Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Konečně pravda o jejím znásilnění. Herečka Kristýna Leichtová také prozradila, proč si připadala ošklivá a tlustá, proč se bála sexu a s kým dnes chodí. A muži v jejím životě…

08.10.2016
Konečně pravda o jejím znásilnění. Herečka Kristýna Leichtová také prozradila, proč si připadala ošklivá a tlustá, proč se bála sexu a s kým dnes chodí. A muži v jejím životě…

Foto: TV Prima

Popisek: Kristýna Leichtová u Krause

Herečku Kristýnu Leichtovou znáte z divadelních prken, filmu i seriálů a naposledy také jako soutěžící v pořadu Pevnost Boyard, nyní se chystá na StarDance. Mluví se o ní jako o současném sexy symbolu. Nikdo ovšem neřeší její sportovní výkony, ale jen její poprsí, jak si v pořadu Show Jana Krause všiml moderátor. „Třeba na mně už nic jinýho zajímavýho není,“ říká se smíchem herečka. My si to nemyslíme, posuďte sami.

Tak třeba hned Kristýnina rodina. „Mám dva bratry a čtyři sestry,“ vysvětlila šokovanému Janu Krausovi, „což zní strašně hezky a zajímavě a je to fajn především na Vánoce, ale když v tom potom člověk žije, je to trochu chaotický. Takže mám ráda soukromí, kterého se mi dostává právě tady v Praze, kde mám svůj byteček a kde jsem pěkně uklizená. A občas přijedu na dva dny domů do Plzně.“ Nejmladšímu sourozenci jsou dva a půl roku a nejstarší je se svými třiceti lety právě Kristýna. Biologicky je ale vlastně jedináček. Anebo ne?

Sourozenci? Kdo se v tom má vyznat

„Nejsem jedináček, to se říct určitě nedá. Necítím se jím, ač jsem tak do dvanácti let vyrůstala. Moje nevlastní sestra se narodila tátovi sice záhy poté, co se s mámou rozešli, ale nevídala jsem se s ní. A ti další sourozenci od obou mých rodičů přišli na svět až později,“ snaží se ozřejmit rodinnou situaci.

Tatínek má dvě, maminka čtyři další děti

Ta je vážně zamotaná. „Do tří let jsem žila s maminkou a tatínkem. Po odchodu si tatínek pořídil moji sestru, pak se zase rozešel s její matkou, našel si manželku současnou a s tou zplodil ještě dvě děti. Všehovšudy má potomky čtyři. Nejmladší je ode mě vzdálen devětadvacet let. A maminka si, když se rozvedla s tatínkem, vzala pána, který mě prakticky vychoval. Měli jsme spolu výborný vztah. Jenomže se po čase rozvedli a maminka si našla jiného muže, s nímž má tři děti. Takže moje maminka má taky čtyři ratolesti,“ říká Kristýna.

Spojuju rodinu, říká Leichtová

Ona je prý takovým spojovatelem rozvětvené rodiny. „Rodina maminky s rodinou tatínka se tedy tak často nevídá, spíš se potkají náhodou. Tím spojovacím článkem jsem já. Nikdo se necítí odstrčený, i když je to pro mě občas dost chaotické a náročné. Když jsem během studií přijela na víkend domů, musela jsem navštívit obě rodiny, všechny babičky, všechny dědečky,“ vzpomíná.

Jako dítě skončila u psychiatra

Jako dítě prý ale netradiční rodinu nesla špatně. „Navštěvovala jsem v dětství psychologa, protože ty rozchody byly přece jenom složité, naši byli mladí, neuměli v tom plavat. Učinili nějaká rozhodnutí a já tak byla na pár let odstřižena od táty, vídali jsme se jen sporadicky. V mém životě tak byli dva chlapi a oběma se říkalo táto. Blbě jsem to nesla. Dětský mozek tehdy nepochopil, co se kolem něj děje,“ popisuje herečka.

Dětství bylo krušné

Postupně se prý situace uklidňovala. „A i když jsme to měly s maminkou celkem krušný, protože jsme se stěhovaly snad dvanáctkrát po celé Plzni, myslím, že čím jsem byla starší, tím jsem byla odolnější vůči změnám. Narození mých sourozenců už mi ani nepřišlo jako radikální změna.“

Jako malá byla zneužita!

Ve dvanácti letech ji ale zasáhla další rána. Bulvár psal, že byla znásilněna. „Nešlo o znásilnění! To kdysi někdo mylně napsal, ale já to nikdy neřekla. Cizí muž za mnou vešel do domu, strčil nohu do dveří bytu a zneužil mě tak, že se přede mnou ukojil. Nic jiného nechtěl, jen trochu dotyky, myslím. Naštěstí se mi nic nestalo. Když odešel, seděla jsem asi dvě hodiny v obýváku a plakala. Pak jsem šla na dramaťák a zjistila, že asi budu dobrá herečka, když na mně nikdo nic nepoznal. Vtipkuju samozřejmě. Ale je pravda, že až večer to ze mě vymámila babička. Zpětně bych řekla, že to byl chudák, ale ve dvanácti jsem na to reagovala úplně jinak,“ vzpomíná herečka v rozhovoru pro OnaDnes.

Měla jsem pak problém se sexem

Deviant obtěžoval i dalších pět holčiček. Dostal dva a půl roku. Jak tento zážitek Kristýnu ovlivnil? „Do patnácti let to nebylo nic moc v mých sexuálních představách. Ani mužská nahota mi nedělala dobře. Pak jsem ale přešla na pražskou konzervatoř, jednou jsme klábosily s holkama u kafe a já zjistila, že i ony mají podobné zkušenosti. Čím víc jsme se o tom bavily, tím rychleji se ten strašák rozplynul,“ říká Kristýna.

Vztahy? Nic moc

„Můj vztah k mužům je úplně v pohodě,“ říká dnes. Víc ji nejspíš ovlivnily rodinné peripetie. „Byla jsem urputná v tom, že model, který znám z rodiny, nechci. Takže jsem všechno chtěla pojímat v klidu a s rozvahou ve smyslu: dlouho spolu chodit a pak se rozhodnout k dalšímu kroku. Zatím to ale nevychází. Když máte příliš mnoho nároků, nestane se nic,“ říká smutně.

Ta, co se svléká

Je jí 31. Jak se změnila po třicítce? „Mám pocit, že moje ambice byly dříve daleko větší. Myslela jsem na zahraničí. Znáte ty sny: Oscaři, Hollywood. Teď chci dělat práci dobře a chci být na sebe pyšná,“ říká. Jenže je to těžké, zvlášť v českém prostředí, kde je Leichtová zaškatulkovaná coby „ta prsatá z Comebacku“. „Po filmu „Účastníci zájezdu“ se mě všichni ptali jen na role polosvlečených holek. Jenomže herectví je o tom, že nás živí tělo a obličej. Takže ač z těch choulostivých scén nejsem moc nadšená, vím, že jsou někdy potřeba. Naštěstí dnes spousta lidí díky rozhovorům ví, co dovolím a co už ne,“ tvrdí Kristýna.

Jsem tlustá a mám celulitidu!

Se svým tělem mívala problém. „Trpěla jsem spoustou mindráků. A naprosto zbytečně. Vadila mi moje tloušťka nebo pomerančová kůže. Dneska je v mém repertoáru jedno představení, kde jsem asi deset minut jen ve spodním prádle a nedělá mi to problém. Mám se ráda taková, jaká jsem. Chodím cvičit, tančit, víc se hýbu, víc své tělo poslouchám a mám ho ráda, i když není dokonalé,“ prozřela herečka s třicítkou na krku.

Osudoví muži

A co muži? V seriálu Ohnivý kuře je její postava nejvíc sexy z celého města a je obletována muži. V reálu ale byla herečka docela dlouho sama po rozchodu s hercem z Národního divadla Filipem Kaňkovským. Už to ale prý není pravda.  „Volná už nejsem. Není to nový kluk, ale staronový. Ale ne poslední, co jste mě s ním vídali," prozradila Kristýna časopisu Extra, ale identitu partnera prozradit nechtěla. Protože před Kaňkovským chodila dlouhých sedm let s hereckým kolegou Štěpánem Benonim, můžeme jen spekulovat, že se jedná o něj…

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Dáša Vrchotová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace