Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Samí krásní mladí lidé, květiny... Celebrití svatbu jak z Pretty Woman si zrežírovala Miss Kuchařová, pardón, Gregor. Žádná ošklivá tetička či pupkatý strýček, zkazili by dojem. Ani ženich není dost nóbl

22.07.2016
Samí krásní mladí lidé, květiny... Celebrití svatbu jak z Pretty Woman si zrežírovala Miss Kuchařová, pardón, Gregor. Žádná ošklivá tetička či pupkatý strýček, zkazili by dojem. Ani ženich není dost nóbl

Foto: Facebook

Popisek: Svatba bez ženicha? Svatební video leccos naznačuje...

FOTOGALERIE Nejdřív dělali kolem svatby tajnosti a ofuky a pak ji pověsili na Facebook. Nejdiskutovanější svatba roku v detailu – jak to vypadalo, když si Ondřej, dříve Brzobohatý, nyní Gregor, bral krásnou Taťánu, nyní také Gregor.

Děkujeme, děkujeme, děkujeme

K svatbě se opět a tentokrát s poděkováními a cukrbliky (asi 150 smajlíků) vyjádřili i novomanželé. Ponecháváme ho v původním znění, tedy včetně gramatických chyb. „Zdravíme všechny, po uplynutí pár dní od našeho krásného dne, jsme stále plni dojmů a nezapomenutelných zážitků, a tak jsme se rozhodli ještě dodatečně touto formou poděkovat všem skvělým lidem, kteří se podíleli na tak krásné oslavě života a lásky, jakou pro nás naše svatba byla. Obzvlášť potom fenomenálnímu Barmanovi, Petrovi Hurtovi, jehož barmanská show neměla obdoby. Dál všem kapelám, které na ni vystupovali včetně skvělé cimbálky z Mikulova a jejímu primášovi, panu Jiřímu Vrbkovi, stylové kapele Sunny Swing Quintet s úžasnou zpěvačkou Adélkou Zejfartovou, potom fantastické kapele Terne Čhave, no a samozřejmě DJovi s tím nejlepším funky playlistem ever, Michaelovi V. V neposlední řadě bychom ještě s neodeznívajícím záchvěvem extáze na našich chuťových pohárcích rádi poděkovali panu Jaroslavu Sapíkovi s rodinou, kteří pro nás připravili raut, jenž náš milovaný kněz, Romuald Rob trefně označil, jako nebe v hubě. Zásluhou nejenom těchto lidí, kteří se stali součástí našeho krásného dne, na datum 30.6.2016 nikdy nezapomeneme. Děkujeme! T&O“.

Trailer na Pretty Woman?

Na Facebooku můžete z této úchvatné události vidět tříminutové video, které vypadá jak profi trailer na romantický slaďák, čemuž odpovídá i část dojatých reakcí pod ním. Zbytek reakcí dojatých není, ale o tom později. Svatební video je to velkolepé. Krásná nevěsta v bílém, kterou sleduje dynamická letící kamera. Roztomilé malé blonďaté družičky. Svatba je v kostele, samozřejmě; Strahovský klášter je dostatečně atraktivní lokalita.

Bosonohá nevěsta

Nevěsta kráčí uličkou. Aha, je bosa. Kamera letí uličkou za ní. Opět záběry na super roztomilé malé družičky a větší družičky s věnečky ve vlasech. Všude spousty balónků. Vidíme více z nevěsty – šaty nejsou cudně bílé, jsou jen bílé. Rozparek mají až úplně nahoru. Také mají hluboký výstřih, jde o takové ty šaty, co drží jen na prsou. Zde se přidává nový motiv, zpomalený záběr na šťastnou a smějící se již paní Gregor.

Podivný dort

Scény z kostela střídají scény z oslavy. Dlouhé řady stolů, půvabní a krásně oblečení hosté, nad stoly září drobná světélka, z rautu toho moc nevidíme, asi abychom nezáviděli. Zato opět sledujeme průlet kamery. Pak přijde klasické krájení dortu. Ten ale klasický není – jde o jakousi moderně gastronomickou kupu korunovanou lesními plody. Nevěsta ho krájí a statečně i pojídá, asi aby dokázala, že na linii v tuto chvíli vážně nehledí. Veselí se i paní tchýně se svým mladým zajíčkem.

Romantické balónky

Pak dojde na vypouštění balónků, drží je všichni hosté a v jednu chvíli s přáním novomanželům vypouští. Následuje odvážnější část večera, nese se ve znamení diskotéky, kdy trsají mladí i staří. Nevěsta se na to převlékla do bílého průsvitného krajkového topíku. Přišel čas i na hod kyticí, zpomalený, samozřejmě.

A kde je Richard Gere, resp. Ondřej Gregor?

Že jsme se nezmínili o ženichovi? No, na videu je, je v tmavém a v jednom záběru je vidět, že žvýká, o moc víc ho ale neuvidíme…Hlavní roli ve videu hraje totiž krásná nevěsta. A část fanoušků je dojatá. „Po dlouhé době jsem se rozbrečela u videa kvůli tomu, že je prostě plné čisté lásky a radosti. Nádhera. Přeji vám oběma hlavně zdraví, o vše ostatní se postaráte,“ píše paní Eva Novotná.

Je to trapárna, říká národ

Jenže lajky, srdíčka a blahopřání minimálně vyvažují názory druhé části národa. „No to je trapárna, hlavně, že se zakrývají deštníkama a pak to daj na FB,“ píše za všechny Eva Čermáková.  Ani Janě Jarošové se video nelíbí. „K smíchu :-D Ale každý má jiný styl, video hezký, ale nudný a umělý, jako celá svatba, strojená.“ A paní Lucie: „Podle videa bych to nenazvala Svatbou ale Vdává se nevěsta. O ženichovi víme, že existuje, ale není to moc podstatné.  Krásná hudba, výzdoba i sestříhané video, ale pro mě by bylo prioritou, aby byl jak den tak video o DVOU lidech.“

Proč na tom videu nejsou spolu?

Paní Jana asi dva lidi viděla, protože nad videem slzí: „Tleskám, jste dva nádherní lidi s čistou hlavou, kteří ví, že v jednoduchosti je krása.“ Vážně? Dva lidi nevidí ani Jitka: „Šaty nádherné, proč ale na tom videu skoro nejste spolu? Jen na počátku, pak už jen Taťána, buď s nějakými dětmi nebo tančí sama,“ upozorňuje divačka. A divák Jan Novotný si rýpne: „ Ve videu v 2:57 buď je Kuchařová těhotná nebo ztloustlá, to břicho má opravdu o dost větší..“ – a ne že by neměl pravdu.

Nadřazená elita národa?

„Pro lidi dobrý, a dál? Chováte se jako celebrity, ale stále ještě nemáte to uznání, které k těmto lidem patří, lidé s vámi mají sdílet vaše štěstí pro to, že vám to že srdce přejí, ale vy jste se zachovali jako nadřazená elita národa (jen se koukejte pitomci , jak se to dělá, když chcete , aby se o vás psalo).“ Což je názor paní Ivety, pod který se asi leckdo z nás podepíše…

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Lucie Kolouchová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace