Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Vyléčená Anna K. začíná nový život, zabojuje i ve StarDance, naposledy. Přiznala, že ještě stále není v kondici a prozradila také, koho naučila líbat – to jméno vás možná překvapí

26.09.2016
Vyléčená Anna K. začíná nový život, zabojuje i ve StarDance, naposledy. Přiznala, že ještě stále není v kondici a prozradila také, koho naučila líbat – to jméno vás možná překvapí

Foto: Facebook

Popisek: Anna K.

České celebrity opět soutěží ostošest. Zpívají v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, exhibují v Pevnosti Boyard a pilně trénují na další kolo StarDance, prý definitivně poslední. Mezi desítkou známých tváří bude i zpěvačka Anna K. Jejími soupeři se například stanou Jana Plodková, Olga Šípková, Zdeněk Piškula, Roman Zach nebo kuchař Emanuele Ridi. Jako jednu z tváří velmi populární taneční show ji odtajnila Česká televize v pořadu Sama doma.

Diváci Sama doma mohli zhlédnout i nový videoklip Anny K. „ Vždycky se budeme znát“, v němž účinkují  její kolegové a přátelé, většinou známé osobnosti. Při jízdě taxíkem ji doprovázejí například Jiří Suchý a Jitka Molavcová,  Mahulena  Bočanová, Nella Boudová, Šárka Záhrobská, Michal Suchánek, Václav Kopta,  Sagvan Tofi, ale třeba také její nejoblíbenější postava, Večerníček. Když komentovala jednotlivé spolujezdce, připomněla, že s Jiřím Suchým se zná již od osmi let, kdy vystupovala v Divadle Semafor.  V dokumentu o natáčení klipu se Václav Kopta, Michal Suchánek a Sagvan Tofi přiznali, že ji milovali, protože vždycky krásně voněla. A Sagvana prý dokonce naučila líbat.

Takový pytlík brambor

Když pak  přišla řeč na StarDance, Anna K. popsala, že příprava obnáší osmihodinové tréninky a její konkurenti jsou pro soutěž mnohem lépe vybaveni než ona. Například Olga Šípková je mistryně světa v aerobiku. Sama nemá v  tomto směru žádné zkušenosti, neumí vůbec nic a je prý takový pytlík brambor. „Strašně bych se to ale chtěla naučit,“ řekla v Sama doma.   Po prvních hodinách vidí také první výsledky, už lépe chodí a drží hlavu. Držení těla při tanečních figurách jí ale připadá velmi nepřirozené.  Trénink pro ni rozhodně není snadný, stále ještě cítí následky vážné nemoci, poté, co prodělala náročnou léčbu rakoviny. „Moje kondice je na bodu mrazu a velmi těžko ji doháním,“ svěřila se.  Sebekriticky přiznala, že za to může i její lenost a fakt, že nesportovala. Na straně druhé je ale zvyklá bojovat a překonávání překážek ji baví. „Tohle je úsměvná věc proti té nemoci,“ pochvalovala si. Tanec s hudbou je podle ní navíc léčivá věc.

Po pěti letech návrat do života

Anna K. také znovu o rakovině otevřeně promluvila.  Přišla na ni sama, v dosti pokročilém stavu, když už si nahmatala velkou bolestivou bouli.  Postěžovala si, že ji nikdo nepozval na preventivní prohlídku. Kdyby se na karcinom v prsu přišlo o půl roku dříve, nemusela absolvovat tak drastické léčení. Připomeňme, že náročnou onkologickou léčbu prodělala před šesti lety a rozhodla se, že svůj příběh využije k tomu, aby pomohla ostatním ženám.  V době, kdy jí bylo opravdu velmi zle, přišla o vlasy, měla oteklou tvář, natočila kampaň „Chceš žít jako já?“. Byl to její osobní vzkaz, aby se o sebe ženy více staraly a včas  absolvovaly potřebná vyšetření. To, jak vážná nemoc zatočí s organismem, dokazuje fakt, že ačkoliv léčení ukončila již v roce 2010, teprve nyní dokázala natočit novou desku.  „Od teď začínám nový život,“ pochvalovala si v Sama doma.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace