Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Velké fiasko. Narozeninová show Tomáše Hanáka byla pro nezájem zrušena. Přišly Lucie Bílá a Kateřina Brožová o velký kšeft v 02 Aréně?

07.03.2017
Velké fiasko. Narozeninová show Tomáše Hanáka byla pro nezájem zrušena. Přišly Lucie Bílá a Kateřina Brožová o velký kšeft v 02 Aréně?

Autor: Facebook

Popisek: Tomáš Hanák ve své restauraci Nádražka v Nižboru

Tomáš Hanák připravil svým fanouškům hned několik překvapení. Tak především mnohé z nich zaskočila zpráva, že se tento fešák, několikanásobný vítěz ankety o nejkrásnějšího herce u nás, letos v březnu dožívá již šedesáti let a přesouvá se tak do kategorie seniorů. Po vzoru jiných celebrit se rozhodl uspořádat velkou 3D audio-vizuální show, jejímž mottem je jeho obrovský hit Strom kýve pahýly. Jenže velkolepou oslavu musel nakonec pro velký nezájem zrušit.

Tuto smutnou zprávu hlásá velký billboard podél dálnice z Prahy.  Na něm pózuje Hanák s oranžovou růží v ústech a láká na velkou show v O2 aréně s velmi atraktivním programem. V něm měly mimo jiné vystoupit Lucie Bílá, Petr Kolář, X- Calibur, Heidi Janků, Kateřina Brožová, Václav Upír Krejčí,  Duo Duba, ale třeba také politické osobnosti, například známý vtipálek Zdeněk Škromach. Ten Hanáka, rovněž proslulého recesistu, okouzlil svými Hovory u bazénku. Jenže vzápětí se na pozvánce objevila velká žlutá  přelepka s oznámením: „Pro velký nezájem zrušeno.“

Zdrceně přiznává, je to tak

To, že se narozeninová show konat nebude, potvrdil médiím i samotný herec. Ten se, zcela zdrcen, přiznal, že si chtěl sám ke svým šedesátinám nadělit dárek, ale bohužel to skončilo fiaskem. Kromě naprostého nezájmu publika o jeho show ho  billboard natolik finančně vyčerpal, že prý již neměl peníze na vytápění celé 02 arény.  Prozradil rovněž, že ho k uspořádání velkolepé oslavy  inspirovaly všichni slavní, kteří takovou „kulturní  trachtaci“ v 02 Aréně již udělali.

Fanoušci naletěli

Ten, kdo zná Hanáka, už tuší, že jde o jednu z jeho skvělých recesí a že s ohledem na obrovskou popularitu Divadla Sklep, jehož je dlouholetým členem, je naprosto vyloučeno, aby byla podobná akce zrušena pro velký nezájem. Někteří fanoušci ale přesto naletěli a přiznali se, že když billboard uviděli, nechtěli věřit vlastním očím. Další pochopili, že jde o další Hanákův žertovný kousek až v okamžiku, kdy si přečetli sponzory celé akce. Jsou mezi nimi totiž například Červostop, Savo nebo Dýhy a překližky. A  vzápětí  Tomášovi děkují za to, že se opravdu dlouho tak nezasmáli. Míša mu vzkazuje: „Hezky Tome, málem jsem si urval hubu.“  Pepa si pochvaluje: „Konečně dobrý vtip“. A Jirka glosuje: „ Ty nikdy nezklameš.“ 

Konečně čistá hlava

Jiní zase Hanáka přemlouvají, aby svoje rozhodnutí přehodnotil, když už utratil peníze za plakáty a výběr hostů je tak skvělý. V březnu už bude teplo, takže by se v O2 Aréně topit nemuselo  a vezmou si pro jistotu teplé prádlo. Jenže Hanák se už přesvědčit nenechá. Svoje šedesátiny odjede oslavit s manželkou do zahraničí.  Ostatně, herectví se věnuje již jen okrajově,  po třicítce ho prý přestalo bavit, odstěhoval se i z Prahy.  Nejvíce času mu zabere hospoda, kterou provozuje v rekonstruovaném železničním skladu v Nižboru. Svůj pracovní den v hospodě popisuje následovně: „Ráno přijdu a setřu  rosu z kolejí. Otevřu, zatopím. zaleju kytky, srovnám stoly. Mě to strašně baví, protože je to normální práce s čistou hlavou, “  vyprávěl v rozhovoru pro server Aha.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace