Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

První jí zanechal hromadu dluhů, druhý pro změnu vymodleného syna... I když má populární pohádková princezna s chlapy hromadu špatných zkušeností, zase žije pro jednoho jediného

16.09.2016
První jí zanechal hromadu dluhů, druhý pro změnu vymodleného syna... I když má populární pohádková princezna s chlapy hromadu špatných zkušeností, zase žije pro jednoho jediného

Foto: TV Nova

Popisek: Jediným mužem v životě Michaely Kuklové je momentálně její syn

Za dva roky jí bude padesát, ale pořád vypadá jako princezna, které kdysi hrávala. Kdo? Herečka Michaela Kuklová. Přesto si ale nedávno nadělila první plastiku, nechala si vyzmizíkovat vrásky mezi očima.

„Vrásky mi vadily, protože jsem měla pocit, jako bych se neustále mračila na svět. Vzpomínám si na babičku, která měla úplně stejné vrásky mezi očima. Byla opravdu laskavý člověk s úžasnou aurou lidskosti. Vrásky ji ale také trápily, a dokonce si pamatuji na to, že když jsem byla ještě malá, ona mi povídala, že je nemá kvůli tomu, že by byla zlá, ale od prožitých starostí,“ říká Míša v rozhovoru pro iDnes.cz.

A těch starostí za uplynulých pár let nebylo málo. Momentálně Michaela žije jako svobodná matka a sama vychovává sedmiletého syna. „Syn samozřejmě svého tátu má, navštěvuje ho a má ho opravdu rád. Žijeme ale spolu tady, protože otec je na Moravě a v tom je to komplikovanější. Myslím si, že je to především o životním přístupu. Když budete brát věci negativně, život pro vás bude těžký, když si ale řeknete, že jste zdravá a nic vám nechybí, život bude hned šťastnější. Jelikož jsem v životě zažila dost těžkých okamžiků, moc dobře si to uvědomuji,“ zamýšlí se herečka.

Dva osudoví muži

„Beru to tak, že špatné zkušenosti k životu patří. Moc dobře si uvědomuji, že se to neděje jen mně, nějaké negativní situace prožívá každý. Pro mě je to spíš kořením. To, že poznám něco zlého, mě nastartuje k tomu, abych si víc vážila, když jde život příznivě. Opravdu mě to posiluje. Ze začátku, když jsem byla mladá a nerozvážná, jsem samozřejmě spoustu přání měla. Potom jsem ale byla pořád zklamaná, takže jsem zjistila, že musím žít v podstatě ze dne na den a nechávat se spíš příjemně překvapovat. Sny ale máme každý, třeba i podvědomě, a ty se jednou stejně nakonec vyplní,“ přeje si.

Vždycky ale takhle vyrovnaná nebyla. Má za sebou dva nepovedené vztahy. Její první osudový muž byl herec Jiří Pomeje. „Milovala jsem ho, ale upřímně řečeno, nakonec se s ním vůbec nedalo žít,“ říká o patnáctiletém manželství s jednapadesátiletým exmanželem. Poznali se v devadesátých letech při natáčení filmu Playgirls 1 a 2, a později si spolu zahráli milence ve filmu Andělská tvář. Tenkrát spolu tvořili krásný a šťastný pár. Pomeje pro ni ztělesňoval velkého a dominantního chlapa, který ji ochrání. A myslela si to i v době, kdy souhlasil, aby se stala dívkou z obálky české mutace magazínu Playboy a nafotila hodně odvážné snímky.

Připravil ji o sebevědomí

Jiří Pomeje na ostatní lidi působí dojmem velkého a dominantního chlapa. A dominantní byl i ve vztahu – podle známých páru Míšu neustále dusil a ponižoval. Sama herečka se v jednom rozhovoru na internetu přiznala, že jí chybí sebevědomí. A také to, že teď, když je svobodná, už nemusí nikoho poslouchat, jen toho, koho chce ona sama. „Doma mluví Míša, já se vykecávám venku. Doma jsem pod pantoflem a jsem tam rád,“ tvrdil novinářům Pomeje. Bylo to ale asi naopak…

Spoustu věcí vidí bývalí manželé jinak. Michaela dnes tvrdí, že se celých 17 let vztahu s Pomeje snažila o miminko, Jiří to vidí jinak.  „O dítě jsme se patháct let, co jsme byli spolu, nikdy nesnažili. Dokonce jsem si musel dávat velký pozor. Míša pořád nemohla pro těhotenství najít vhodný čas. Chtěla dělat kariéru,“ řekl Blesku Pomeje a dodal: „Potom jsme se dohodli, že se o miminko pokusíme po premiéře Andělské tváře, až budeme v pohodě a v klidu. Místo mimina mě ale Míša opustila.“

Dluhy a alkohol

Do filmu Andělská tvář Pomeje hodně investoval a doufal v divácký úspěch. Nakonec mu ale zůstaly jen dluhy. Problémy začal řešit alkoholem a své frustrace si vybíjel na Michaele. „Dělal výtržnosti, pil, zadlužoval se, proto jsem se od něj odstěhovala, ale na rozvod jsem dlouho nepomýšlela,“ tvrdí Michaela. „Míša si přála, abych odešel, protože to se mnou nemohla vydržet. Ten strašný nápor, který se každý den valí na filmového producenta. I ten můj chlast. Já ji úplně chápu. Prožili jsme spolu patnáct let, vždycky jsem ji miloval a miluji. A rozhodně se nechci rozvést, o rozvodu zatím nepadlo slovo,“ svěřoval se tehdy médiím zdrcený Pomeje.

Jenže rozvod přišel tak jako tak – Kuklová si totiž našla jiného, brněnského podnikatele Romana Holomka. A zas byla na vrcholu blaha. „Zřejmě díky tomu, že mi Roman dává pocit klidu a bezpečí. Předtím byl můj život šíleně hektický, každou chvíli jsem se třásla, těkala očima sem tam... Teď je všechno klidné, pomalejší, jako na dovolené. Neřešíme problémy, ale žijeme,“ řekla v rozhovoru pro idnes.cz. A pak se narodil vytoužený syn.

Zlatá klec jí nesedla

Jenže zase to nedopadlo. Vztah po pěti letech skončil, do toho pořád řeší dluhy, které zbyly z manželství s Pomeje. „Jsem takhle spokojená. Být sama je fajn,“ tvrdí s tím, že by se ale nové lásce nebránila. Trable z rozchodu už hodila za hlavu. „Rozešli jsme se s otcem našeho malého, není tam víc co řešit. Tak to zůstane,“ tvrdí Míša, které nyní se sedmiletým synem Románkem pomáhá maminka.

I když s Holomkem měla všechno, bydlení ve zlaté kleci prý brala jen jako dočasné. „Já jsem nikdy Prahu neopustila, i když se předpokládalo, že zůstanu někde na Moravě. Opustit práci, seberealizaci, přátele a rodiče bylo téměř nemožné. Užila jsem si mateřskou, rok a půl jsem tam byla. Okolnosti se ale vyvinuly tak, jak se vyvinuly, a jsem doma. A ráda,“ prozradila Blesku. Oba její osudoví muži ji opustili, zbyly jí jen oči pro pláč a po Pomeje dluhy. Jediným chlapem jejího života je teď pro ni malý Roman.

Čtěte také:

Tuhle krásku nemají české herečky dvakrát v lásce. Je to Slovenka, herectví nestudovala, a přesto tady hraje hlavní role, třebe ve Vyprávěj. Co na ní ti režiséři vidí? A proč za svůj největší omyl považuje zrovna Dejdara?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na ');

Vložil: Dáša Vrchotová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace