Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Prachy nesmrdí; tak se holt Mádl s Kotkem ztrapňují v Davinci, tvrdí divák. Bývalí snowboarďáci ale mlží. A co ty holky, které si přehazovali?

23.03.2017
Prachy nesmrdí; tak se holt Mádl s Kotkem ztrapňují v Davinci, tvrdí divák. Bývalí snowboarďáci ale mlží. A co ty holky, které si přehazovali?

Foto: TV Prima

Popisek: Mádl a Kotek u Krause

Zjistili jsme, proč Kotek s Mádlem dělají Davinci, i když je trapné. A proč Kotek dělal „Pojď mi hop“? „Prachy se vydělávat musej. Jiní ´herci´ se dokola ztrapňují v nekonečných seriálech, další sebranka si podmanila dabing, tak Mádl s Kotkem se ztrapňují u videí, kterejch je plnej internet. Pokud je ochoten pořady někdo vyrábět, byli by hloupí, kdyby toho nevyužili,“ říká jeden z diváků, kterým se Davinci nelíbí. Ono je tedy velmi těžké najít někoho, komu nový pořad Primy ´sednul´...

Je jasné, že Jiří Mádl s Vojtou Kotkem tenhle pořad, který uvádí Prima, vzali pro peníze. Ač oba v pořadu Show Jana Krause slušně mlžili. „To, že nás vybrali jako moderátory pořadu Davinci, si vysvětluju tak, že oba máme v součtu stejné IQ jako Leonardo da Vinci, podle něhož je pořad pojmenovaný,“ snažil se být vtipný Vojta.

Na chemii jsem levej, přiznává Kotek

Ani jeden z nich navíc k pokusům a exaktním vědám dvakrát netíhne. „Já jsem se chemii učil ve španělštině, takže mám dvojí vysvětlení, proč jsem jí nemohl nikdy porozumět,“ říká Vojta, zatímco Jiří přiznává, že byl vždy drtič a šprt: „Nikdy jsem tomu moc nerozuměl, ale naučil jsem se všechny ty vzorečky, co bylo třeba. Nevěděl jsem, co to znamenalo a dnes už si nic nepamatuju, ale známku jsem měl dobrou.“

Moderní Vojta, staromilec Jirka

Ti dva se kdysi sešli v teenagerovských komediích, koho ale zaujmou jako dvojice dneska? Nejsou už na zábavu pro puberťáky, na které je humor pořadu evidentně cílen, staří? „Já žiju sám, což je ultra moderní,“ tvrdí o sobě Vojta Kotek. „Vařím si sám, starám se o sebe… Kupříkladu dnes jsem si vařil lososa, byl moc dobrý. Sám jsem si na něm pochutnal.“ A co Jiří Mádl? „Já jsem poměrně nemoderní. Ale už tři roky umím dát k mailu přílohu a jsem na to dost pyšnej,“ popisuje, proč by měl být stále idolem náctiletých.

Štěstí v práci, smůla v lásce?

V partnerských vztazích jsou tihle dva každý na úplně opačném pólu. Zatímco Jiří Mádl žije ve spokojeném a šťastném svazku s blondýnkou, se kterou se seznámil na dovolené v Thajsku,  Vojta Kotek už má toto období za sebou a dává přednost samotě. „My jsme si to prohodili, Vojta byl dřív takovej vztahovej, teď už to ale neriskuje,“ směje se Jiří Mádl.  No, my se Vojtovi zas až tak nedivíme. Jeho relativní pracovní úspěchy jsou vykoupeny nepříliš velkým štěstím v milostném životě, ačkoli se stále snaží najít tu pravou partnerku. „Potom, co jsou se mnou spokojené a já jsem na ně hodný, chtějí zřejmě nějaký dryáčnický zážitek. Chtějí adrenalin," vysvětluje Kotek.

Nudnej patron – hlavně proti Hádkovi

On sám je ale prý nudný patron. „Se mnou je to asi trochu nuda, kdežto s Kryštofem Hádkem je zábava. Třeba Terezka Voříšková říkala, že když spolu začali bydlet, tak prvních asi šest měsíců Kryštof nebyl schopen koupit žárovky, tak měli celou dobu čelovky. Takové dobrodružství se mnou nikdo nezažije," vzpomíná Vojta na svou známou ex. Ta mimochodem randila i s Mádlem. Tomu ale zlomila srdce jiná kráska, Eva Josefíková známá ze seriálu Kosmo, z rozchodu s ní se Jirka vzpamatovával pěkně dlouho.

Přijdou si na slušné prachy

Oba novopečení moderátoři mají relativně slušně rozjetou hereckou kariéru, oba už mají za sebou i své režijní debuty – tak proč proboha Davinci, na kterém nikdo nenechá niť suchou? No proč, pro prachy. Nudný patron Kotek a nemoderní Mádl totiž mají krom společné minulosti a Voříškové společnou i lásku k tučným honorářům. Podle našich zdrojů si každý ze „snowboarďáků“ přijde na 50 tisíc za díl, tedy týdně, což vychází na pěkných 200 tisíc měsíčně. Pořád to ale nemá na „Pojď mi hop“ reklamu na telefonního operátora, za kterou Kotek dostal zcela neuvěřitelných 25 milionů. Šikovnej kluk.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Dáša Vrchotová