Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Příběh slavného moderátora a jeho opuštěné ženy, známé zpěvačky: Od lásky po nenávist až za hrob a pokus o sebevraždu. „Jeho milenka mě chodila šmírovat,“ prozradila Holanová. I na hrobku přišla řeč

08.11.2016
Příběh slavného moderátora a jeho opuštěné ženy, známé zpěvačky: Od lásky po nenávist až za hrob a pokus o sebevraždu. „Jeho milenka mě chodila šmírovat,“ prozradila Holanová. I na hrobku přišla řeč

Foto: Stránky zpěvačky

Popisek: Marcela Holanová

FOTO Dvacetileté manželství Karla Šípa s Marcelou Holanovou skončilo po Šípově nevěře velmi bouřlivým rozvodem. Zpěvačce zbyly oči pro pláč a těžké deprese, dokonce prý uvažovala o tom, že se zabije.

„Když jsem ještě byla vdaná, tak jsem si přála k Ježíšku, jestli by mi Karel nekoupil hrobku,“ svěřila se po letech Marcela Blesku. „Řekla jsem mu: Hele, Karle, nemohl bys mi koupit hrobku na Olšanech? A on říkal: Mámo, to je strašně drahý!“ vzpomínala Holanová. O pár let později už ale o smrti nežertovala. Iluze o šťastném manželství se totiž sesypaly jako domeček z karet.

Jeho milenka mě šmírovala

„Když jsem zjistila, že má milenku, dokonce jsem to přes rok držela pod pokličkou. Čekala jsem, že ho to přejde. Jenže nepřešlo. Navíc ta jeho milenka pracovala jako asistentka na Nově, a tak měla přístup na natáčení. Provokativně se na mě chodila dívat. To mi samozřejmě žádnou radost nedělalo a během natáčení bych dala přednost neutrálnějšímu publiku. Ale dneska je to už za mnou a nemá smysl oživovat staré příběhy,“ tvrdí Marcela.

Karel Šíp s Ivou Havránkovou na narozeninách Jiřiny Bohdalové

Chtěla jsem se zabít, říká Holanová

V době, kdy na nevěru přišla, ale takhle vyrovnaná vůbec nebyla. „Přemýšlela jsem i nad sebevraždou, jen jsem nevěděla jak. Kdyby přišlo bůhvíjaký štěstí, tak mě to vůbec nezajímalo,“ přiznala se. Rozvodové tahanice ji rozložily natolik, že musela vyhledat odbornou pomoc. „Měla jsem psychiatra, protože jsem najednou zjistila, že si vůbec nevím rady,“ prozradila Marcela. „Navíc mi ještě do toho maléru umírala máma. Bylo to na palici. Měla jsem takový období, že se mi nechtělo vůbec žít,“ řekla deníku Aha! zpěvačka. Z psychických problémů se dostávala více než rok.

Žádala osm mega, dostala jen milion

Rozvodem navíc přišla o většinu společného majetku. Šípovi právníci jí v rámci majetkového vypořádání prý oškubali a ona dostala pouhý milion korun, tedy zlomek společného jmění. Holanová přitom po exmanželovi žádala milionů osm. Milion, který vysoudila, byla půlka z částky za společný žižkovský byt. Ten údajně Karel Šíp využíval ke schůzkám s tehdejší o třicet let mladší milenkou Ivou Havránkovou. „Nemám na to nejlepší vzpomínky, o tomhle mluvit nehodlám," vyhnula se v současnosti nepříjemnému tématu Holanová.

Karel Šíp s Holanovou v „devadesátkách“

Jako kdyby se rozváděl Bakala

Majetkové vypořádání se navíc táhlo neskutečných osm let. Proč tak dlouho? Podle slov Karla Šípa dobu proto, že jeho bývalá žena měla nesmyslně vysoké nároky. „To vypadá, jak kdyby se rozváděl Bakala nebo jiný miliardář. U nás přitom šlo o blbou rekreační chalupu, požadovala nějakou hotovost, ale nesmyslně vysokou. Několikrát jsem se projevil velkoryse, ale jí to bylo málo. Nabídl jsem jí, ať si chalupu nechá, že nechci všechno na půl. Ale pak požadovala nějaké milióny,“ svěřil se Šíp Instinktu.

Už ji nechci vidět, říká Šíp

Proto nemá potřebu se s Holanovou ještě kdy vidět. „Myslím, že je dobře, že jsme odstřihnutí. Má nový vztah, já taky. Jsou případy, že ti dva zůstávají přáteli, scházejí se. Jenže náš rozvod probíhal opravdu nevkusně. Neumím si představit, že bych se dokázal oprostit a začal s ní komunikovat, jako by se to nestalo,“ konstatoval oblíbený moderátor.

Tlustou čáru za manželstvím udělala i Holanová. „Bylo to velmi dlouhé a náročné. Teď se naplno zase věnuji hudbě, je to můj jediný chleba, ale přiznávám, že mi to velmi psychicky ublížilo," povzdychla si zpěvačka v rozhovoru pro Šíp. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Dáša Vrchotová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace