Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Bude mi opravdovým potěšením narvat vám do zadku štětku na WC. Štětinami napřed. Novinář Jiří X Doležal vyzval Řezníka, ´jednu z nejdebilnějších postav dětské populární hudby´

23.11.2016
Bude mi opravdovým potěšením narvat vám do zadku štětku na WC. Štětinami napřed. Novinář Jiří X Doležal vyzval Řezníka, ´jednu z nejdebilnějších postav dětské populární hudby´

Foto: Facebook

Popisek: Rapper Řezník vystupuje v masce

VIDEO Raper Řezník je dost drsný představitel stylu, který se nazývá horrorcore. Jde o extrémní hudební formu, která kombinuje rap, metal a případně rock. V písních se rapuje např. o vraždách, etnicko-politických záležitostech, drogách, sexu, satanismu, kanibalismu – a nejen o nich. Řezník, který se ve skutečnosti jmenuje Martin Pohl a je známou tváří českého internetu, se proslavil před třemi lety, kdy byl vyloučen z hlasování o Českého slavíka.

Tehdy se strhla vlna solidarity, ze soutěže odstoupil Tomáš Klus, Xindl X a Matěj Ruppert, prý šlo o svobodu slova. „Tleskám Matějovi Ruppertovi i Tomášovi Klusovi za to, jak se postavili ke kauze Slavík versus Řezník. Ať už si o Řezníkově tvorbě myslíme cokoli, neměli bychom si nechat od nikoho diktovat, co je a co není „přijatelná“ hudba. Alespoň ne v anketě, která má údajně zrcadlit hlas lidu," tvrdil tehdy Xindl X.

Měli dostat tři roky

Oficiálně Řezníka, který by ve své kategorii, tedy Hvězda internetu, vyhrál, vyloučili kvůli tomu, že jeho tvorba je v rozporu s právním řádem ČR. Už v roce 2011 se ale Řezník a jeho dva kolegové Pitva a Hrobka dostali před pražský obvodní soud. Řešilo se, zda jejich texty nepřekračují rámec českého zákona. Hrozily jim až tři roky vězení, nakonec ale soud shledal, že jejich tvorba je v pořádku.

Rapper znásilní dítě!

A nyní se do Řezníka obul i Jiří X. Doležal v Reflexu. Známý trapný hororrapper Řezník podle něj přišel s novinkou, se scénkou, která zcela jednoznačně popisuje znásilnění dítěte. Scénka je dostupná dětem na YouTube a je nepřijatelná. Tak nepřijatelná, že by za ni Řezník zasloužil potrestat.

Šest tisíc shlédnutí

„Před dvěma měsíci zveřejnil dětský youtuber Misha video, na němž participuje i Řezník, jedna z nejdebilnějších postav dětské populární hudby u nás. Nyní má video šest tisíc zhlédnutí a podle obsahu diskuse i skladbě diváků Mishy jde především o děti a mládež. Jeho videa jsou tak blbá, že by na to nikdo dospělý nekoukal,“ píše Doležal.

Pálil bezdomovce, teď jde po dětech

Řezník byl v minulosti souzen pro šíření nenávisti, protože ve svém klipu v obraze znázorňoval bití bezdomovců a v textu rapoval, že by všechny spálil. Obsah nového videa zkušenost reflektuje a je pojednáno „jako“ výchovné. Na začátku se dočteme, že při jeho natáčení nebylo nikomu ublíženo.

Znásilnění za zavřenými dveřmi

„Chlapeček v diskusi na internetu udělá oplzlou poznámku, uvede svou adresu a rázem je u něj doma na dvorku Řezník ve své oblíbené masce. Video ukazuje, jak si Řezníka chlapeček odvede do svého dětského pokoje a pak jej Řezník — za zavřenými dveřmi — znásilní. Když odchází, zaplatí náhle se zjevivšímu muži za sex s chlapcem nějaké peníze a klip skončí. S varováním, aby děti nedávaly na internet své identity a adresy,“ popisuje děj šíleného videa novinář.

Je to opřesdržku, píše Doležal

„Takže — hlupáček Řezník se směje, jak vyzrál na policajty, že ho za ten hnus nebudou zase stíhat. Vždyť je to výchovný, že jo! A není tam nic vidět. Klip je naprosto nechutný, opřesdržku a je zarážející, že sypání takového humusu na dětském kanále do dětských hlav úřady nestíhají,“ zlobí se Doležal.

Milí homosexuální sadisté, Řezník je váš!

Když někdo kreslí oplzlé karikatury z oblasti černého humoru, je to O.K. — papír snese všechno. Když však někdo tytéž oplzlosti ukazuje dětem v hraném videu, je to už podle něj moc. „A měla by přijít karmická odplata: Takže prosím, jestli tento text čte nějaká partička homosexuálních sadistů — nemohli byste si Řezníka chytit a udělat si s ním stejně hezký zážitek, jaký on si dopřál v tom videu se čtrnáctiletým klukem,“ vybízí novinář k lynči.

V redakci Reflexu ho čeká štětka na WC

A sám se hlásí jako první. „Pokud se takoví čtenáři nenajdou, prosím Řezníka, aby se urychleně dostavil do naší redakce v Holešovicích do třetího patra, kde sídlíme. Vyfasovali jsme novou štětku na vymývání WC a mně bude opravdovým potěšením ji za ten klip Řezníkovi narvat do zadku štětinami napřed.“ Schválně, budou se i teď české celebrity Řezníka zastávat? Jak Klus, tak Ruppert i Xindl mají sami malé děti…

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Dáša Vrchotová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace