Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Dříve vypadal jako dobromyslný baset, teď by z fleku mohl hrát v hororu; takový David Lynch by jím byl nadšen. Děsivě nepovedená plastika Milana Šteindlera, který takřka není k poznání. TÝDEN V OBRAZECH

02.08.2016
Dříve vypadal jako dobromyslný baset, teď by z fleku mohl hrát v hororu; takový David Lynch by jím byl nadšen. Děsivě nepovedená plastika Milana Šteindlera, který takřka není k poznání. TÝDEN V OBRAZECH

Foto: Tomáš Třeštík / Facebook

Popisek: Milan Šteindler, jak ho známe, z balkónové série fotografa Tomáše Třeštíka

Pondělí 1. srpna, léto se láme v půli a vedro je, alespoň podle meteorologů, nenávratně pryč. Protože mám ale vyzkoušeno, že v Praze na Smíchově prší, i když předpověď hlásí (online) jen zataženo, věřím tomu… No, víc než srandovnímu Ovčáčkovi a méně než odulému Březinovi, o kterém ostatně bude ještě řeč. K těm plastikám: Přivedl mě k nim čtvrteční magazín MFDnes. Zaprvé je na titulce děsně ošklivý chlápek, kterého jsem zprvu nepoznala, až po přečtení červeného headlinu - Milan Šteindler, což mě upřímně vyděsilo. Říkala jsem si, co se mu proboha stalo? Až jsem se dočetla, že podstoupil plastiku. Autorka rozhovoru si navíc medí, jak pan Šteindler prý omládl – no, podívejte se sami, jednu fotku jsem přefotila. Jako čirá zlomyslnost se tudíž pak jeví následující článek v témže magazínu o plastikách obecně, jak jsou nyní v módě a kdo si co nechal ´upravit´.

Když jede na dovču do Krkonoš fotograf profík... Tedy Tomáš Martinek

 

Raději snad ty chorouše

 

 

„Hlavně operace těch choroušů pod očima. To mi odstranili, jenže dělá se mi to znova. Ale není to jen tím. Myslím, že to souvisí hodně s psychikou. Když se odrazíte ode dna, tak se to v ksichtě sakra promítne,“ sdělil Šteindler ve zmíněném rozhovoru. Blahopřejeme mu k pocitu, že se odrazil vzhůru, co si on zažil, to totiž není na román, ale do psychiatrické učebnice, oddíl psychopatie.  Co se těch podivně vypadajících očí týče, myslím, že to je standardní výsledek operace váčků pod očima, moje sestra po téže operaci vypadala roky právě takto. Jako když jsme coby malé děti chtěli někoho vystrašit a prstem stáhli dolní víčka co nejvíce dolů...  

 

 

 Na tváři lehký smích, hluboký v srdci žal, nebo jak je ten citát... O svém manželství v roce 2007 prozradil Blesku: „Roky trval problém, o kterém jsem se zdráhal mluvit. Několik let jsem od manželky snášel psychické i fyzické útoky. Bylo to regulérní domácí násilí.“ A dodal: „Říkala, že si neplním své povinnosti. Ale byly to většinou iracionální útoky. Zvlášť když pila alkohol, který kombinovala se sedativy. Měl jsem pocit viny, že se asi dostatečně nevěnuju dětem. Ale ona chtěla stále víc peněz a já jsem musel být víc v práci. Denně byl na pořadu řev a agrese. Fackovala mě, škrtila, mlátila mě pěstí, kopala mě mezi nohy. Když jsem jen zvedl ruce, lehla si na zem a křičela: Děti, tatínek bije maminku. Vrchol přišel těsně před mým odchodem a je to věc, kterou se člověk nechce chlubit. Začal jsem se zamykat v pokoji, a když jsem jednou zapomněl, polila mi ve spaní rozkrok lepidlem. Když jsem se odstěhoval, stejně přišla a rozkopala mi dveře u bytu, zničila mi auto. V zimě se za mnou zastavila v divadle, nalila se, a protože se jí nezdálo moje vystoupení, dala mi do držky přímo v divadle před svědky. Vyrazila mi zub, hnula mi s páteří a měl jsem jedenáctidenní neschopnost.“ Kromě jiného bývalá paní Šteindlerová prý chtěla výživné na ni i děti ve výši přes 100 tisíc korun měsíčně... Fakt hustý. Podle MFDnes už je ale Milan Šteindler v pohodě, dokonce se začal opět stýkat s dětmi. 

 


Ona by stačila tahle jediná fotka, aby definitivně odradila lidi od plastik. Donatella Versace. Co dodat, strašidlo par excellence.

 

 Přesto zvláště starší ženy stále doufají v nemožné. Chudinka Dáda Patrasová se strnulým obličejem klauna a vrásčitým krkem želvy... A ještě to rozesílá jako PR materiál. 

 


Tohle je úřadující Miss Andrea Bezděková, která okamžitě, jakmile vyhrála, mazala na operaci nosu, což celkem vzbudilo pozornost. Ani té to nepomůže, zkrátka není nějak extra hezká, ostatně jako většina missek - bůhví proč. Ty opravdu pěkné holky se do soutěže krásy nějak nehrnou.

 


Co se frňáků týče, poznáváte tuhle dámu? Že ne?

 


 A teď? No jasně, Jennifer Grey z Hříšného tance, s tím roztomilým nosíkem, co jí tak slušel. A co se ho tak nesmyslně zbavila, aby přišla o svou trade mark. Také po svém jediném megahitu velkou hereckou kariéru neudělala.

  

 


A další spíše roztomilá než oslnivě krásná hollywoodská herečka, Meg Ryan. 

 


Tak tohle se sebou ta nebožačka provedla... Podle mne by plastiky snad měli zakázat zákonem, z pěkných bab (a chlapů) dělají hotová strašidla.

  

Jak se lze (také) proslavit

Pár samonosných titulků: Brutálně zbitá herečka Veronika Zelníčková: Psychicky se zhroutila! (Blesk), Herečku a zpěvačku Zelníčkovou surově zbil kamarád, skončila v nemocnici (iDNES.cz), Brutálně zmlácená seriálová herečka (22): Přežila prý jen proto, že útočníka kousla a utekla (Super.cz).

 

Takže, co se stalo: Zelníčková, o níž předtím nikdo nikdy neslyšel, nyní plní bulvární média. Byla totiž napadena třiadvacetiletým mladíkem, který pomáhal kapele Anacreon, se kterou často zpívá. Herečku agresor napadl zezadu a půllitrem jí rozbil hlavu. Poté ji surově mlátil lahvemi od piva. Nakonec ji okradl a utekl. Pokud zkoušíte hledat, koho Veronika v seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje, tak vězte, že tam má opravdu maličkou roli. Do seriálu přišla jako dvanáctileté děvče. Větší příležitost dostala v seriálech Gympl a také v seriálu Cesty domů II. V Gymplu hrála Kamilu, v Cestách domů pak Zuzanu Klepáčovou. No, ehm, furt nějak nevím.Rok krysy

 

Nové vydání básnické sbírky Rok krysy jednoho z nejčtenějších českých básníků Ivana Martina Jirouse „přináší vedle citlivých evokací přírody, stárnutí a básní milostných též pozoruhodné epické „svědecké" básně, obohacující Jirousovu poetiku o nový rozměr," píše se jako vždy vzletně v anotaci. Křest proběhl v pražské Balbínově poetické hospůdce, zazpíval se svým sborem i nakladatel Lubor Maťa (ten se na snímku uprostřed právě připravuje na zmíněné vystoupení).

 

„Kolik stojí nákup jednoho mandátu v pražském zastupitelstvu? 1,2 milionu korun ročně z veřejných peněz. Zastupitelka Krobová Hášová, zvolena za TOP 09, přešla ve chvíli, kdy bylo jasné, že TOP 09 už v Praze vládnout nebude, do ČSSD a na oplátku jí zůstala luxusní trafika. To se nám nelíbí!“ poznamenali Piráti. Ani mně ne. Btw, to foto je pochopitelně trochu starší...

 

Troška natočil novou pohádkovou komedii Strašidla, která se chystá 18. srpna do kin. Vodníka Bublu hraje Jiří Dvořák. Zde je pěkně vidět proslulá česká triková škola – vodník přece musí být mokrý!

 

Posbíráno na Facebooku

 

 Asi nejlepší profilová fotka, kterou jsem zatím viděla.

 


Vážně netuším, co připsat. Paní ministryně to fakt přehledně vysvětlila.

 

 

 


Skupina Prago Union vydala novinku Smrt žije. Album se ihned stalo nejprodávanější deskou v Čechách. Digitálně i fyzicky. Co to o nás jako o národu vypovídá?

 


Tak k tomuhle taky není co dodat. Možná... snad..., že bychom věnovali paní ministryni Valachové, která má tak „skvělý“ nos na spolupracovníky, anebo Monice Hášové Krobové s bezva frňákem na... teplý pelíšek?

 

Anna Vančová

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace