Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2022

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Modelce je 27. Už má přišité plachťáky, zvětšená prsa, botox, nalepené vlasy, řasy a bůhví co ještě. Není to na hlavu? Přitom je to tak krásná holka, nebýt té anorexie. Co jí vytáhlo z úplného dna?

14.12.2016
Modelce je 27. Už má přišité plachťáky, zvětšená prsa, botox, nalepené vlasy, řasy a bůhví co ještě. Není to na hlavu? Přitom je to tak krásná holka, nebýt té anorexie. Co jí vytáhlo z úplného dna?

Foto: Facebook

Popisek: Eliška Bučková

FOTO Dlouhá léta budovala Eliška Bučková image postavenou na totální dokonalosti. Prodlužovala řasy i vlasy, koupila si nová prsa, napíchala se botoxem. A taky trpěla parádní poruchou příjmu potravy a vážila čtyřicet kilo. Jenže pak potkala chlapa, co tyhle věci vůbec neřeší – a trochu ubrala. Pořád chodí přehlídky a zajímá se hlavně o vlásky, nehtíky a kosmetiku, ale kvůli rybáři Jakubu Vágnerovi Česká Miss 2008 Eliška Bučková alespoň více méně normálně jí.

Eliška Bučková teď prý prostě chce být všude se svým rybářem Vágnerem. A protože se mu líbí přirozené holky, image šla do kopru; i když – jen trošinku. Tedy, jen prodloužené vlasy. „Dárek pro mého kluka... Napsal si Ježíškovi, abych měla kudrnaté vlasy, mám prstýnky od přírody a nerada je tak nosím. Vždycky mi prošlo, že jsem se vymluvila na nedostatečnou vlnitost prodloužených vlasů. Teď si musím najít novou výmluvu,“ okomentovala modelka v Blesku video z návštěvy kadeřnictví, kde jí její kudrnaté vlasy vyfoukali do bujné hřívy, se kterou vypadá skoro jako normální holka.

Nejhorší den mého života, vzpomíná misska

A po boku Jakuba Vágnera bývalá misska sice jezdí na dovči na Maledivy, ale navštívila už také Amazonii nebo Mongolsko, kde si doslova sáhla na dno, když brečela únavou a neměla daleko ke zhroucení.   „Byl to můj nejkritičtější den, mrzlo, pak se střídal hustý déšť se sněhem, byla jsem promáčená, hladová, navíc nám Mongolci v druhém raftu ve velkých peřejích vyklopili tašky, takže všechno náhradní oblečení i jídlo bylo plné vody, hroudy sněhu se mi lepily na boty a po několika kilometrech pěšky těžkým terénem jsme se nemohli ani ohřát u ohně, neboť všechno dřevo bylo mokré,“ popsala podle Blesku modelka hrozivé zážitky a emoce na videu, které zveřejnila na sociální síti.

A on ji u toho ještě natáčel!

Na videu je evidentně psychicky na dně, uplakaná a zničená. „Byl to pro mě jeden z nejnáročnějších dnů v životě, ale dnes na to vzpomínám jako na zkušenost, která mě velmi posílila a nesmím opomenout vděčnost a obdiv ke svému partnerovi, který mi byl obrovskou oporou,“ děkovala zpětně svému příteli Jakubu Vágnerovi, který ji po celou dobu expedice nelítostně natáčel. V tu chvíli to ale nejspíš viděla jinak.

Proč ji odmítá vzít sebou? Mají krizi?

Z mongolského zážitku se už otřepala, a tak chtěla s Jakubem coby věrná družka odjet na Papuu Novou Guineu. A poprvé narazila. Jakub ji sebou odmítá vzít! „Je to velmi nebezpečná země, kde ženy nemají žádné postavení a i muži to leckdy nemají lehké. Žijí tam primitivní kmeny, u kterých si nemůžete být jisti, jak se zachovají. A nikdy bych život člověka, který je mi velmi blízký, neohrozil. Takže sem zatím ne. Ale do konce roku určitě pojedeme do Amazonie, kde se Elišce moc líbí,“ svěřil se Blesk.cz zamilovaný rybář. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Dáša Vrchotová