Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Chodí jen s ´hokejkami´... Mně se úplně všechno vygumovalo, říká. Zpěvačka přibrala třicet kilo a tvrdí, že jí to lépe zpívalo, mělo to kde dunět

14.03.2017
Chodí jen s ´hokejkami´... Mně se úplně všechno vygumovalo, říká. Zpěvačka přibrala třicet kilo a tvrdí, že jí to lépe zpívalo, mělo to kde dunět

Foto: TV Prima

Popisek: Monika Absolonová u Krause

Monika Absolonová se po narození syna Tadeáše pomalu vrací do práce. A nejvíc si užívá role Fanny Briceové ve slavném muzikálu Funny Girl, v jehož filmové verzi zářila Barbra Streissand. S touhle rolí měla ale neustálé potíže. „Poprvé jsem ji hrála v Ústí nad Labem, kde jsem za to dokonce dostala cenu Thálie, ale hrála jsem to málo, za celý rok třeba jen šestadvacetkrát. Pak jsem to hrála v Ostravě, kde to bylo také moc fajn, obojí režíroval Lumír Olšovský, ale tam jsem to odehrála jen pětkrát, protože jsem otěhotněla a už jsem si to nezahrála,“ směje se Monika v pořadu Show Jana Krause.

Přibrala - a líp jí to zpívalo

„Každopádně další těhotenství zatím neplánuju a producentovi jsem slíbila, že určitě budu hrát déle Fanny než Evitu, kterou jsem hrála tři měsíce.“ Jinak jí prý těhotenství prospívalo. „Mně se nejlíp zpívalo, když jsem byla těhotná, a já si myslím, že to bylo proto, že jak jsem byla veliká, mělo to kde dunět,“ přiznává Monika, která v těhotenství přibrala přes třicet kilogramů. Ty už ale shodila díky drastické dietě, kdy nejedla sladké, pečivo ani mléčné výrobky a denně běhala. Dnes už je zas štíhlá jak proutek.

V hlavě prázdno

Horší to prý bylo s pamětí, která je pro herečku sakra důležitá. „Mně se úplně všechno vygumovala. Když jsem dostala text k Funny Girl, měla jsem pocit, že to vidím poprvé. A Evitu jsem se musela učit úplně celou od začátku,“ přiznává se smíchem Monika, která je nyní maminkou patnáctiměsíčního syna Tadeáše, o něhož se ve chvílích zkoušení stará babička.

Syn je nejvíc na světě

Tadeáš jí prý úplně změnil život. „Když se narodil, tak jsem pochopila, že on je to nejvíc, co jsem kdy v životě zažila a hledala. Nikdy mi nebylo líp. Vždycky mi „něco“ chybělo. Myslela jsem si, že to najdu v práci nebo u partnerů, a já jsem to našla v tom drobečkovi,“ říká Monika s tím, že konečně do sebe prý všechno zapadlo.

Nejsem na syna stará? trápí se Monika

Jediné, co ji prý trápí, je to, že na prvorodičku je trochu stará. Je jí 39, až bude Tadeáškovi 11, jí bude 50 let. „Nebudu pro něj stará? Budu mu stačit? Nebude se za mě stydět,“ takové otázky prý letí Monice hlavou. A proto by si svým partnerem, o pět let mladším hokejistou Tomášem Hornou, přáli pro Tadeáše sourozence.

Druhý hokejista přinesl štěstí

Pár se nedávno zasnoubil. Ani pro Moniku, ani pro Tomáše to nebude první manželství. Když se Tadeáš narodil, byl Tomáš koneckonců ještě ženatý jinde. Monika Absolonová se poprvé vdávala v roce 2000, a to také za hokejistu Václava Eiselta. Manželství se po třech letech rozpadlo. Po několika vztazích s muži z různých oborů se před dvěma roky zamilovala do Tomáše Horna, opět hokejisty, a zdá se, že šťastně. A teď plánují svatbu.

Kolegyně si říkaly o mé role

A Monika se pomalu vrací do práce. „Když jsem otěhotněla, dozvěděla jsem se, že kolegyně volají do divadla a ptají se na moje role. A já jsem seděla doma a říkala jsem si: Tak to taky může být konec... Je ti, kolik ti je, a v divadle jsem se domluvila, že se vrátím skoro až za rok,“ vzpomíná Monika. „Odmítla jsem jedenáct rolí,“ přiznává. Naučila se prý alespoň říkat ne. Vždyť už jí bude čtyřicet. „Už mám koule říkat ne,“ směje se zpěvačka a muzikálová herečka. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Dáša Vrchotová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace