Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Velké fiasko. Narozeninová show Tomáše Hanáka byla pro nezájem zrušena. Přišly Lucie Bílá a Kateřina Brožová o velký kšeft v 02 Aréně?

07.03.2017
Velké fiasko. Narozeninová show Tomáše Hanáka byla pro nezájem zrušena. Přišly Lucie Bílá a Kateřina Brožová o velký kšeft v 02 Aréně?

Foto: Facebook

Popisek: Tomáš Hanák ve své restauraci Nádražka v Nižboru

Tomáš Hanák připravil svým fanouškům hned několik překvapení. Tak především mnohé z nich zaskočila zpráva, že se tento fešák, několikanásobný vítěz ankety o nejkrásnějšího herce u nás, letos v březnu dožívá již šedesáti let a přesouvá se tak do kategorie seniorů. Po vzoru jiných celebrit se rozhodl uspořádat velkou 3D audio-vizuální show, jejímž mottem je jeho obrovský hit Strom kýve pahýly. Jenže velkolepou oslavu musel nakonec pro velký nezájem zrušit.

Tuto smutnou zprávu hlásá velký billboard podél dálnice z Prahy.  Na něm pózuje Hanák s oranžovou růží v ústech a láká na velkou show v O2 aréně s velmi atraktivním programem. V něm měly mimo jiné vystoupit Lucie Bílá, Petr Kolář, X- Calibur, Heidi Janků, Kateřina Brožová, Václav Upír Krejčí,  Duo Duba, ale třeba také politické osobnosti, například známý vtipálek Zdeněk Škromach. Ten Hanáka, rovněž proslulého recesistu, okouzlil svými Hovory u bazénku. Jenže vzápětí se na pozvánce objevila velká žlutá  přelepka s oznámením: „Pro velký nezájem zrušeno.“

Zdrceně přiznává, je to tak

To, že se narozeninová show konat nebude, potvrdil médiím i samotný herec. Ten se, zcela zdrcen, přiznal, že si chtěl sám ke svým šedesátinám nadělit dárek, ale bohužel to skončilo fiaskem. Kromě naprostého nezájmu publika o jeho show ho  billboard natolik finančně vyčerpal, že prý již neměl peníze na vytápění celé 02 arény.  Prozradil rovněž, že ho k uspořádání velkolepé oslavy  inspirovaly všichni slavní, kteří takovou „kulturní  trachtaci“ v 02 Aréně již udělali.

Fanoušci naletěli

Ten, kdo zná Hanáka, už tuší, že jde o jednu z jeho skvělých recesí a že s ohledem na obrovskou popularitu Divadla Sklep, jehož je dlouholetým členem, je naprosto vyloučeno, aby byla podobná akce zrušena pro velký nezájem. Někteří fanoušci ale přesto naletěli a přiznali se, že když billboard uviděli, nechtěli věřit vlastním očím. Další pochopili, že jde o další Hanákův žertovný kousek až v okamžiku, kdy si přečetli sponzory celé akce. Jsou mezi nimi totiž například Červostop, Savo nebo Dýhy a překližky. A  vzápětí  Tomášovi děkují za to, že se opravdu dlouho tak nezasmáli. Míša mu vzkazuje: „Hezky Tome, málem jsem si urval hubu.“  Pepa si pochvaluje: „Konečně dobrý vtip“. A Jirka glosuje: „ Ty nikdy nezklameš.“ 

Konečně čistá hlava

Jiní zase Hanáka přemlouvají, aby svoje rozhodnutí přehodnotil, když už utratil peníze za plakáty a výběr hostů je tak skvělý. V březnu už bude teplo, takže by se v O2 Aréně topit nemuselo  a vezmou si pro jistotu teplé prádlo. Jenže Hanák se už přesvědčit nenechá. Svoje šedesátiny odjede oslavit s manželkou do zahraničí.  Ostatně, herectví se věnuje již jen okrajově,  po třicítce ho prý přestalo bavit, odstěhoval se i z Prahy.  Nejvíce času mu zabere hospoda, kterou provozuje v rekonstruovaném železničním skladu v Nižboru. Svůj pracovní den v hospodě popisuje následovně: „Ráno přijdu a setřu  rosu z kolejí. Otevřu, zatopím. zaleju kytky, srovnám stoly. Mě to strašně baví, protože je to normální práce s čistou hlavou, “  vyprávěl v rozhovoru pro server Aha.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Adéla Hofmanová