Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Migranti mají lví podíl na nárůstu zločinnosti. Přesto mají natažené ruce a dostávají kdeco na úkor Evropanů, kteří dřou. V Bruselu sedí exoti a premiér Sobotka blouzní, píše na webu Neviditelný pes Zdeněk Holásek

12.09.2016
Migranti mají lví podíl na nárůstu zločinnosti. Přesto mají natažené ruce a dostávají kdeco na úkor Evropanů, kteří dřou. V Bruselu sedí exoti a premiér Sobotka blouzní, píše na webu Neviditelný pes Zdeněk Holásek

Foto: Youtube, repro

Popisek: Obrázek, který teď švédská metropole vídá častěji

Zdeněk Holásek na webu Neviditelný pes publicisty Ondřeje Neffa konstatuje, že Evropa je pod náporem cestovní kanceláře pro uprchlíky v rozvalu. V Bruselu prý sedí exoti a premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) blouzní. Britové si tak v podstatě mohou gratulovat k tomu, že se rozhodli EU opustit.

„Státníci se scházejí, náš premiér blouzní (nejspíš ve snaze uchlácholit Andělu Merkelovou) o jakési evropské armádě, premiér Renzi organizuje prostřednictvím Frontex Tour každodenní přísun tisícihlavých davů ve člunech do Evropy, summity a tiskové konference se konají, slavnostní večeře a přípitky se konají v nablýskaných hotelích, Turek Erdogan vydírá Evropu a Juncker se Schulzem... kde ti vlastně jsou? Británie trpělivě připravuje spuštění Brexitu a jsem přesvědčen, že pocity Britů začínají být spíše úlevné, než naopak. Neboť Evropa je v počínajícím rozvalu,“ píše hned na úvod autor.

Většina uprchlíků, kteří do Evropy míří, jsou většinou ekonomičtí migranti. Fakt, že jde v prvé řadě o mladé muže podle Holáska naznačuje, že jde o organizovaný přesun masy lidí a dobře to vědí i pracovníci humanitárních organizací, kteří působí v krizových oblastech. Evropa se však proti této invazi nebrání a NATO se velmi zdráhá nějak zapojit, takže si na starém kontinentě přechováváme problém, jenž hrozí přerůst v obrovskou katastrofu.

„Ten penězi živený proud lidí bez pracovních návyků již po několik generaci, často živený jen humanitární pomocí (kterou si bohaté země a v nich operující nadnárodní firmy vykupují špatné svědomí z toho, že nedokážou podporovat ekonomické aktivity v Africe a dovážet produkty od tamních lidí, aby měli z čeho žít) již z Evropy nikdo nedostane pryč. Právě naopak, nastane tlak jak imigrantů, tak i zničující tlak lidskoprávních hyen organizujících jejich podporu často i za cenu porušování zákonů evropských zemí a EU na spojování rodin a příjezd rodinných příslušníků. To bude další mela, protože jakými doklady se to bude prokazovat, když tito lidé přicházejí ze zemí, kde něco jako evidence obyvatel nebo státní správa v pravém smyslu ani neexistuje,“ pokračuje v rozvíjení tématu.

To by nesměla mít EU ve svém čele takové exoty

Migranti navíc ve svých nových evropských domovech přispívají k nárůstu zločinnosti. I tak se jim dostává pomoci a to na úkor původních obyvatel, kteří dřou, aby udrželi v chodu sociální stát. Otázkou je, jak dlouho vydrží dřít a mlčet. Přijde prý den, kdy těmto lidem dojde trpělivost a vezmou právo do svých rukou. Nastane v podstatě občanská válka.

Toto nastane, pokud politici budou trvat na svém poblouznění a neobnoví ochranu hranic, nepokusí se zastavit tuto migrační „živou povodeň“. Jenže to by nesměli kašlat na své voliče a upřednostňovat tyto migranty. Pokud nebudou dostatečně chráněny hranice EU, musíme si prý chránit alespoň hranice České republiky. Okolnosti se změnily a podle Holáska už nelze trvat na existenci Schengenu, pokud nás ohrožuje.

Je načase zaujmout tvrdý postoj a říci těm zemím, z nichž přicházejí migranti, že buď budou brát své lidi zpět, nebo skončí ekonomické obchody mezi bohatou EU a těmito zeměmi. „Ale to by nesměla mít EU ve svém čele takové exoty, jakými jsou Juncker, Schulz a Tusk a v zádech záškodníky z Hate Free a různých lidskoprávních teroristických organizací často placených z našich daní,“ uzavírá Holásek.

Čtěte také:

V ulicích hoří auta, ženy jsou znásilňovány a lidé napadáni... Tak dnes vypadá země, která bývala snem každého emigranta. Díky těm současným! říká švédský novinář, který to denně zažívá na vlastní kůži

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Redaktor KL

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace