, ten jakoby neexistoval.

Tohle přece nejsem já!

Ke starostem s dcerou Agátou a jejím manželstvím a těhotenstvím, které Veroniku Žilkou pořádně trápí již zhruba čtvrt roku, se před pár dny přidaly ještě obavy o vlastní manželství. Vše začalo policejní obsílkou, podle níž měla zaplatit pokutu za překročení povolené rychlosti. Jenže… „Zjistilo se, že auto řídil manžel, ale vedle něj seděla nějaká blondýna, která měla stažené zrcátko, malovala si řasy a nebylo jí vidět do obličeje. Ale měla takový pěkný dekolt, mladistvý vzhled,“ svěřila se Blesku. Červíček žárlivosti v ní začal tak důkladně hlodat, že si situaci dokonce ověřovala u manželových bodyguardů. „Volala jsem ochrance, bylo mi to trapný, zjišťovala jsem, kde ten den můj manžel byl,“ prozradila. Odpověď, kterou dostala, jí ale na klidu nepřidala. Dozvěděla se totiž, že prý byl ministr Stropnický v inkriminovaný den s ní!

Válka rázných tchyní

Další z oblíbených ‘lahůdek‘ je napjatý vztah mezi Žilkovou a tchyní její dcery Agáty, herečkou Danou Batulkovou. Ta je známá tím, že se s nikým a ničím příliš nepáře, tím spíš, že se ani s ní život právě nemazlil. Z představy, že se médii neustále přetřásaná modelka a výtržnice Agáta má stát její snachou, nebyla právě nadšená, a jak je jejím zvykem, svými pocity se netajila, takže se prostřednictvím médií mezi oběma dámami strhla pořádná přestřelka. Dokonce se objevily obavy, jestli vůbec Prachařova matka na svatbu svého syna dorazí. Nakonec všechny dámy zvládly velký den s noblesou a elegancí a v dubnu to budou již čtyři roky, co vyhlásily klid zbraní. Jenže vnitřní napětí zřejmě přetrvávalo a jenom číhalo na impuls, který odstartuje další palbu. Tou se nakonec stala Agátina údajná nevěra. A jakmile přišla na přetřes otázka otcovství nenarozeného dítěte, padlo prý i slovo rozvod a Žilková svoji sokyni vzápětí pořádně utřela. „Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama,“ řekla pohotově Blesku.

Někdo tu neumí počítat

Tvrdou ránu dala mediálně sledovanému manželství informace o Agátině vztahu s talentovaným fotografem Dereckem Hardem, kterému přátelé říkají Matěj. „Agáta mu celou dobu tvrdila, že ho má ráda a že se kvůli němu rozvede s Jakubem. Prý jim to spolu už dlouho neklape, hádají se a nemají stejný pohled na budoucnost,“ řekl před časem jeho kamarád serveru expres.cz. Jenže tu něco nehraje. Podle něj prý modelka tvrdila již v prosinci, že je těhotná, nyní ale Veronika Žilková oficiálně oznámila, že by měla její dcera rodit na svatého Václava, tedy až koncem září. Počítat do devíti (měsíců těhotenství) ale není tak těžké. Že by to někdo ze zúčastněných přesto neuměl? Nebo bylo avizované prosincové těhotenství jen zbožným přáním? Či snad Žilková v zájmu snahy o záchranu pověsti své dcery cíleně mlží, aby pak mohla říct, že se její další vnouče nakonec po avizovaném rizikovém těhotenství narodilo předčasně?

Matka táhne do boje

Ať už je to, jak chce, vážná roztržka mezi ostře sledovanými manžely je nesporná. Jakub Prachař se prý odstěhoval ze společného bytu ke kamarádovi a Agáta v rozhovoru pro internetovou televizi playtvak.cz prohlásila, že vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nehodlá prozatím situaci s údajným milencem Matějem řešit. Současně ale naznačila, že nejspíš patří k lidem, kteří se jejím prostřednictvím pokoušejí zviditelnit. Uvažovala prý i o soudním řešení, nejprve ale porodí, a pak se možná k tomuto problému znovu vrátí. Během rozhovoru ale nevydržela chvilku v klidu, neustále poposedávala a zjevně jí byla situace velmi nepříjemná. Prozatím napjatou situaci vyřešila tím, že se uchýlila k pod matčina ochranná křídla do Suchdola. „Vše je v pořádku, nic se neděje, nerozvádíme se. Teď právě děláme těsto na perníčky,“ řekla převčírem extra.cz. Při rozhovoru se Super.cz už ale tak sebejistá nebyla. „Uvidíme, jak to bude pokračovat, ale zatím jsme doma a budoucnost ukáže,“ pronesla upřímně. Každopádně má velkou oporu v matce, která prohlásila, že se o její dítě postará, ať už to dopadne tak či onak.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská