Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Tu paní ráda nemám, přiznala dcera prominentního páru, který je v rozkladu. Chlapi fakt myslej jen rozkrokem, dodala potetovaná herečka

31.01.2017
Tu paní ráda nemám, přiznala dcera prominentního páru, který je v rozkladu. Chlapi fakt myslej jen rozkrokem, dodala potetovaná herečka

Foto: TV Prima

Popisek: Anna Julie Slováčková u Krause

„Nejsem ve stavu, kdy bych mohla přijmout dalšího člena rodiny, to je pravda. Tu paní ráda nemám,“ přiznává Anna Julie Slováčková. Uplynulý rok prý byl nejtěžší v jejím životě, svěřila se herečka a zpěvačka v Show Jana Krause.

„2016 byl pro mě asi ten nejvíc přelomový rok co se všech odvětví života týče. Děkuju těm nahoře za sílu, ochranu a vše, co pro mě dělají,“ napsala si mladá zpěvačka na Nový rok na svůj Facebook. Sílu opravdu potřebovala, minulý rok bylo u nich v rodině opravdu veselo. Otec Felix Slováček si ve třiasedmdesáti našel o čtyřicet let mladší milenku, pak ho trumfovala Dáda Patrasová s tajemným Italem, který je prý její dávnou láskou, do toho se přidaly zdravotní problémy a stres kolem pořadu Tvoje tvář má známý hlas – na Annu Julii, která mimochodem trvá na obou křestních jménech, toho prostě bylo dost.

Proč chlapi myslej jen rozkrokem?

Její nejbližší se o ní báli. „Hrozně moc lidí se mě ptá, proč nikomu nevěřím. Hele, fakt nevím. Možná proto, že lidi jsou prostě sví..? Protože chlapi fakt myslej jenom rozkrokem? Protože ženský jsou zatraceně vyčůraný? Protože jsou oboje pohlaví egoistický a ješitný? Protože žádná láska prostě neexistuje? Nebo proto, že mi neustále někdo lže a mě už unavuje dělat, že nevím, že lžou? A když jim to řeknu, řeknou zase jinou lež? Běžte s tím fakt už všichni do..." napsala si Anička loni na sociální síť.

Už tu nechci bejt, strašila mladá zpěvačka

A pokračovala. „Jestli tenhle svět není o ničem jiným, než o tom si užít s co nejvíc ženskejma a mít co nejvíc prachů za každou cenu... tak v něm fakt už bejt nechci. Chce se mi z toho akorát zvracet," stěžovala si a její přátelé o ni měli vážně strach. Aby ne, když se jí manželství rodičů rozpadlo před očima. Bratr Felix mladší to tolik neřešil, má vlastní rodinu - a tak vše zůstalo na Anně Julii.

Táta je pro mě ideální muž, říká Anna Julie

S otcovou milenkou Lucií Gelemovou prý dodnes nekomunikuje. Z domu, kde stále ještě bydlí oba rodiče, se odstěhovala do vlastního a je prý moc ráda. S otcem ale prý mluví, navzdory tomu, co tvrdí bulvár. Vždyť prý je po něm, nejen vzhledově, ale povahově, podědila jeho workoholismus i hudební vkus. Felix Slováček by prý pro Annu Julii byl ideálním chlapem. Herečka je prý zamilovaná, má šťastný vztah – jen Janu Krausovi odmítla prozradit, kdo je ten vyvolený. Dostal z ní jen to, že příjmení má pět písmen… Ať je to kdokoliv, snad Aničku podrží, až její šílená rodina zas něco vymyslí.

Na boku má jelena

A jak se Anna Julie odreagovává, když je na ní její rodinka už opravdu moc? Ač to na první pohled není vidět, je Anna Julie velkou milovnicí tetování a přiznává, že je po těle na různých místech hodně potetovaná. Například na boku má jelena i s monumentálními parohy. A není zdaleka jediným Anniččiným tetováním. Jenže prý už má stop stav. „Všechny místa, který nejsou vidět, už jsou zabraný, což je blbý. A místa, co jsou vidět, nejsou pro mě jako pro herečku a zpěvačku ideální,“ lituje mladá slečna, která dokazuje, že vážně není protekčním spratkem, ale talentem, se kterým je třeba počítat. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Dáša Vrchotová