Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nikdo si tuhle sexbombu z Tváře, co se vlnila jako Beyoncé, nespojil s nenápadnou myškou ze seriálu Ulice… Proč tají svého přítele, kterého přebrala kamarádce Kamile Nývltové? A stalker Kovarčík...

02.10.2016
Nikdo si tuhle sexbombu z Tváře, co se vlnila jako Beyoncé, nespojil s nenápadnou myškou ze seriálu Ulice… Proč tají svého přítele, kterého přebrala kamarádce Kamile Nývltové? A stalker Kovarčík...

Foto: TV Prima

Popisek: Hana Holišová u Krause

FOTO Když se objevila v první řadě soutěže Tvoje tvář má známý hlas, vypadalo to, že spadla z čistého nebe. Nějak si ji tuhle sexbombu, co se vlnila jako Beyoncé, nikdo nespojil s myškou ze seriálu Ulice. Hana Holišová se totiž baví tím, že je pokaždé jiná. A jaká je doopravdy, to z ní těžko někdo vytáhne. Problémy s ní měl i moderátor Jan Kraus, který ji pozval do své Show. Moc se toho totiž nedozvěděl. My na ni ale něco víme.

„Usilovala jsem o to, studovat muzikál, ale nevzali mě, takže jsem šla na dramatickou odnož a tam mě vzali. A od té doby se mi profesně daří dělat obojí,“ prozradila o sobě Krausovi na úvod a vzápětí upozornila, že velice nerada odpovídá na otázky, které se týkají jejího soukromého života, například partnerského života či detailů z rodinného života, dětství, dospívání apod. „Jsem spokojená, ale nemám potřebu o tom veřejně mluvit,“ dodává na vysvětlenou ke svému postoji herečka.

Doma má mladšího chlapa, kterého přebrala kamarádce

Docela nuda, nemyslíte? My ale něco na sexy dračici Holišovou přece jen víme. Třeba to, že je prý v soukromém životě hyperaktivní. „Občas mám zničehonic takový zlom, vypadám docela klidně a najednou začnu zpívat, tančit, lítat,“ přiznává Hanka. Aby ne, když má doma o sedm let mladšího partnera a navíc tanečníka. S Tomášem Smičkou, který je expartnerem Hančiny bývalé kamarádky, zpěvačky Kamily Nývltové, se seznámila, když hrála v muzikálu Mamma Mia!. „Učila jsem se texty každou volnou chvíli a taky si po nocích zkoušela choreografie,“ prozradila Aha!, jak to u nich deset týdnů chodilo. Ve společnosti je ale spolu uvidíte jen výjimečně, dokonce o něm ani nemluví.

Prý randila s boháčem, co obtěžoval Čvančarovou

Před Tomášem měla Hanka údajně randit se zesnulým zámožným podnikatelem Peterem Kovarčíkem. Toho loni našli v 61 letech mrtvého ve vaně, předtím si ale dost užíval a potrpěl si na známé ženy. A když se mu nějaká líbila, nekoukal nalevo napravo. Bývalý milenec Kateřiny Brožové Kovarčík ztrpčoval život i herečce Jitce Čvančarové. Chtěl ji přimět, aby se stala jeho milenkou. „Posílal jí kytice, pořád jí nadbíhal,“ prozradila deníku Aha! Jitčina kolegyně z muzikálu. Herečka drahé pugéty ještě na jevišti rozdávala kolegům, někdy je dokonce vracela.

Jitku Kovarčík terorizoval, ona mu ale nedala

Nátlak se ale stejně stupňoval a hraničil až se stalkingem. „Nemohl pochopit, že nemám erotogenní zónu na platební kartě,“ řekla v té době Jitka v jednom z rozhovorů. Kovarčík se například nerozpakoval sledovat ji až domů. Když zhasla a šla spát, poslal jí esemesku: „Právě jste zhasla.“ Teror trval prý skoro dva měsíce. Pak se přeorientoval právě na Holišovou, která se s ním nějakou dobu objevovala.

Má dva tatínky a spoustu sourozenců

O soukromí nemluví Hanka i proto, že je z rozvedené rodiny. „Rodiče se rozvedli, když jsem byla malá. Poté si máma vzala kolegu, herce a zpěváka Jiřího Horkého, který je otcem mé sestry Michaely. Mám ještě staršího bratra Evžena z tatínkova předchozího manželství a tři nevlastní sourozence ze strany nevlastního táty,“ svěřila v jednom z rozhovorů.

Nevlastní matka byla slavná herečka

A pokud je vám její jméno povědomé, máte pravdu. Její nevlastní matkou byla rázná manželka Rudolfa Hrušínského z filmu Slavnosti sněženek Blažena Holišová. S herečkou, která ve filmu pronesla legendární hlášku: „To je dost, dědku, žes nás taky jednou vyvez!“, se ale nikdy nepotkala. „Byla to první žena mého tatínka, ale osobně jsme se bohužel nikdy nesetkaly,“ svěřila se až loni Hanka.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Dáša Vrchotová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace