Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zamilovaná vdova po herecké legendě si kope hrob, už štěká i na fanoušky, kteří jí ještě zbyli. Je hezké, že babička sní. Probuzení bude kruté, vzkazují

28.01.2017
Zamilovaná vdova po herecké legendě si kope hrob, už štěká i na fanoušky, kteří jí ještě zbyli. Je hezké, že babička sní. Probuzení bude kruté, vzkazují

Foto: TV Prima

Popisek: O svatbě už Hana Gregorová nemluví a dokonce i sundala zásnubní prsten

Svou lásku se zajíčkem, který je mladší než její vlastní syn, brání Hana Gregorová zuby nehty. Stále méně lidí ale má pro její reakce pochopení. O tom, že ji mladý partner opravdu oddaně miluje, je zřejmě přesvědčená už jenom ona sama.

Temperamentní Slovenka, která kdysi přebrala zbožňovaného Radka Brzobohatého populární Jiřině Bohdalové, nyní sklízí čím dál větší kritiku. Kdekdo ji totiž upozorňuje na zaslepenost a jejího současného partnera Ondřeje Koptíka, který je dokonce o hezkých pár měsíců mladší než její syn Ondřej Brzobohatý, nazývají zlatokopem. To ale jednu z nejslavnějších vdov českého showbyznysu už rozpálilo doběla. „Všechny možné hypotézy o mně napsali, jenom jediná varianta nikdy nezazněla, že by do mě fakt mohl být zamilovaný. To nikdo nepřipustí,“ nechala se slyšet Hana Gregorová pro TopStar magazín. „Určitě si ho nevydržuji,“ dodala rázně.

Skutečné city?

Nejvíc ji prý zlobí, že nikdo není ochoten připustit, že by city v jejím poněkud netradičním partnerském vztahu mohly být opravdové. „Navzdory tomu, že o tom s nikým nemluvím, každý všechno ví. O mé finanční situaci, o tom, zda je někdo zlatokop, je to prostě hrozné,“ povzdychla si. „Je pěkné, že babička sní. Probuzení bude kruté,“ komentuje její vyjádření natvrdo v diskusi na webu pluska.sk Nafta. „Ať si Gregorová říká, co chce, ale opravdová láska to není. Gregorová ještě víc zestárne, on bude v nejlepších letech a nebude jí dělat ošetřovatele. S Hankou pěkně do domova a on si bude užívat dál!“ nastínila hereččinu černou budoucnost Dana a Mica15 dodala: „Na místě Gregorové bych nevybuchla, ale plazila se pod kobercem, aby si mě co nejméně lidí všimlo… Styděla bych se ještě za pětadvacet let. Brrr!“

Soumrak předsudků

Párů, v nichž je žena mnohem starší než muž, v poslední době neustále přibývá a zpravidla trvají na tom, že jde o opravdovou lásku. Že by se mezi mladými muži množili zlatokopové? To zamilované dámy vehementně popírají, i když při zběžném srovnání jejich a milencova majetku na to většinou nelze nepomyslet. „Když má chlap o čtyřicet let mladší ženu, všichni ho obdivují, jak je úžasný. Když je to naopak, tak je to hrozné a každý se tomu diví,“ konstatovala Hana Gregorová před časem s tím, že se vůbec neobává, že ji Ondřej opustí, protože tou, která iniciovala rozchody, byla vždy ona. Navíc má s výčitkami okolí i veřejnosti bohaté zkušenosti už z dřívějška, když třicet let žila po boku Radka Brzobohatého, který byl pro změnu o dvacet let starší. „Našemu vztahu nikdo nedával šanci,“ zavzpomínala. A přestože se oba museli nejprve rozvést, nakonec patřili k nejstabilnějším párům showbyznysu.

Ženy už nehledají ochránce

Dříve nebyly vztahy mladšího muže se starší ženou tak časté a psychologové upozorňují, že jsou přirozeným odrazem současného světa. Ženy jsou totiž mnohem emancipovanější, samostatnější, dokážou se o sebe postarat a neočekávají, že je bude muž ochraňovat. Vážný problém se ale může ve vztahu objevit, pokud mladý muž zatouží po dětech a jeho partnerka už je nechce nebo ani nemůže mít. Sexuolog Petr Weiss k tomu serveru pluska.sk řekl, že v takovém partnerství může podle něj hrát roli i to, že je žena slavná, úspěšná, bohatá, a muž tak získá určité společenské postavení. Někteří si zakládají na své sexuální zdatnosti, kterou partnerce nabízejí, jiní si zase vybírají mateřský typ, protože jim mnohem víc vyhovuje starostlivá náruč než bouřlivé milostné zážitky.

Místo svatby žihadlo

Zatímco loni na jaře plnily stránky bulvárních magazínů zprávy o novém neobvyklém páru a následovaly dokonce informace o zásnubách a chystané svatbě, na podzim se karta obrátila. Gregorová prohlásila, že žádná svatba nebude, a z její ruky zmizel zásnubní prsten, kterým se jen o pár týdnů dříve tak hrdě chlubila. A její Ondřej to zřejmě nenesl právě lehce. „Hanka o Ondřejovi přestala úplně mluvit. Když se jí na něj někdo zeptá, tak je hned oheň na střeše. Hrozně vyvádí,“ prozradil tehdy Blesku zdroj z okolí Gregorové. Svého kolouška se ale zřejmě snažila co nejrychleji uchlácholit, protože se najednou objevil za volantem nového vozu, jehož cena se pohybuje podle výbavy od šesti tisíc až pomalu k milionu korun. „Ondřej měl předtím jiné auto. Nechal ho ale po rozvodu bývalé manželce,“ dodal zdroj z okolí Koptíka. A protože paní Hana jezdí ve voze stejné značky, okamžitě se objevila spekulace, že má na svědomí i koupi nového žihadla pro svého o dvaatřicet let mladšího partnera.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace