Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Co zaujalo Jiřího Macků

Co zaujalo Jiřího Macků

Každou středu i neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, ať už si myslíte, že byla a bude, anebo naopak

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Jiří Langmajer názorně předvedl, že ve víně je pravda. Dal si skleničku a bulváru řekl, co si o něm myslí. A je z toho skandál(ek). Jenže, kdo se více ztrapnil?

02.08.2016
Jiří Langmajer názorně předvedl, že ve víně je pravda. Dal si skleničku a  bulváru řekl, co si o něm myslí. A je z toho skandál(ek).  Jenže, kdo se více ztrapnil?

Autor: BontonFilm

Popisek: Jiří Langmajer ve filmu Seznamka

Čeští paparazzi opět předvedli další ze svých typických kousků. Tentokrát si jako svoji oběť vyhlédli jednoho z protagonistů nového českého filmu Sezn@mka Jiřího Langmajera. Číhali na okamžik, až bude po slavnostní premiéře společensky unaven a pak si na něm pořádně zgustli. Jako by pár panáků po oslavě bylo u nás něčím výjimečným.

Když skleničkou vydatně posilněného herce zpovídala moderátorka jednoho z obskurních televizních magazínů, herec nevydržel její  otázky a rovnou se  jí zeptal, zda film viděla. Poté, co mu odpověděla že ne, pořádně se naštval, dal jí najevo, co si myslí a televizní štáb požádal, ať vypne kamery. Okrajově sledovaná stanice si z toho vyrobila svůj skandálek a na pomoc si pohoršeně vzala „mediálního experta“  Ten se nechal slyšet, že Langmajerovo chování bylo neprofesionální. Zcela stranou přitom zůstala  otázka, jak dalece profesionální bylo chování samotných paparazzi. Nemluvě o tom, že herec vlastně neřekl nic, za čím by si nejspíše nestál ani ve stavu, kdy by nebyl společensky unaven. Jenže číhat na někoho, až si dá  na oslavě skleničku a pak ho ztrapnit, je hlavní metodou  bulváru. Škoda, že pozvaný mediální expert, o jehož nezávislém úsudku lze  pochybovat, nezhodnotil také  chování moderátorky, jejíž otázky byly věru stupidní. 

Opilec, nebo společenský fešák?

Zkušenější deník Blesk sice s palcovými titulky hlásal, že Langmajer po premiéře Sezn@mky řádil jako utržený ze řetězu, ale odpustil si alespoň  kázání mediálních expertů či jiných kapacit. Naopak opilého herce popsal jako milého společníka, který se všemi objímal, smál se na celé kolo a s každým, kdo mu přišel pod ruku, si dal drink. Zaznamenal vlídně také chování jeho partnerky Adély Gondíkové a dokonce konstatoval, že mu s ní život svědčí. Podle Blesku z něj udělala  optimistického a společenského fešáka. 

Oběť paparazzi

Jiří Langmajer je častou obětí českých paparazzi. Částečně si za to  může samozřejmě sám, především kvůli své slabosti pro ženy a skleničky. Je ale zvláštní, že jiným tuzemským celebritám tyto hříchy projdou bez pozornosti a bez trestu.  Spravedlivější by jistě bylo, kdyby si ho bulvární nádeníci vzali na paškál kvůli samotné Sezn@mce. Tato komedie je totiž považována za jeden z nejhorších filmů, jaký byl u nás v poslední době natočen. A Langmajer v něm rozhodně nepotvrzuje své kvality.  Podle filmové kritičky Mirky Spáčilové je snímek ukázkou toho, že se suterén českého filmu prokopal ještě hlouběji. A diváci se zklamaně ptají, zda to má herec formátu Langmajera zapotřebí.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace