Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Vždy si šla za svým, mohutně pařila, spala prý s muži i ženami… Koho nenávidí soutěžící ve druhé řadě Tvojí tváře nejvíc? Budete se divit, říká se jí Vichřice a víme o ní vše

23.09.2016
Vždy si šla za svým, mohutně pařila, spala prý s muži i ženami… Koho nenávidí soutěžící ve druhé řadě Tvojí tváře nejvíc? Budete se divit, říká se jí Vichřice a víme o ní vše

Foto: Facebook

Popisek: Iva Pazderková

Iva Pazderková se proslavila jako blbá blondýna z pořadů Na stojáka, je i herečkou pražského Divadla na Fidlovačce, nejnověji ale víří stojaté vody českého šoubyznisu v soutěžním pořadu Tvoje tvář má známý hlas. V první řadě ji všichni milovali. V druhé je to ale úplně jinak…

Minule totiž byla za soutěžící a leckdo jí přál výhru. Momentálně porotcuje a prý je to slušný teror.  „Někteří účinkující smlouvu podepsali, protože se těšili na skvělou partu, stejně jako tomu bylo u první řady. To, co se tam ale děje, rozhodně nečekali,“ řekl deníku Aha! dobře informovaný zdroj ze zákulisí. „Účinkující a porotci se postupně rozdělili na čtyři různé partičky, které to spolu táhnou a pomlouvají ty ostatní,“ popisuje tajemný zdroj.

Proč nemá ráda Jirešovou

A kdo za to může? „Hodně velké slovo má Iva Pazderková, která dokáže udělat některým ze života pořádné peklo. Třeba Markétě Procházkové a Ivaně Jirešové dává najevo, že je nemá ráda,“ prozradil zdroj.  „Já jsem hodně pozitivní člověk a snažím se s každým vycházet. Doufám, že od Ivy je to celé jenom hra,“ říká Markéta Procházková k celé situaci. Ivana Jirešová se k ní nevyjadřuje, podle svých známých by ale nejradši z pořadu vycouvala.

Je jí trochu moc

To, že přátelská a kolegiální atmosféra pořadu je dávno pryč, vnímají i diváci. „Mám pocit, že v minulé sérii byly mezi soutěžícími lepší vztahy,“ napsala na sociální síti divačka Pavlína. A diváci si stěžují právě i na Ivu Pazderkovou, která v druhé řadě zasedla do křesla porotce. „V první řadě byla úžasná, ale teď její trochu moc. Jako koučka moc exhibuje a v porotě se zase snaží všechny ohromit svou angličtinou! Všeho moc škodí a někdy méně bývá více!“ zní hlas z lidu.

Blondýna, co jde za svým

Jenže kdo tuhle blondýnu zná blíže, tuší, že má vše ode zdi ke zdi. Má na to i papíry. Tahle šestatřicetiletá rodačka z Uherského Hradiště vystudovala brněnskou JAMU, krátce po škole se vdala za o 19 let staršího herce Luboše Veselého, za kterým přišla do Prahy. A tady se pořádně rozjela.

P jako Pazderková anebo jako Pitomec?

Už tehdy se jí přezdívalo Vichřice – šla si za svým, mohutně pařila a byla, jak se říká, rozjetá. Veselý ji přesto anebo právě proto bezmezně miloval, tak, že si do uměleckého jména na dlouhá léta přidal i P jako Pazderková a byl Luboš P. Veselý. Nebylo mu to moc platné – manželství skončilo po třech letech rozvodem, údajně proto, že se Veselý jednou vrátil domů dřív a našel manželku v posteli. A co víc, zdroj z divadla, kde Iva působila, mluví o tom, že s jinou ženou! Vichřice to prostě brala jedno jako druhé.

Psychiatrická diagnóza

Po rozvodu chvíli chodila s hercem Jiřím Rackem, od roku 2011 žije s kytaristou Josefem Štěpánkem. Své výstřelky vysvětluje svými zdravotními problémy. Už v 18 letech měla těžké zdravotní potíže. Silné bušení srdce, omdlévání, pocení, brnění v rukou. Herečce byla diagnostikována na psychiatrii panická porucha. „Tehdy jsem vůbec nevěděla, co to je. Prošla jsem všechny doktory a až v zoufalství jsem zavolala na psychiatrii. Paní doktorka mi řekla, že už jsem tam dávno měla být. Léčí se to normálně standardními antidepresivy,“ zavzpomínala pro iDNES.cz Iva Pazderková.

Kapku přestřelila

Antidepresiva od té doby bere průběžně, ale jakoby se potřebovala i tak ubezpečovat, že je dost dobrá a že ji lidi berou – takže jí je všude prostě moc. V manželství i v televizi. Když se rozjede, nemá totiž zábrany a zároveň si jako chytrá holka umí spočítat, co se jí ještě vyplatí a co už ne. Jenže se zdá, že tady přestřelila. Jako porotkyně v Tvojí tváři není ostrá a vtipná, jak si asi myslí, ale je pouze znát, že se soutěžící snaží potopit.

A co na to Iva? Blondýna Pazderková si z toho ale moc nedělá. Vlastně dělá, srandu. „Dnes večer na Nově: Hrabě a hraběnka von Porotzen dorazili na svých šlechetných lamách na Barrandov, by hodnotili skvělé výkony těch nejlepších kejklířů,“ píše na svém Facebooku pod fotkou, kde ona a Jakub Kohák vedou dvě roztomilé lamy. A kejklíři ať se snaží, jinak půjdou hlavy dolů.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Dáša Vrchotová