Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Chci chlapa s dětma. Nezadaného, já nedávám rozbíjení kolektivů, asi je to tím, že se mi to stalo, tvrdí Lucie Bílá. Mluvila o svých láskách i „koloušcích“, mají prý mnohem větší odvahu než starší muži

16.11.2016
Chci chlapa s dětma. Nezadaného, já nedávám rozbíjení kolektivů, asi je to tím, že se mi to stalo, tvrdí Lucie Bílá. Mluvila o svých láskách i „koloušcích“, mají prý mnohem větší odvahu než starší muži

Foto: TV Barrandov

Popisek: Lucie Bílá

Letos je mnohonásobné Zlaté slavici padesát, syn Filip se ve dvaceti letech odstěhoval, nedávno odešel i zatím poslední partner, o dvanáct let mladší Petr Makovička. Přesto je ale Lucie Bílá prý tak v klidu, jak nikdy předtím. Má to prý vyřešené, řekla Jolaně Voldánové v rozhovoru.

Padesátka je podle Lucie Bílé totiž vlastně osvobozující. „Některé věci už nemusím, už to mám vyřešený,“ říká zpěvačka. Dlouhou dobu prý byla posedlá představou, že musí synovi vytvořit funkční a fungující kompletní rodinu. „Syn už vyletěl z hnízda, takže hledání dokonalé rodiny už odpadlo,“ říká Bílá. „Nemusím už řešit ani děti, už čekám na vnoučátka,“ říká a vzpomíná, že se dlouho trápila tím, že by chtěla další děti, nikdy to ale nedopadlo.

Chlapy neřeším, oni mě ale ano

Život prý má už pěkně zaběhlý. „Mám vybraný parfém, dvacet pět let voním Opiem,“ směje se a pokračuje. „Mužský už taky neřeším, ale oni pořád bůhvíproč řeší mě, zvlášť ti mladší,“ naráží na své vztahy s mladším muži. „Beru věci s lehkostí, neprožívám se, je mi dobře,“ říká padesátnice Bílá.

Proč si nerozuměla s Michaelem Douglasem?

Vzdala prý už i snahu naučit se anglicky. „Když se mě můj asi stý anglický teacher zeptal, kolikrát jsem v životě angličtinu potřebovala a já začala: No, když jsem se ztratila v Dubaji a pak když jsem seděla  u jednoho stolu s Michaelem Douglasem, podíval se na mě a říkal – a když si musíte takhle složitě vzpomínat, má to vůbec cenu?“ směje se.

Na dovolené ji málem zabili muslimové

„Nová“ Lucie Bílá se učí užívat si samotu. A tak v létě, aby se vzpamatovala po smrti milované maminky, sama vyrazila na Maledivy. „Já neumím mít volno,“ vzpomíná zpěvačka. „A teď mě letadlem vysadili na ostrůvku, který přejdete za čtyřicet minut, všichni ostatní tam byli v partě a se mnou nekomunikovali – a teď tam vydržte sama se sebou sedmnáct dní! Tak jsem začala vyrábět růžence. Asi tři sta jsem jich udělala. Rozdávala jsem ty růžence personálu, a jednou ten jeden číšník přišel a říkal, jestli z toho může odtrhnout ten křížek, a já na to, že ne, to je přece růženec! A on že tam jsou všichni muslimové. Tak jsem byla ráda, že mi neusekli hlavu,“ líčí svou dobrodružnou dovolenou Bílá.

Neúspěšný osobní život?

Často se píše o tom, jak Bílé šlape kariéra, ale soukromí život už ne. „Dva rozvody neúspěšný soukromý život nedělají. Za neúspěšný soukromý život bych považovala, pokud by nefungovala moje rodina, nerozuměla bych si s rodiči, bratrem, kdybych neuměla vychovat syna a zůstala bez přátel. Nemít kde bydlet nebo se stát alkoholikem, to je neúspěch v soukromí. Ale dvě manželství, navíc s muži, se kterými jsem se rozešla v klidu a s úsměvem, a doteď jsme přátelé, to přece není tak zlý,“ hájí se Lucie v rozhovoru pro OnaDnes.cz.

„Na kafi s Jolanou“, v Luciině pražském bytě

Nemám smůlu v lásce, tvrdí zpěvačka

„Ta Bílá je chudák, ta má smůlu v lásce, že? Nemám. Jsem dost silná na to, abych uzavřela kapitolu, když jsem přesvědčená, že jsme si dali všechno, co jsme si v životě měli dát. Nebojím se lásky pouštět do jiných příběhů. Přitom zůstávají navždy součást mého života, o žádné jsem nikdy neřekla nic špatného. Teď to asi vypadá, že jsem samý mužský. Není to tak,“ tvrdí Bílá.

Koloušci mají odvahu

Její poslední milenci byli výrazně mladší než ona. Zpěvačka prý ale mladé muže nehledá záměrně. „Vím, že se od mláďátek moc nedozvím. Jenže mezi koloušky je zřejmě více těch statečných,“ vysvětluje, že se jí stejně staří muž vlastně bojí.

Chci chlapa, co má děti!

Přesto koloušky cíleně nehledá. Naopak, její ideální chlap je pravý opak sexy mladíčka. „Chtěla bych chlapa, co má děti. Mám velký dům, běhají tam jen kočky… pes je dobrý, ten za vámi přijde, když je smutno, ale kočka, kočka ne. Takže děti by to chtělo. Chlapa s dětma. Ale nezadanýho, já nedávám rozbíjení kolektivů, asi je to tím, že se mi to stalo,“ přeje si do budoucna Bílá.

Padesátnice plná plánů

Přesto, že jí v životě chybí láska, tvrdí, že právě teď prožívá nejlepší období svého života. Plánuje velké koncerty ke svým padesátinám i větší odpočívání, protože má všechno, co si jako mladá holka přála. „Navíc mám zkušenosti potřebné k tomu, abych si teď uměla užívat to, co jsem si vydobyla,“ vysvětluje. „Já jsem se vždy cítila dobře jako holka, jako žena. Ale život mě naučil stát se mužem. Kvůli mé práci. Kdybych já sama přesně nevěděla, co chci dál, s kým, kde a kdy, nebyla bych tam, kde teď jsem.“

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .    

Vložil: Dáša Vrchotová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace