Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Další populární chlap se zbláznil. Běhá s pytlem písku do kopce, hází oštěpem jako indián, a ještě cábruje po silnicích s autem, napěchovaným zbraněmi. A když ho s nimi zhaftli chlupatý…

24.07.2016
Další populární chlap se zbláznil. Běhá s pytlem písku do kopce, hází oštěpem jako indián, a ještě cábruje po silnicích s autem, napěchovaným zbraněmi. A když ho s nimi zhaftli chlupatý…

Foto: vagnerpetr.com

Popisek: Populární seriálový herec Petr Vágner se občas objeví před objektivem i jako model

Doma má dvě malé děti, a přesto dělá čím dál větší vylomeniny. Dokonce se baví tím, že dává svému tělu do těla při extrémních závodech, a dokonce se nechal chytit policií s kufrem, plným samopalů. A to všechno, přestože už mu čtyřicítka pomalu klepe na dveře. Nebo spíš právě proto?

Populární seriálový herec Petr Vágner, kterého v současnosti vídáme na obrazovce jako Leoše Černocha v ‘primáckém‘ seriálu Přístav, zřejmě dospěl do věku, kdy si téměř každý chlap najednou potřebuje dokazovat, že je stále mladý hoch. Troufá si čím dál víc, přestože má doma osmiletou Lilian Miu a o půldruhého roku mladšího Samuela Maxe. A o jeho manželce Gabriele se říká, že má nejspíš svatozář. Nejenže její polovička s oblibou riskuje zdraví a leckdy dokonce i život, ale navíc občas provede takovou skopičinu, která by mu leckde jinde mohla přijít pořádně draho.

Odpráskli by ho na fleku

Tak by s největší pravděpodobností s Vágnerem zatočili američtí policisté, kdyby jim padl do rukou podobně jako před časem těm českým. I těm ale pořádně ztuhla krev v žilách, když herce zastavili při běžné silniční kontrole. Dopustil se totiž dopravního přestupku, který se nejspíš povedl nejednou snad každému českému řidiči – zapomněl rozsvítit reflektory. Jenže když nahlédli do kufru jeho auta, objevili v něm neuvěřitelnou sbírku samopalů. A v té chvíli ztuhnul úsměv i Vágnerovi a horečně začal uvažovat, jak se z tohohle maléru vykroutí.

Už jste ho takhle viděli? Jednou z jeho vášní je tetování

Už jste ho takhle viděli? Jednou z jeho vášní je tetování

Vracel se totiž právě z Jevíčka, kde moderoval originální Mafia party, a pořadatelé ho požádali, zda by nemohl repliky mafiánské výbavy dovézt zpátky do fundusu na pražský Barrandov. Policistům se snažil vysvětlit, že jsou to opravdu jen neškodné repliky, je ale více než logické, že mu v době rozmáhajících se teroristických útoků nevěřili. Tím spíš, že k nim neměl doklady. „Někde jsem je nechal... Nakonec to všechno pochopili a smáli se. Ale já měl strachy sevřený zadek,“ prozradil Vágner jednomu serveru a dodal: „Jako na potvoru jsem totiž v tom kufru nic jiného nevezl, jen ty krásně vyskládané samopaly, takže to působilo podezřele.“

Jednou někde srazí vaz

Tak komentují přátelé jeho koníčky. Herec je totiž vyhlášeným vyznavačem adrenalinových sportů a zážitků. Parašutismus – má za sebou již více než sedm seskoků, střelba, kick-box, golf, horolezectví, potápění, judo, karate, lyžování, snowboarding, cyklistika, jízda na koni, bruslení, šerm, žonglování, akrobacie… Snad ani neexistuje alespoň trochu nebezpečný sport, k němuž by 'nepřičichl'. Nyní se připravuje již na třetí extrémní závod Spartan Race, který se tentokrát uskuteční v polské Krynici. Po týdnech tvrdého tréninku si ale nejdřív dopřál pár dní na jachtě ve vyhlášeném francouzském přímořském letovisku Saint-Tropez, odkud se prý přesune rovnou do Polska.

Při tréninku - tentokrát mu jde o hodně

Při tréninku – tentokrát mu jde o hodně...

Trať závodu je dlouhá 24 kilometrů, což už je samo o sobě pro běžce-amatéra docela hodně. Nejde ale jen o to ji uběhnout. Zlomyslní pořadatelé si totiž závodníky opravdu vychutnají a trať jim patřičně 'vylepší'. Přesto Petr doufá, že získá třetí medaili do série. „Každý závod je extrémně náročný. Plazili jsme se pod ostnatým drátem, ručkovali přes překážky, skákali přes oheň, museli jsme přesunout ohromnou pneumatiku, podplavat překážku ve vodě, běhat s pytlem písku do kopce, házet oštěpem, překonávat překážky ze sítí, přelézat dřevěné bariéry a další šílené věci. S výsledky obou závodů jsem moc spokojený a jsem zvědavý, jak dopadnu v Krynici,“ prohlásil.

Sázka je sázka

Na závody trénoval i v Thajsku, kde byl před několika měsíci, v Saint-Tropez si ale jen užívá, převážně na jachtě. „Z letiště do hotelu jsem se přesouval dokonce vlastním malým letadlem. Je to paráda. Po závodu v Polsku bych rád jel s dětmi na týden k moři, ještě nevím kam, a plánujeme i stanování na chalupě. Musím to promyslet a skloubit s natáčením Přístavu, který se už zase rozběhl. Divadlo se naštěstí nehraje, ale už jsme začali zkoušet novou hru, která bude mít v Divadle Radka Brzobohatého premiéru v říjnu,“ vyjmenoval body pracovního maratonu, který ho vbrzku čeká.

...jestli skončí poslední, bude muset moderovat TopStar magazín takhle vymustrovaný

...jestli skončí poslední, bude muset moderovat TopStar magazín takhle vymustrovaný

Vágner se netají tím, že má z nejnovějšího závodu, který se rozhodl absolvovat, trochu strach. Nebojí se ale, že by nedorazil do cíle. Jde mu spíš o příčku, kterou se mu podaří v celkovém pořadí obsadit. Nechal se totiž opět ukecat k šílené sázce. „Vsadil jsem se s trenérem a koordinátorem závodu Honzou Jirkalem, že nebudu ve své kategorii poslední, jinak budu moderovat Top Star v bláznivém kostýmu,“ prozradil.

Čtěte také:

Další celebrita plivla jedovatou slinu na prezidenta. Aňa Geislerová, jejíž „svatej grál“ je luxusní šampaňské Moët (flaška za tisíc) a užívá si s milencem, tvrdí, že morálka u nás upadá. Mno...

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace