Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zákeřná taktika, nebo nepochopení? Gottově ženě už zase kdekdo nasazuje psí hlavu, prý mu tají některé akce a pozvánky. Jak je to doopravdy?

10.03.2017
Zákeřná taktika, nebo nepochopení? Gottově ženě už zase kdekdo nasazuje psí hlavu, prý mu tají některé akce a pozvánky. Jak je to doopravdy?

Foto: FTV Prima

Popisek: Ivana Gottová

Nový management, nové telefonní číslo… dostat se ke Karlu Gottovi není v posledních měsících vůbec snadné. Navíc se objevují zprávy, že se k němu některé informace přes tento filtr vůbec nedostanou. Proč to jeho žena Ivana dělá?

O některých pozvánkách a pracovních nabídkách, které Karel Gott dostává, ho prý jeho management vůbec neinformuje. Upozornil na to známý fotograf Miloš Schmiedberger. „Zval jsem ho na výstavu svých fotek, ale nedovolal jsem se mu. Komunikoval jsem tedy s jeho managementem. A potom jsem zjistil, že mu o té akci vůbec neřekli. Škoda,“ prozradil Schmiedberger deníku Aha!.

Změna k lepšímu?

Karel Gott má totiž nové telefonní číslo, takže ho kontaktovat přímo může opravdu jen málokdo. Jeho pracovní aktivity a komunikaci s fanoušky má pod palcem agentura Karel Gott Agendy, kterou Zlatý slavík založil v létě roku 2015 a letos v lednu ji za symbolickou korunu nechal přepsat na svou ženu Ivanu. Tvrzení, že manželka opravdu tvrdě reguluje jeho veškeré kontakty, napovídá i nedávné prohlášení zpěváka Milana Drobného, který se zlobil, že prý vymazala Karlovi z paměti mobilu jeho telefonní číslo, aby spolu nemohli být v kontaktu. Drobný se veřejně rozčiloval, dokonce se nechal slyšet, že se Gottova partnerka všemožně snaží odříznout ho od lidí. Rozčarování přátel a známých je sice zcela pochopitelné, na druhou stranu by bylo třeba zamyslet se, zda se za tím opravdu nemůže skrývat namísto nepřejícnosti a nesmyslné sobeckosti, z níž je Ivana často podezřívána, spíš upřímný strach o manželovo zdraví a život. Jeho ochota, vstřícnost a především až extrémní pracovitost jsou přece všeobecně známy. A Mistr by se měl přece jenom vzhledem k přestálým zdravotním komplikacím začít trochu šetřit.

Za pět minut dvanáct

Při nedávné příhodě břišní, způsobené neprůchodností střev, šlo totiž opravdu do tuhého. „Zachránili mě na poslední chvíli. Byl jsem v ohrožení života! Operace ale dopadla dobře, za což jsem vděčný,“ stojí v prohlášení Karla Gotta, které před pár dny předal německému webu Bild Online zpěvákův německý manažer Wolfgang Kaminski. „Zatím doma odpočívám. Rodina mi moc pomáhá. Daří se mi dobře - díky bohu!“ vzkázal král hudebního nebe fanouškům. Ve vážném stavu byl Gott 13. února náhle převezen do nemocnice, kde se podrobil za krátkou dobu již třetí operaci břicha a čtvrté operaci za poslední rok a půl. Operovali ho renomovaní odborníci Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde se dříve již léčil s rakovinou mízních uzlin. „Pan Gott je po operaci v pořádku. V příštích dnech ho čeká klidový režim,“ dodala následně v oficiálním prohlášení jeho tisková mluvčí Aneta Stolzová.

Chce to více klidu

Podle plánu by se měl Karel Gott zúčastnit již 16. března v pražském Hudebním divadle Karlín premiéry muzikálu Čas růží, který je postaven na jeho nejslavnějších hitech. Že by se aktivně zapojil do projektu na jevišti, o tom nemůže být řeč a ani to nikdo neočekával. V jeho letech a s přestálými zdravotními problémy by se to rovnalo hazardu se životem. S nadšením se ale ujal práce supervizora. Kromě toho ale neustále dostává spoustu nabídek na samostatná vystoupení i hostování na koncertech kolegů. A protože byl po celý život zvyklý všemožně vycházet svým fanouškům vstříc, někdo ho zkrátka musí trošku přibrzdit. A kdo jiný by to měl udělat, než právě jeho žena Ivana. Takže určitě není namístě mít jí to za zlé, a hledat za tím zlý úmysl, to už se rovná naprostému nesmyslu.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská